2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ayy aynı dert bende de var ne giysem yakışmıyorr artık eski halime dönemyeceğim gibime geliyor

hayırlı kandiller arkadaslar :Saruboceq:
rabbim herkesin dualarını kabul etsin insallah ...

bugün 2 sene aradan sonra oruc tutmaya niyetlendim..yaa canım kızım benim cok anlayıslı vallaa 4 e kadar uyudu
kalktı yedi yattı yatağında oyun oynadı gık demedi saati gördüğümüzde :1shok: olduk
ve hiç yapmadığım bir yemek yapıyorum kuru fasulye insallah olur yaww gece ıslatmayıda unuttum sabah ıslattım bakalım nolcak..

merhaba kızlar nasılsınız....
kızlar valla başıma neler geldi bilseniz...akannehir
bnm adetim 2 gün geçti diye birazda kasık ağrılarım oldu diye dedim test yapayım ama ne tırstımsempatiksalakcinni
neyse testi yaptım ama nasıl yaptım bilseniz dua ede ede..yaptım ve sonuç 2.çizgi silik çıktı şok oldumohaoldumsmile
kocişe söyleyene kadar bayılacaktım nerdeyse başım döndü kalbim küt küt:1ninca:
neyse kocişe söyledim şok oldu...sabaha kadar uyuyamadım uyuduğum anlarda da hep eceyi gördüm sonra hamileliğim....offf berbattı....
neyse sabah oldu hemen hastaneye geldim kan aldırdım ama halimi görseniz bekle bekle neyse sonuç çıktı ve 0,1 yani hamile değilim...çok şükürdelikafadulden
ve az önce tuvalete gittim adet olmuşum çok şükür adet olmama hiç bu kadar sevinmemiştimhihoyyyt

kızlar bu arada herkese hayırlı kandiller...:Saruboceq:
allahım hepimizin günahlarını bağışlasın çocuklarımıza sağlık sıhhat uzun ömür versin yarabbim...
eşlerimizi başımızdan eksik etmesin...
ailemize huzur versin...

gözün aydin canim, bundan sonra daha dikkat edersin artik
daha sonra 2. cocuk düsünmüyor musunuz?

aminnnnn

ayy ayça ben bile okurken anaa hamileymiş dedim neyseki sonunda ki testte çıkmamış :)))kaza kurşununa gitcez bu gidişle valla..

kandiliniz mübarek olsun daha nice kandillerre güzel bebişlerinizle..

Günaydın herkese.
Kötü bir geceydi.. Ayaz gene ateşlendi, kustu, ağlamaktan helak oldu. Saatlerce hiç susmadan ağladı. Lanet bir hemşire nöbetçiydi gazı vardır deyip durdu. Sonunda şikayetçi oldum zaten savunmasını istiyorlar.
Evelsi gün buharla verilen 3 ilacın tekini kesip tekini azaltmışlardı. Ve dün gece hırıltı tam gaz geri geldi. Aynı hastaneye yeni yattığımızdaki gibi.
Bayramdada çıkamayız bu gidişle.
Çok canım sıkkın, çok yorgunum.
Geçmiş olsun diyen herkese çok teşekkür ederim. Okuyorum sürekli ama yazasım gelmiyor, hiç keyfim yok..

günaydın canım

çok geçmiş olsun peki doktorlar ne teşhis koydular Ayaza alerjik bronşit gibi bişeymi çok üzüldüm inşallah çok çabuk geçer de evinize gidersiniz.Kıyamam ben ona korkuyordur şimdi orada olan bitendende.allah yardımcınız oldun canım.sana yardım edebileceğim bişey olsa keşke.

Sağol ofertacım. Evet alerjik bronşit gibi görünüyor. Şuradan çıkabilsek alerji bölümüne götüreceğim. Prematüre olmasının da etkisi büyük.

Gece kolunu bacağını düzeltmek için dokunduğumda çığlık atarak emekleyip kaçmaya başlıyor. Çok korkuyor artık. Ne düzeni kaldı ne birşeyi. Geceleri bin kere uyanıyor, hep sallıyorum ayağımdan bıraktığım anda uyanıyor. Hafta sonu hep ayağımda Ayaz oturarak uyudum.

günaydın güzel annişlera.s.
uykusuz bir gecenin sabahından :1closedeyes:
kötü başlayan bir haftanın ilk gününden herkese merhabamirmirmirmir

ayy canım benimm :1hug:
çok üzüldüm gerçekten
allah yardım etsin hastalıkta huy değişyor birde hastane ortamı
çocukda ne yapsın
eve alışkın evini yatağını özler inşallh bir an önce iyileşir
sende mahvoldun ,ayazada dualrımız seninle

ayçacım iyi atlatmışsın
dikkatli olmak lazım

çok çok geçmiş olsun esmerim ya...

skma canını dik durman gerek bugünlere iyi olman gerek...

ayaz için sağlığı için oğlun için...

sen bunlara alışıksın bunlar seni yıpratmaz...

yorgunluğun geçici, allah kalıcı sıkıntılar vermesin...

tez zamandada çıkacaksın ordan iyileşecek minik tosbaa....

günaydın güzel annişlera.s.
uykusuz bir gecenin sabahından :1closedeyes:
kötü başlayan bir haftanın ilk gününden herkese merhabamirmirmirmir

aynen canım...

gece kaan ne hikmetse uyanıp durdu ve emmedi uyanıp yatakta pturdu bi o yana bi bu ya benide uyutmadı...

acilen uyku tulumu almam lazım sürrekli üstünü açıyo...

zaten dün sümük sümük acayipti sanırım havaların değişiminden su gibi sümüğü vardı hapşuruyodu

günaydın kızlar ayazıma geçmiş olsun bi an evvel iyileşir inşallah cnm yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…