2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bilmiyorumkismile
yeme problemi hemen hemen her bebekte var galiba..
ben aynı seylerden sıkıldıklarını düşünüyorum onlarda artık tadı tuzu olan seyler arıyorlar..
şöyleki melisa hanıma binbir emekle yaptığım corbayı yanıma aldm ve dısarı yemeğe gittik..orda verdim verdiğimi tükürdü...masada mercimek ve tavuk sulu corba vardı onlardan verdim hüplete hüplete yedii
yani artık özel coba yapmıcam hanıma..hepsi çöpe gidiyor..

meyveyide artık lokla lokma kesip elimle veriyorum yada eline verioum öyle yiyior..
biizm bebeler artık bebeklikten cıkmak istiyor aliba :KK1:

gerçektende öyle juli Kuzeyde bizim yediğimiz yemeklere çorbalara bayılıyor bende daha küçük diye çok veremiyorum ama bulamaçlardan çok sıkıldığı belli yani.

merhaba kizlar bugun bayaram oncesi genbel bakim gunumdu oglenki uykusunda gittim agdami yaptirim kaslarimi aldirdim geldim eve buraki yedirdim oynastim emzirip tekrar uyutup aksam uzeri uykusunda da tekrar kuafore gidip sacimi boyattim kestirdim manikur pedikurumu yaptirdim biraz biseye benzedim yuzum gozum acildi cok sukur bakimsizliktan oluymusum buraktan sonra iyice saldim kendimi iyi geldi pazar egcesi kocisim geliyor insallah onubiraz suslu puslu karsilayayim dedim :) eve geldim burak bi mutlu oldu beni gorunce nasil cigliklar atiyor oynastik biraz aksam muhallebisini yedirdim biraz daha oynasip emzirip yatiridm uyuyor simdi bi bakayim size dedim
bu arada evlilik yildonumuzu kutlayan tum arkadaslara tesekkur ederim
sinemis buglem hastalanmis sanirim gecmis olsun canim inslalah bir an once atlatirsiniz cabucak iyilesir insallah havalar serineldi hastaliklar basladi valla
poseidon size de gecmsi olsun allah sana daha da kolaylik versin tek basina oralarda cok zor senin isin insallah atesi duser bri daha da yukselmez canim yusufun

ohh valla çok özendim ben işten güçten vakit bulamıyorum ya.birde ben kuaförden çok utanıyorum ağda konusunda kendim yapacağım bugün bakalım Kuzey izin verirse.

tesekkür ederim tutkucum ins. yarina daha iyi olur.

bu arada tebrik ederim bu hafta 500 gram vermisin ben de 500 verdim, maasllah Juliye 1.100 verdi hizli gidiyor o

kızlar ikinizede maşallahh bende hafif bir diyete başladım artık sütüm çok azaldı zaten.ama diyet gruplarını takip edemedim o kadar vaktim yok zaten burayı bile zar zor takip ediyorum.
posi geçmiş olsun inş.bir daha yükselmez..bir bu akşam foruma gittik birsürü ciciler aldık kızıma.
c&a da çok guzel şeyler vardı..

güle güle kullanın ecrin.evet c&a da süper şeyler var bencede :kedi:

ecrin zarada mikkemel ötesi kıyafetler var ayy hepsinden almak istedim..kış sezonunu süper yapmışlar bebeler için..hepsi gözümün önünde :KK1:

ben hiç zaraya bakmıyorum bebek için erkek bebekler içinde güzel şeyler varmı malum bizim çok seçeneğimiz olmuyor kız bebeler gibi.

günaydin kizlar

bisey sorucam size

yusufa fitil verdim ama 10 dakika sonra kaka yapti

tekrar yeni bir filitl mi versem yoksa öteki fitil saatini mi beklesem

oferta şeffaf oda programı vardıya
onun gb bişeykonuk seçiyorlar soru soruyorlar özel hayat vs
julide var ben verdim oy herkes versin 2010 ocak topiğndeki
sen nasılsın

posi

yusuf nasıl hastamı?sen nasılsın .ogün arkadaşının evini topladını ikizler nasıl?
fitil kaka yaptrmış verme bikaç saat sonra verirsin canım
ama anında hepsi geri çıksaydı vereblrdlnde 10 dk yazmışsın

merve
günaydın canım evinize ne zamn geçiyorsunuz

sen nasılsın

posi

yusuf nasıl hastamı?sen nasılsın .ogün arkadaşının evini topladını ikizler nasıl?

