2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ben de yastık kullanmıyorum, ilk zamanlarda annem kafasının şekli güzel olsun diye ısrar etmişti kullanmam için bir ay falan kullandım sonra hiç kullanmadım.

zeynep de üstünü çok açıyor. daha doğrusu örttürmüyor bile ben örtüyorum, o ayaklarıyla aşağıya itiyor, uyanıyor... ben de şimdi ince penye tulum giydirmeyi düşünüyorum, sonra uyku tulumu alcaz artık.

çok sağolun kızlar hepinize.
yook güçlü değilim, bitti bu sefer. güç namına birşey kalmamış. her an ağlar durumdayım.
sonra düşünüyorum ne durumları atlattık, bizi geç neler çekenler var ayıp benim ağlamam.
ama sonra gene dayanamıyorum.
bu sefer dik duramıyorum..

galiba düngece kimse uyumamış. zeynep zatem çok kalkan bir bebek ama dün gece canıma okudu. biz sahura kalktık, zaten geç kalmıştık, ben iki lokma yemeden uyandı, uyutana kadar ezan okumaya 5 dakka kalmıştı, bi su içtim, bi bardak rezene içtim,( zaten acele içtim dilim yandı :)) niyetlendim allah yardımcım olsun valla... neyse sonra yine uyandı ve 1 buçuk saat uyumadı. normalde hiç böyle yapmazdı.

mehlikacım dediğin gibi mübarek geceden elimiz boş çıktık valla bilmiyorumkismile

böyle hissetmen kadar doğal bir şey yok ki canım. tabi ki yıprandın. neler yaşadın. ama inan ki hepsi geçecek...

burcu tekrar tekrar geçmiş olsun inşallh bayrama kadar düzelir. sende kendine dikkat et sen neleri atlattın allah yardım eder küçük melegine.

resimlerini gördün bebişimin face de burcucum...çok tatlı maşallah yaa...
atlatacak hemen ...sen güçlüsün bnm tanıdığım kadarıyla...yıpranman tabiki çok normal ama geçecek inan...

ilk aylar çok gazlıydı ağlama nöbetlerimiz oluyordu bir ağlamaya başladığında 2 saat kesintisiz ağlıyordu,
ilk 2 ay ağlama nöbetleri oldu..
sonra düzeldi ,ama tamamen değil geceleri çok gazlı oluyor genellikle,
ben beril 3,5 aylıkken işe başladım cnm..
benim üst komşumun da yeni bebeği olmuş çok ağlıyor ya,
yazık üzülüyorum bebek ağlamasını duydukça dua ediyorum onlara,

ayy editin kalkması kötü oldu,
sivri yukardaki mesajı senin sorularına cevap olarak yazdım..

canımm..
geçmiş olsun geçecek..
annesin sen üzülmek ve isyan etmek farklı şeyler üzül ağla rahatla..
ama yine de dediğin gibi neler atlattın hamdet haline ayıp değil ağlaman..

arkadaslar
az once Sabiha paktunanin çocugunuzun yetenegini kesferdin kitabini ve anaokulu dergisinin bir sayisini ucretsiz aldim.henuz gelmedi kargo ucreti oduyorsunuz sadece eger baska birsey almazsaniz.

satişta yapılıyuor tabi bu arada.bende çop çocuk ve dogru iletişim kitaplarini aldim paktunanın.5 taksitle kargoda odemiyorum hiç biri için.akliinizda olsun ama dedigm gibi ad adres telefon isteniyor birde nerden ogrendiginiz şeyma öğretmen dersiniz:))
212 444 53 53

doğru iletişimi ben de okumak istiyordum. napıyoruz, arıyoruz o kadar mı? :uhm:

kızlar daninonun muzlu bisküvili çilekli yoğurtlarından verilebilirmi bebeklere..
ben bitek babymiks kullandım ama dün danino kahvaltı aldım..içinde bisküvi peynir falan varmış...küçük küplerde..pek sevdi karnı tokken bile yiyo...

juli ben hazır yedirmiyorum dışarı çıktıgımızda bazen yediriyorum kavanoz mama..belli bir ay sınırlaması varmı yoksa yedir ozaman sevmiş madem..

doğru iletişimi ben de okumak istiyordum. napıyoruz, arıyoruz o kadar mı? :uhm:

sadeceçocugunuzun yetenegini kesfediin adli kitap hediye dergi ile.digerlerini satiyorlar.

ariyorsun temsilciye(boyut yay.) sabiha hm kitabi için aradiğini soyluyorsun.sana sorular soyuyor meslegin yasin,telefonun adresinde tabi..ve ilgini çekebilecek diger urunlerden de bahsediyor.

olmadi gece denerim ben tok tutsun diye.aç kaldigindan kalkiyor benimki buyuk bir ihtaimalle bu kadar sık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…