2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

pardon kizlar mevali yogurtla birlikte degil tabi, yogurtla balik birlikte y enmez ya

meyva ile birlikte verdim baligi ama kustu bilmiyorumkismile yine yedigi herseyi cikardi

canim balik ve meyve cok ayri iki tat sen yiyebilri isin mesela bence ayri ver midesini bulandirmistir birbirine yakisan seyelri vermeyi dene taat olarak onlarin da damak tadi var doktorumzu opyle diyro bize sebze corbasidan bile birbirine yakisan sebzeleri kullan diyo buirarada

canim balik ve meyve cok ayri iki tat sen yiyebilri isin mesela bence ayri ver midesini bulandirmistir birbirine yakisan seyelri vermeyi dene taat olarak onlarin da damak tadi var doktorumzu opyle diyro bize sebze corbasidan bile birbirine yakisan sebzeleri kullan diyo buirarada

canim ben kati yicekleri yogurtla veriyorum ki yutabilsin bogazina takilmamsin diye
ama balik yogurtla yenmez diye yogurdumsu kivami olan bir meyva geldi aklima
sen ne önerirsin peki, kavanoz mamalarindan balikli olanlardan alicam. yoksa balik yemiyor

ya benimki illa yogurt kivaminda yiyor taneli seyler yemiyor, siz nansil ekmek parcalari veriyorsunuz anlamadim.

canim ben kati yicekleri yogurtla veriyorum ki yutabilsin bogazina takilmamsin diye
ama balik yogurtla yenmez diye yogurdumsu kivami olan bir meyva geldi aklima
sen ne önerirsin peki, kavanoz mamalarindan balikli olanlardan alicam. yoksa balik yemiyor

ya benimki illa yogurt kivaminda yiyor taneli seyler yemiyor, siz nansil ekmek parcalari veriyorsunuz anlamadim.

ilk once daha balik icin erken canim bizim doktorumuz baliga 9. ayda baslayacagiz dedi simdim sadece kiyma kuzu eti tavuk eti ben de senin gibi puturlu gida vermeye korkanlardanim hatta kizlar yazdikca makarna yedi pilav yedi diye ben e sasirip kaliyorum hatta doktorumzua da bu fobimden bahsettim o da minik minik ekmek parcalari vererek dene bak gor yutar o dedi bend e bu hafta denemeye basladim minnacik ama yesil mercimek tansei kadar ekmek uzerien beyaz peynir ya da o ekmegi corba suyuna batirip verdimn baktim agzinda evirip ceviriyor sonra yiyor bugun de kardesim ilk defa blendardan gecirilmemis kiymali tarhana corbasi yedirdi kiymalarini da yedi bi guzel ben yediremezdim kardeism yedirdi yedi valal sen de dene bence yavas yavas bir de arkasindan hemen su veriyorum ben bogazinda kalmasin diye
bir de hazir sebze corbalarindan cok vermemeye calsi canim bence kendin yap mutlaka yer degisik corbalar dene tarhana yap mesela seviyolarmis genelde degisik sebzelerle dene icine sogan sarimsak koy tadi belki baharatlanir

balik icin erken mi? burda kizlar balik ta yemeleri lazim deyince ben hic yedirmedim biraz veriyim demistim bilmiyorumkismile

balik icin erken mi? burda kizlar balik ta yemeleri lazim deyince ben hic yedirmedim biraz veriyim demistim bilmiyorumkismile

bizim kizlar biraz acelecielr valla tuzlu yemekelrden yedirmeye de basladilar onlar doktorumuzun soyledigi balik 9. ayda baslanacak dedi benim kardesimin de 2.5 yasinda oglusu var onun doktoru da ayni bizim doktor gibi ilerletmisti 1 yasina kadar sebze corbasi demisti tuz kesinlikle yok demisti bizimki de ayni seyi diyor ben de uymayi dusunuyorum sahsen cok aceleci olmaya da gerek yok nasilsa hayat boyu yiyecekelr canim tum ek gidalari daha cok kucukler yavas yavas alisa alisa gitsinler

günaydin kizlar

bugün muhtemel kadir gecesi imis, kadir geceniz hayirli olsun hepinizin dualari kabul olur ins.