merve

canım bayrama kadar ordayız hafta sonları geçiyoduk ama eşim bugün sınavı var
o yüzden geçemedik buğlem nasıl oldu daha iyimi

herkese günaydın
günaydin

sen nasılsın

ben de oy verdim ama 3. sirada henüz

posi

merve

tesekkür ederim canim, ben iyiyim de yusuf hasta oldu sanirim babasindan bulasti, bir de ben pek dikkat edemedim galiba. ikizler evlerine gelmis de benim yusuf hasta oldugu icin gidemiyorum yanlarina esim de türkiyede. kiz da yalniz kaldi annesi haftaya gelicekmis. telde cok kisa konusabildim malum bebekler rahat vermiyor.

canım bayrama kadar ordayız hafta sonları geçiyoduk ama eşim bugün sınavı var
o yüzden geçemedik buğlem nasıl oldu daha iyimi
buğlem bu gece hiç uyumadı toplasam 4 saat anca uyumuşturum 11de yatmama rağmen
hep huzursuzdu gözü açık öyle yattı
ağladı ,yatağın içinde oturdu
dişten olablr diye düşünyorum çok huysuzlaştı
taha ne yapıyor eykekim
günaydin

tesekkür ederim canim, ben iyiyim de yusuf hasta oldu sanirim babasindan bulasti, bir de ben pek dikkat edemedim galiba. ikizler evlerine gelmis de benim yusuf hasta oldugu icin gidemiyorum yanlarina esim de türkiyede. kiz da yalniz kaldi annesi haftaya gelicekmis. telde cok kisa konusabildim malum bebekler rahat vermiyor.

bebişler hasta olmasın tek biz olalım 1 günde soluyor yüzleri
geçmiş olsun dikkat et canım yaa
sende bebeklisn gidemzsin haklısın
arkadaşınada yazık ya gurbette tek başına allah yardım etsin zor olur
senin içinde tek olmak onun içinde

sinemis buglemin disleri görünüyor mu ufukta? ins. dis sikintisidir da dis derdini de atlatmis olursun

buğlem bu gece hiç uyumadı toplasam 4 saat anca uyumuşturum 11de yatmama rağmen
hep huzursuzdu gözü açık öyle yattı
ağladı ,yatağın içinde oturdu
dişten olablr diye düşünyorum çok huysuzlaştı
taha ne yapıyor eykekim

bebişler hasta olmasın tek biz olalım 1 günde soluyor yüzleri
geçmiş olsun dikkat et canım yaa
sende bebeklisn gidemzsin haklısın
arkadaşınada yazık ya gurbette tek başına allah yardım etsin zor olur
senin içinde tek olmak onun içinde

taha da iyi teyzesi iştahsızlığı çok arttı emekliyo
heryere gidiyo artık çok hareketlendi

sinemis buglemin disleri görünüyor mu ufukta? ins. dis sikintisidir da dis derdini de atlatmis olursun
yok hiç görünen yok çok sert damakları
inceckti şidi kalınlaşmış sertleşmiş
bilmyorum ne zormuş inşallh kolay atlatr
ben devti pek vermedim hemşirde ilk onu sordu
suçlandım kimseyede çaktrmadım ama
taha da iyi teyzesi iştahsızlığı çok arttı emekliyo
heryere gidiyo artık çok hareketlendi

bak sen yaramaza daha durduramyız bu bebişleri
az kaldı yaşlarına maşllh hepsine

sinemis aynen Kuzeyde öyle huysuz hala da diş lerden bir haber yok anlamadım yaşındamı çıkacak bu dişler ne ya.herkesin 7-8 dişi oldu bizde daha tek bir tane bile yok.

X