2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın herkese.
Kötü bir geceydi.. Ayaz gene ateşlendi, kustu, ağlamaktan helak oldu. Saatlerce hiç susmadan ağladı. Lanet bir hemşire nöbetçiydi gazı vardır deyip durdu. Sonunda şikayetçi oldum zaten savunmasını istiyorlar.
Evelsi gün buharla verilen 3 ilacın tekini kesip tekini azaltmışlardı. Ve dün gece hırıltı tam gaz geri geldi. Aynı hastaneye yeni yattığımızdaki gibi.
Bayramdada çıkamayız bu gidişle.
Çok canım sıkkın, çok yorgunum.
Geçmiş olsun diyen herkese çok teşekkür ederim. Okuyorum sürekli ama yazasım gelmiyor, hiç keyfim yok..

Canım çook geçmiş olsun yaa neden düzelmedi.hiçbir düzelme belirtisi yokmu canım yaa. kıyamam ben ayazcığa

günaydın güzel annişlera.s.
uykusuz bir gecenin sabahından :1closedeyes:
kötü başlayan bir haftanın ilk gününden herkese merhabamirmirmirmir

günaydın canım hayırdır noldu ?

Günaydın herkese.
Kötü bir geceydi.. Ayaz gene ateşlendi, kustu, ağlamaktan helak oldu. Saatlerce hiç susmadan ağladı. Lanet bir hemşire nöbetçiydi gazı vardır deyip durdu. Sonunda şikayetçi oldum zaten savunmasını istiyorlar.
Evelsi gün buharla verilen 3 ilacın tekini kesip tekini azaltmışlardı. Ve dün gece hırıltı tam gaz geri geldi. Aynı hastaneye yeni yattığımızdaki gibi.
Geçmiş olsun diyen herkese çok teşekkür ederim. Okuyorum sürekli ama yazasım gelmiyor, hiç keyfim yok..

çok geçmiş olsun esmer

çok çok geçmiş olsun esmerim ya...

skma canını dik durman gerek bugünlere iyi olman gerek...

ayaz için sağlığı için oğlun için...

sen bunlara alışıksın bunlar seni yıpratmaz...

yorgunluğun geçici, allah kalıcı sıkıntılar vermesin...

tez zamandada çıkacaksın ordan iyileşecek minik tosbaa....

aynen canım...

gece kaan ne hikmetse uyanıp durdu ve emmedi uyanıp yatakta pturdu bi o yana bi bu ya benide uyutmadı...

acilen uyku tulumu almam lazım sürrekli üstünü açıyo...

zaten dün sümük sümük acayipti sanırım havaların değişiminden su gibi sümüğü vardı hapşuruyodu

Bende aynı şeklde uyku tulumu alcam hatat bu akşam çıkacaığız deli oldum artık
yatağın her köşesinde sabaha kadr üstünü örtmekten artık bıkkınlık geldi
gece 4de bi uyandı mama yedirdim altını değiştim
ne yatağında yatıyor ne yanımda
en sonunda kendi yatağına bıraktım bu seferde tutunup kalkıyor her defasında ya kafasını vuruyor ya başka bişey oluyor .ağlıyor bize bakıp bakıp
en sonunda ben pes ettim aldım
evde elinden tutp gezdirdm oyuncakları yığdım oyanık
benim baş ucumdaki abajura taktı sallana boncuklaryla oyandık
sabah 7bucukta uyudu
ama olan bana oldu
7bucuktan 8:15 e kadr uyudum sersem gibiyim kabus gb bir gece

Canım çook geçmiş olsun yaa neden düzelmedi.hiçbir düzelme belirtisi yokmu canım yaa. kıyamam ben ayazcığa

günaydın canım hayırdır noldu ?

ne olsun bu hastalık mahvetti bizi dişler galiba
ishali geçmedi
uykularını sapıttı gece 4den sabah 7bucuğa kadr oyun oynadık
ne yatıyor ne bişey
120 cc devam sütü içti uyumadı sonra kalktım 60ccde yatptım onuda içti altını değiştrdim uyumaın imaknı yok
oyuncaklarla oynadı
abajura kafayı atktı sallana boncuklarına
evde elinden tuttuk gezdik
kabuz gibiydi
çok inat ben kızla ne yapcam
aklına tatığını yapıyor

merhaba kızlar nasılsınız....
kızlar valla başıma neler geldi bilseniz...akannehir
bnm adetim 2 gün geçti diye birazda kasık ağrılarım oldu diye dedim test yapayım ama ne tırstımsempatiksalakcinni
neyse testi yaptım ama nasıl yaptım bilseniz dua ede ede..yaptım ve sonuç 2.çizgi silik çıktı şok oldumohaoldumsmile
kocişe söyleyene kadar bayılacaktım nerdeyse başım döndü kalbim küt küt:1ninca:
neyse kocişe söyledim şok oldu...sabaha kadar uyuyamadım uyuduğum anlarda da hep eceyi gördüm sonra hamileliğim....offf berbattı....
neyse sabah oldu hemen hastaneye geldim kan aldırdım ama halimi görseniz bekle bekle neyse sonuç çıktı ve 0,1 yani hamile değilim...çok şükürdelikafadulden
ve az önce tuvalete gittim adet olmuşum çok şükür adet olmama hiç bu kadar sevinmemiştimhihoyyyt
cnm ucuz atlatmışsın,
büyük korku yaşamışsın ama korktuğun gibi olmamış..
hamile olmamana sevindim,

