2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aa ne zaman acıldı leynn bende boş boş bakınıyom....
akşama ne yapsam yaww akılfikir verin kolay bişi

ooo herkes bayramlasıp gitmiş yawww..

bu bayram hepimizin en güzel bayramı...bazılarımız ilk bebeği değil ama coğumuzun ilk.....bu bayram ilk defa 3 kişi bayrama giricez...bundan güzeli varmı...allaha ne kadar sükretsem az..az...
rabbim bu duyguyu her kese nasip etsin..yavrulamızla nice bayramlar görürüz insallah...

hepimizin bayramı mübarek olsun kızlar..
eşlerinizle bebelerinizle hayırlı bayramlar dilerim..
bu bayram da memlekete gitmedik izin az bebekle zor
olsun yine de hüzünlü değiliz kızımızla ilk bayramımız...

berbat bir gün geçiriyorum teyzeme bayramlaşmaya gittik Kuzeyi uyuttum arkamı dönüp anneme sesleniyordumki pat diye yataktan kafa üstü düştü.gözümün önünde saniyeler içinde.hemen aldım yerden çok korkru ağladı biraz sonra normale döndü bu olay akşam üzeri 5 gibi oldu sonra 6 gibi yoğurdunu yedi eve geldik biz yemek yedik o arada 45 dk uyudu.kalktıktan sonra biraz oynadı genel durumu gayet iyiydi gece muhallebisini hazırladım yedirdim tam bitirecekken çok şiddetli şekilde kustu çok korktuk hemen hastaneye götürdük doktor genel muayenesinde bişey yok ama kustuğu için hastanede yatması gerek dedi.ilk önce yatıralım filan diye düşündük sonradanda çocuğu ziyan etmeyelim diye eve döndük şimdi gözlemliyoruz.şu an rahatca uyuyor durumu gayet iyi görünüyor yatmadan önce 75 ml süt içti ve bol bol da su.zorlamıyorum daha fazla yemesi için.hala çok endişeliyim moralim çok bozuk 24 saat dikkatle gözlemleyecekmişiz doktor öyle dedi.allahım tüm bebeklerimizi korusun.gözümün önünden hiç gitmiyor düşme anı kalp krizi geçireceğim sandım biran nefesim kesildi.çok hareketlendi bebekler amann dikkat edin.

canım çok çok geçmiş olsun. inşallah güzel güzel atlatın şu 24 saati. çok hareketlendiler çok dikkat etmek lazım.

Canım çok çok geçmiş olsun. Birşeyi yoktur merak etme. Benim oğlum da düşmüştü ben çok araştırmıştım o zaman. Eğer bebek düşer düşmez ağladıysa ve 50-60 cm civarı bir yükseklikten düştüyse büyük ihtimalle sorun yoktur diyor doktorlar. Bir de daha bıngıldakları kapanmadğı için kafa kemikleri esnek. Bu yüzden de beyin darbe almıyor. Korkma bişeyciği yoktur Kuzeyciğin Allahın izniyle...

oferta çok geçmiş olsun canım seni çok iyi anlıyorum bebegi üç kez yataktan düşmüş biri olarak ilk düştüğünde çok korkmuştum hatta kaç gün kendimi suçladım ama melekler koruyo onları inanki çok şükür bişeyi yok kızımın sende endişelenme bişey olmaz inşallah..

çok geçmiş olsun canım. kuzey nasıl şimdi? sen nasılsın?

oferta geçmiş olsun canım..
alperende kaç kez düştü yataktan..kafasının üstüne uyutmadım kafa taşları esnek oluyo..
allah koruyo bebeişleri..
bişeycik olmaz kuzeye allahın izniyle..

canım çok çok geçmiş olsun. inşallah güzel güzel atlatın şu 24 saati. çok hareketlendiler çok dikkat etmek lazım.

Oferta
Canim Kuzey nasil ? Ben okurken fena oldum hadi iyi oldukhaberini bekliyoruz.

çok geçmiş olsun canım. kuzey nasıl şimdi? sen nasılsın?

ofertacım geçmiş olsun inş bişeyi yoktur kuzeyin

oferta çok geçmiş olsun cnm

oferta çok geçmiş olsun.inş.yoktur bişeyi..

oferta geçmiş olsun canım..
alperende kaç kez düştü yataktan..kafasının üstüne uyutmadım kafa taşları esnek oluyo..
allah koruyo bebeişleri..
bişeycik olmaz kuzeye allahın izniyle..

çok saolun iyi dilekleriniz için.dün geceyi hiç uyumadan Kuzeyin başında geçirdik.genel olarak durumu çok iyi gitti ama gece hep ağlayarak korkarak uyandı her defasında sarıldı bana iç çeke çeke geri uyudu düşmenin etkisiyle korkmuş galiba bir daha kuzmadı çok şükür.bugünde çok iyiydi allaha çok şükür birşey olmadan atlattık bir daha yaşamayayım böyle birşeyi hiç bir bebek yaşamasın çok zor kendimi suçlamaktanağlamaktan helak oldum resmen.bugün herşey yolunda giderken Kuzey yine yeni bir olayla üzmeyi başardı bizi.emeklerken başını dolaba çarptı tabi bir çığlık koptu kafayı vurdu sandık önce kucağıma bir aldım çocuğun ağzından kan geliyor aklımı kaybedecek gibi oldum dudağını patlatmış bu defa.iki günde iki olay bu çocuk beni kalpten öldürecek böyle giderse.büyüdükçe daha dikkatli olmak lazım anladım...
şimdi muhallebisini yedirip uyutacağım çok uykusuzum bende hemen yatacağım.tekrar saolun bizi merak ettiğiniz için.

biri demişti bana yurumeyen çocuga bakmak bir sey degil asil yuruyunce gor diye...şimdiden boyleyse nasıl kalp dayanacak yurumeye baslayinca.Allah korusun hepsini

bizde saat basi kalkmaya devam ediyoruz.ben de çok yorgunum.bu saatten sonra biberona aliştirmakta hiç içime sinmiyor

oferta nazar duası felak nas falan oku bebişine..
örtmenim yanındda yatırmayı denesen belki kokunu istiyor da ondan uyanıyordur

ofertaaman çok iyi haber masallahhh
hoya aç gibi emiyor eger mama yedirmeyi basarirssam ki oda 60 falan 3 saat uyuyabiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…