2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bide görsen varya gözlerde sönmüş ama o halde genede oyun istiyo..

evet bizim bu 6. diş çok zorluyo

brak ayakta sallamayı bizimk, geceleri yatağında yatmaz oldu nolcak böle ya

haklısın mehlika görümcemin oğluda çok gazlı bi bebekti 4 ay boyunca ne çektiler...

ben bazen ağlıyor diye kızıyorum eşim hemen kızıyor ablamı düşün de şükret diyo gerçektende öle her arıyodum ağlıyodu sürrekli gece günndüz ağlayan gazlı bebekti...

allah yardımcınız olsun

sen kaç ayına kadar böle sürekli çektin gazı?

bide kaç aylıktı işe başladığında?

sivri valla aynı şeyleri yaşamışız dün öksuruk varmı sizde ?
az önce doktoru aradım antibeksin kullan dedi öksuruk çok olursa gelin bi göreyim dedi bakalım ne olacak

valla haklısın şükürler olsun çok şanlıymışız cmts bi arkadaşa gittik oğlu 35 günlük
allahım saniye durmuyo gaz sancısından bi ağladımı 3 saat
susmuyomuş acıdım kıza valla

günaydın kızlar

ayyy alıntı yapmadım valla okudum geçmişi kapanan gözlerle o kadan yorgunumki hiç uyumuyor artık sabahta mızmız deli etti kahvaltı yapmak istemiyor ne verirsem yok bin şebeklikle bi iki lokma ancak yedirdim çıldırcam artık bir iki satat biri baksada bende dinlensem diyorum. kabızlıgıda geçmedi gitti ondanda huzursuz. 3 aylıkken çok güzel uyurdu sabaha kadar uyanmazdı nasıl özlüyorum o günleri. inanın kuaföre gitmek istiyorum kaşlar aldı başını gidiyo bayram geliyo bakıma girmem lazım ama nasıl offff((

kızlar bide zehra hiç yastıkla yatmak istemiyo siz yastık koyuyormusunuz başının altına.

ben yastıksız yatırıyorum

ben de yastık kullanmıyorum

günaydın kızlar..çok uykum varr...
sinemis uyku tulumu demişsinya onlar bana kaba geldi en azından şimdi kullanım için kalın benim arkadaşım bilgiidn bebek tulumu varya onların 12 15 ay olanları falan var bayagı büyük penye tulum:)onlarda alıp giydirip yatırıyordu bende onlardan aldım iki tane onları giydircem şimdilik normal giysinin üstüne daha sonra kışın alırım...

fatma ben uzun süredir yastık kullanmıuyorum
gece yastığıyla oynayıp uyanıyodu bıraktım

sinemis ben dün uyku tulumlarına falan baktım mothercareden aldım kalım değil ayaklı 24-36 aldım bizimki içinde kaybolacak ama bilerek byk aldım
daha kullanmaya başlamadım

demekki ortak sorun bende merak ediyorum açıkcası
ıhlamalardan inlemelerden uyutmuyo

Taha üstünü şimdilik açmıyo akisene sarıyo kendine battanıyeyi
çok hareket ediyo bi sağ bi sol yapıyo battanıyeyi karnımdan itibaren doluyo kaydirigubbakcemile3
ama yorgana çektiğimizde açar üstünu

günaydin kizlar,

ecrincim, ben de uyku tulumu alicam hatta en kalinindan alicam malum buralar soguk

fatmazehra gecmis olsun, gecer ins, huysuzlugu tez vakitte.

smhsmh bende de ayni durum var yastik koyunca gece aliyor eline oyanaya oynaya uyandiriyor kendini.

zaten sabaha kadar 4 dönüyor yatagin icinde o yüzden yastik kullanmiyorum

bi de benim de bogazim agrimaya basladi, önce babasi sonra yusuf simdi de ben hasta olucam galiba bilmiyorumkismile

bi de bu sabah kalktim banyoya gidip elimi yüzümü yikadim,
bi yusufa bakiyim dedim odasina gittim bi de baktim yataginin icinde ayaga kalkmis beni bekliyor

iunaydinnn arkadasALRrr

esmer ayaza da uzuluyorum tabi ama inan sana daha çok.insallah o atlatacak hiç hatirlamayacak bile...insallah bir an once evinize saglıkla donersiniz.sen gerçekten çok güçlüsün bunlar seni daha da guçlu yapıp ghbe olarak aramiza doneceksin

bizde surekli kalktik hayret sozleştimi bu bebeler 10 kez kalkmisizdir belki.

yok canım çok şükür öksürüğümüz...

zehra ben hiç yastık kullanmadım kullanmayaıda düşünmüyorum

sen gerçekten de çok güçlü bir kadınsın esmer... bunların hepsi geçecek yine eski düzeninize döneceksiniz inşallah.

bi de bu sabah kalktim banyoya gidip elimi yüzümü yikadim,
bi yusufa bakiyim dedim odasina gittim bi de baktim yataginin icinde ayaga kalkmis beni bekliyor

ay maşallah yusufa maşallah. ay bebeklikten çıkıyor bebeler, büyüyorlar maşallah. benim kız ancak yatsın daha :)) :ecrin_bebek: tembel benim kızım..:))

günaydın kızlar.....gerçi tünaydın...a.s...
ayy valla dün de yazmıştım berbat bir haftasonu geçirdim.akannehir...güzel olan tek yanı evimin temizlenmiş mis gibi olması...zemuszemus
dün kocayla kavga ettimalsanaalsanasmile...çokk ağladım sinirimden..mafoldumben
.ece de gece sağolsun 100 kere kalktı.sempatiksalakcinni..
hem hastayım hem gözlerim şiş berbat bir haldeyim valla...kuaföre gitmek istiyorum saçımı boyatmak istiyorum..kendime bir bakım lazım...
su sebili aldım bugün arçelik servis gelecek onları bekliyorum...

burcucum çok geçmiş olsun cnm
ayaz güçlü bir bebek tıpkı annesi gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…