Günaydın herkese.
cnm ne diyeceğimi bilemiyorum,
Rabbim yardımcınız olsun ve Ayaza acil ve kalıcı şifalar versin:Saruboceq:

günaydın arkadaşlar..
8. ayda bizim gibi hala gazını zor çıkarıp uyuyamayan varmı acabamafoldumben
sabaha kadar kıvranıp durdu,kendini bir oyana bir buyana attı,ağladı..
sabah kalktık emzirecektim,elime ıslaklık değdi,naptın çişin sızdı mı dedim,
bir baktım doldurmuş yanlardan üstten çıkmış kaka,
kaç gündür ishal günde 4-5 kez ishal şeklinde kaka yapıyor,hatta cuma günü 7 kez yapmıştı..
cuma-ctesi 2 kez emmeye kalkmıştı ne güzel sevinmiştim uykusu düzene giriyor diye ama bu gece gene mahfetti beni,

kadir gecemiz ibadetten değil de bebekten uykusuz geçti,
ctesi pazar niyetliydim,pazar günü biraz temizlik yaptım orucun da etkisi olacak çook yoruldum,
bitkin düştüm,akşam fazla oturamadım biraz kur'an okudum tv de kadir gecesi programını seyrettim,
daha fazla dayanamadım yattım ama ibadet yaptığımdan uykusuz kalsaydım boş ve uykusuz bir gece yanıma kar kaldıkafamçokkarıştı

günaydın arkadaşlar..
8. ayda bizim gibi hala gazını zor çıkarıp uyuyamayan varmı acabamafoldumben
sabaha kadar kıvranıp durdu,kendini bir oyana bir buyana attı,ağladı..
sabah kalktık emzirecektim,elime ıslaklık değdi,naptın çişin sızdı mı dedim,
bir baktım doldurmuş yanlardan üstten çıkmış kaka,
kaç gündür ishal günde 4-5 kez ishal şeklinde kaka yapıyor,hatta cuma günü 7 kez yapmıştı..
cuma-ctesi 2 kez emmeye kalkmıştı ne güzel sevinmiştim uykusu düzene giriyor diye ama bu gece gene mahfetti beni,

8 ayda artık gaz sancısı kalmaması lazım ama yapısal bişey demek ki
mesela taha da hiç gaz sorunu olmadı ilaç felan bile kullanmadık hiç

kızlar
bu gece herkes uykusuz
zor günler bekliyor bizi
bu dişler mahvedecek
yine şükür evimzdeyiz
ayazda,esmerde hastanede dua edelim bir an önce eve çıksınlar
inşallh bayramda evde olurlar biraz dinlenirler

ayaza geçmiş olsun...
Allahım inşallah sağlığına kavuştursun ayazımızı

inşallah sinemis inşallah...

dün gece bende kaanı 9buçukta uyuttum sevindim uyusunda bende ibadet yapayım diye...

neyse uyudu namaz kıldım, tam kuran okurken uyandı bi baktım tutunmuş kalkmış bana bakıyor sümüklü sümüklü sempatiksalakcinni

aldım geldim içeri kucağımda oturmak oynamak istiyor zar zor bitirdim yasin-i şerifi.

sürrekli uyandı emmedi en son ayağımda sallarken uyuyakalmışız sahurdan sonra aynı devam etti ayağımda uyuduk..

offff nolcak böle

benim uyuyan oğlum nerde ya bence nazar değidi bize herkes imreniyodu senağlama senağlama senağlama

mehlika canım gaz sorunu bencede kalmamalı artık ya..

benim oğluşumun da hiç olmadı ama ben rezene içtiğim için olabilir..

inşallah sinemis inşallah...

dün gece bende kaanı 9buçukta uyuttum sevindim uyusunda bende ibadet yapayım diye...

neyse uyudu namaz kıldım, tam kuran okurken uyandı bi baktım tutunmuş kalkmış bana bakıyor sümüklü sümüklü sempatiksalakcinni

aldım geldim içeri kucağımda oturmak oynamak istiyor zar zor bitirdim yasin-i şerifi.

sürrekli uyandı emmedi en son ayağımda sallarken uyuyakalmışız sahurdan sonra aynı devam etti ayağımda uyuduk..