günaydın kızlar diyecegim ama gene bizden başka kimse yok pazarları topiği zehrayla ben bekliyoz offf babamız bu pazarda çalışıyo malesef:KK43:

posi bende artık balık vereyim diyorum akşam eşime söyledim ton balıgı getireyim bi deneyelim dedi bakalım benımkı sevecekmı. bide konserve verecegimya bişey olurmu acababilmiyorumkismile

günaydin kizlar

bugün muhtemel kadir gecesi imis, kadir geceniz hayirli olsun hepinizin dualari kabul olur ins.

amın canım. allah dualarımızı ibadetlerimizi kabul etsin bu gecenin hatırına herkesin içindede bizim bebeklerimizide sağlıklı sıhatli büyütüp hayırlı bir birey olarak yetiştirmemize yardım etsin inşallah..:Saruboceq:

fatmazehra bi den ebence sevmezse verme ben pisman oldum önceden yedirdiklerimi de kustu.

bi de benimkinin burnu tikali, su ya da bisey icerken hep hava yutuyor yavrum düzgün de icemiyor zaten hep tikaniyor. gece bi gaz sancisi girdi gazini cikarana kadar nasil agladi

ayyy allah yardımcın olsun canım yusufa acil şifalar versin burun tıkanıklığı zor oluyo sık sık serum fizyolojik sık canım zehranın öyle açıldı burnu.

burun icin bir damla verdi doktor onu sikiyorum günde 3 defa ama siktirmiyor burnuna elletmiyor cok zor oluyor burnuna damla damlatmak fitili bile daha kolay sokuyorum.

burun icin bir damla verdi doktor onu sikiyorum günde 3 defa ama siktirmiyor burnuna elletmiyor cok zor oluyor burnuna damla damlatmak fitili bile daha kolay sokuyorum.

canım benımkıde damlattımıyordu bende şırınga ile sıkıyordum burnuna heme daha iyi giriyor bi dene istersen daha kolay oluyor.

gunaydinnn
sabah yazmak istedim ama kerem sabote etti

o kadar çok yapılacak iş var ki evde içim sıkılıyor hazır uyuyorken başlasam iyi olurdu ama buraya da aliştik bir kere....

poseidon
benimkiside ne serum fi. damlattiriyor ne altini bezletmek ne giiyinmek istiyor.ben de bir çozum bulamadim burnunu da açık tutmak çok onemli kişta geliyor....

geçmiş olsun yusufa da.daha iyidir insallah

SELAM KIZLAR....
öncelikle yusufa ve kereme geçmiş olsun...
kadir geceniz mübarek olsun, allah dualarımızı kabul etsin..

bebenin bayramlığını hallettik de, benim ne giyeceğim hala belli değil... dün biraz dolaştık bakındım birşeyler ama elimde sadece moral bozukluğuyla eve döndüm. doğumdan sonra vücudum hala toparlayamadı kendini. hiç bir şey ama hiç bir şey olmadı üzerime. 38 dar, 42 büyük, 40 da yakışmıyor. üst taraf hele!!!!!!! gögüsler biryere sığmıyor. valla ne fizik kalmış ne kimya :)))))

kizlar ben demin yogurt cikardim bi de baktim yogurt kabinin aynisina süzme peynir yapmislar yagsiz tuzsuz peynnir ama yogurt kivaminda. yani yogurt sanip yanlislikla süzme peynir almisim. ben bunu yusufa versme mi acaba?

hastaolan bebişlerime geçmiş olsun
kadir geceniz mübarek olsun....,
çok sıkıcı bir hava var offf içim daralıyor bugün zaten kocişlede papaz olduk iyicene...

X