2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

öğretmenim ben aradım,kitapta alacaktım kredi kartım yanımda değilmiş
o yüzden yarın arıcaklar beni..

olmadi gece denerim ben tok tutsun diye.aç kaldigindan kalkiyor benimki buyuk bir ihtaimalle bu kadar sık

örtmenim sen inet yada keçi sütü veriyon mu gece..içine bisküvi atıp içirsen belki tok tutar..
dün keçi sütü aldım muhallebisi onla yaptım...bugünde sulandırıp vericem bakalım içecek mi...birde bu pastorize sütleri kaynatmak gerekirmi

örtmenim sen inet yada keçi sütü veriyon mu gece..içine bisküvi atıp içirsen belki tok tutar..
dün keçi sütü aldım muhallebisi onla yaptım...bugünde sulandırıp vericem bakalım içecek mi...birde bu pastorize sütleri kaynatmak gerekirmi

ben kutu inek sutu ile kariştitip veriyorum beeb bisk. çok az sut ile çunku 2 taneyi bile bitiremiyor:KK43:(

ben hiç kaynatmioyrum sutu

pasorize sutler 65 dereceye kadar isitiliyor dolayisiyla kaynamiş olmuyor.gunluk sut vermedim sadece yogurt ypatim yine kaynatmamıstım gerçi

çok sağolun kızlar hepinize.
yook güçlü değilim, bitti bu sefer. güç namına birşey kalmamış. her an ağlar durumdayım.
sonra düşünüyorum ne durumları atlattık, bizi geç neler çekenler var ayıp benim ağlamam.
ama sonra gene dayanamıyorum.
bu sefer dik duramıyorum..
canım nasıl oldu ayazcık?hastaneden çıktı mı?sen genede güçlü olmaya çalış..iştahı nasıl?bol bol meyve yedirmeye çalış esmercim...benim kardeşim de uzun süre bronşit olmuştu.. annem bol bol portakal ve limon yedirerek iyileştiğini söyler ..inşallah ayaz da biran önce atar şu bronşiti üzerinden artık.
bende kaynatmadan sulandırdımda gene danısmak istedim saol canım....

hazır sütleri kaynatmaya gerek yok onlar zaten pastörize edilip mikroplardan arındırılıyor julietcim..

Burcu Ayaz'a çok çok geçmiş olsun. biz sizin için dua ediyoruz. inşallah en kısa zamanda iyileşir. Ama unutma ki güçlü bir anne olman demek zaman zaman senin de yorgun düşmeyeceğin, ağlamayacağın anlamına gelmez. bu yüzden güçlü olmalıyım diyerek kendini fazlaca yorma çünkü Ayaz'ın güçlü bir anneye olduğu kadar sağlıklı bir anneye de ihtiyacı var.

herkes iyidir umarım, ben işe başlayınca işlere zor yetişiyorum, buraya pek
giremiyorum, ama arada faceden takip ediyorum, bebelere bayılıyorum,
beğenip beğenip çıkıyorum, hepsi birbirinden şekerleme resmen, ama
ayaza çok üzülüyorum, dua ediyorum hep,inşaallah daha iyidir, facede de
çok kalamıyorum, üç çocuk ve kaprisli bir eşle olmuyor, benim eşim
çocuklardan daha yorucu, o yüzden hayat koşarak geçiyor, ama olsun,
sağlık olduktan sonra koşarız , ayrıca bebişlerin videoları da çok şeker...

günaydınlarrr a.s.
kocaman ramazan geçti yarın bayram bebeklerimizle ilk bayramımız.opuyorumnanaktan inşallah herkesin bayramı huzurlu sağlıklı mutlu geçer. inşallah ayaz ve bütün hasta olan bebeklerimizde sağlıgına kavuşmuş bi şekilde bayrama girerler. :Saruboceq:biz birazdan ciciler almaya gidecegiz bu bayram ailelerimiz olmadan geçirecegiz pek gidecegimiz bayram geçirecegimiz kimse yokburda o yüzden kendi ailemizle başbaşa geçirecegiz biraz buruk olacak o yüzden ama olsun huzurlu, sağlıklı geçirelimde varsın yanlız olsun. bidaha bayrama inşallah.

Herkese tüm sevdikleriyle mutlu, huzurlu ve sağlıklı nice bayramlar dilerim. Tüm hasta olan bebeklerimize de acil şifalar

bebeklerimizle ilk bayramımız olacak...herkesin bayramı kutlu olsun...
tüm hasta olan bebişlere acil şifalar....

selamlar...

valla ne yalan söyleyeyim, ben bayramları pek sevmem aslında. ama ilk defa bu bayram çok mutlu, heyecanlı hissediyorum kendimi. zeynebin ilk bayramı olacak

inşallah sizlerde bebişlerinizle ilk bayramı çok güzel geçirirsiniz.
herkese iyi bayramlar... a.s.

X