offff nolcak böle

benim uyuyan oğlum nerde ya bence nazar değidi bize herkes imreniyodu senağlama senağlama senağlama

vallaha bizede nazar değdi diyorum
dişlerdende olabilir
bnde sallayarak uyuttum hep
hiç alıştrmk istemyorum ama uyumadı bu gece:umursamaz:
ne güldüm sanaya
bana bakıyor sümüklü sümüklü yazmışın bian gözümde canlandırdım:roflol:

herkese günaydın a.s.
herkes uykusuz gecelerde demek.....
biz 2 gecedir iyi uyuyoruz cok şükür :nazar:
oda 1 hafta haladaydık gecen akşam gelince hemen yatağına koydum ayy nasıl mutlu oldu dolandı cığlık attı nasıl özlemiş yatağını devirdi kıcı uyudu..el kadar bebe bile yerini yadırgıyo vallaaa.şimdi yatağının aşkına iyi uyuyo :KK1:
bu arada tatile gitmekten vazgectim...otel neysede yazlıkta kalamam yaa temizlik yap yemek yap ne anladım tatilden....
dedim herife akdenizde otel ayarlarsan ok ama baska gitmem :dilcikar:

Bende aynı şeklde uyku tulumu alcam hatat bu akşam çıkacaığız deli oldum artık
yatağın her köşesinde sabaha kadr üstünü örtmekten artık bıkkınlık geldi
gece 4de bi uyandı mama yedirdim altını değiştim
ne yatağında yatıyor ne yanımda
en sonunda kendi yatağına bıraktım bu seferde tutunup kalkıyor her defasında ya kafasını vuruyor ya başka bişey oluyor .ağlıyor bize bakıp bakıp
en sonunda ben pes ettim aldım
evde elinden tutp gezdirdm oyuncakları yığdım oyanık
benim baş ucumdaki abajura taktı sallana boncuklaryla oyandık
sabah 7bucukta uyudu
ama olan bana oldu
7bucuktan 8:15 e kadr uyudum sersem gibiyim kabus gb bir gece

ne olsun bu hastalık mahvetti bizi dişler galiba
ishali geçmedi
uykularını sapıttı gece 4den sabah 7bucuğa kadr oyun oynadık
ne yatıyor ne bişey
120 cc devam sütü içti uyumadı sonra kalktım 60ccde yatptım onuda içti altını değiştrdim uyumaın imaknı yok
oyuncaklarla oynadı
abajura kafayı atktı sallana boncuklarına
evde elinden tuttuk gezdik
kabuz gibiydi
çok inat ben kızla ne yapcam
aklına tatığını yapıyor

İnadı anasına benzemiş olmasın sempatiksalakcinni canım dişler böyle mahvediyor bizim 2 tane çıktı çıkarken onlar bunları bizde yaşadık şuandada uykusuzluk olayı bizdede var noluo bu bebişlere anlamadım gene şükür halimize yuvamızdayız mevlam esmerin yardımcısı olsun biran önce iyileşsin ayazcık.

mehlika canım gaz sorunu bencede kalmamalı artık ya..

benim oğluşumun da hiç olmadı ama ben rezene içtiğim için olabilir..
uyanıkken gazını rahat çıkarıyor ama gece uyuyarak emiyor ve emdikten sonra gazını çıkarmıyor,
sonra da kıvranmaya başlıyor,son 3 gündür güzel uyuyordu,2-3 kez kalkmıştı sadece emmek için,
bu gece nolduysa kıvranıp durdu,
gündüz de bişey yemedi,sadece çorbasını içirebildim bir de yumurta sarısı yedi yarımdan biraz fazla,bir de muhallebi içirdim uzun zamandır ilk defa içti maşaallah:nazar::nazar:
bunlar gaz yapmış olamaz,ben de niyetliydim bişey yemedim,iftar vakti emdi uyudu zaten iftarımı onu uyuttuktan sonra yapabildim,
anlamadım ki niye hala gaz sorunumuz bitmedi:sm_confused:
kızlar gazsız bebek büyüten bebek büyüttüm demesin,valla şükredina.s
vallaha bizede nazar değdi diyorum
dişlerdende olabilir
bnde sallayarak uyuttum hep
hiç alıştrmk istemyorum ama uyumadı bu gece:umursamaz:
ne güldüm sanaya
bana bakıyor sümüklü sümüklü yazmışın bian gözümde canlandırdım:roflol:

ne oldu böyle uyuyan bebelere yaw:uhm:bende Ege'yi düzene sokmuştum kalkmıyordu fakat 2 gecedir 4 mi diyeyim 5 mi diyeyim kalkıyor ıhh ııhh ıhh ve enteresan tarafı kalktığında totoya iki pışpış yapardım tekrar dalardı şimdi o da olmuyor. neden ki kızlar hepimiz bunu yaşıyoruz anlamadım gitti

X