2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merve egitim setleri varda belki alıp başlarım diye düşündüm..

ben aldım canım hamileyken hatta
kaydırak yayınlarının minik ali öğreniyo seti vardı
renkler sayılar şekiller kavramlar, kitabı
kaydırak yanınlarını tafsiye edebilirim
küçük ahmet diye bi kuklası var taha bayılıyo ona

hiç ısrar etme canım ters teperacıkınca yer mutlaka.

rylai taha ya yemiyo bi kaç gündür
sabah ben emzirdim çıktım 11 de uyanmış 12 kadar bi saat kavaltı faslı sürmuş zorla
yedirmiş kaynana m bırak bugün kendi haline dedim
ağlayınca verirsin uyumuş uyanış 16:30
bi büyük kase çorbayı içmiş bitirmiş keyfi yerindeymiş bakalım ne olacak böyle yoğrdu meyvesi var daha merak la bekliyorum sende bi dene

ecrin sağol cnm,sakarya karasuyu eşime söylücem..
rapunzel sana da tşk ederim ayvalığı da söylücem eşime,ama suyu soğuksa gitmeyiz,denize girmek istiyorum çünkü..

beril bir çay bardağı şeftali püresin tamamına yakınını yedi çok şükür:Saruboceq::nazar::nazar:

yeme problemi hemen hemen her bebekte var galiba..
ben aynı seylerden sıkıldıklarını düşünüyorum onlarda artık tadı tuzu olan seyler arıyorlar..
şöyleki melisa hanıma binbir emekle yaptığım corbayı yanıma aldm ve dısarı yemeğe gittik..orda verdim verdiğimi tükürdü...masada mercimek ve tavuk sulu corba vardı onlardan verdim hüplete hüplete yedii
yani artık özel coba yapmıcam hanıma..hepsi çöpe gidiyor..

meyveyide artık lokla lokma kesip elimle veriyorum yada eline verioum öyle yiyior..
biizm bebeler artık bebeklikten cıkmak istiyor aliba :KK1:

merhaba kizlar esim türekiyeye gitmek icin ucaga bindikten sonra yusufun atesi 39 oldu doktora gittik iki tane ates düsürücü yazdi doktor burun damlasi ve öksürük icin bisey verdi. gittim nöbetci eczaneden aldim eve geldim yusufun fitillerinden birini verdim sütünü icirdim uyutuyorum

merhaba kizlar bugun bayaram oncesi genbel bakim gunumdu oglenki uykusunda gittim agdami yaptirim kaslarimi aldirdim geldim eve buraki yedirdim oynastim emzirip tekrar uyutup aksam uzeri uykusunda da tekrar kuafore gidip sacimi boyattim kestirdim manikur pedikurumu yaptirdim biraz biseye benzedim yuzum gozum acildi cok sukur bakimsizliktan oluymusum buraktan sonra iyice saldim kendimi iyi geldi pazar egcesi kocisim geliyor insallah onubiraz suslu puslu karsilayayim dedim :) eve geldim burak bi mutlu oldu beni gorunce nasil cigliklar atiyor oynastik biraz aksam muhallebisini yedirdim biraz daha oynasip emzirip yatiridm uyuyor simdi bi bakayim size dedim
bu arada evlilik yildonumuzu kutlayan tum arkadaslara tesekkur ederim
sinemis buglem hastalanmis sanirim gecmis olsun canim inslalah bir an once atlatirsiniz cabucak iyilesir insallah havalar serineldi hastaliklar basladi valla
poseidon size de gecmsi olsun allah sana daha da kolaylik versin tek basina oralarda cok zor senin isin insallah atesi duser bri daha da yukselmez canim yusufun

yeme problemi hemen hemen her bebekte var galiba..
ben aynı seylerden sıkıldıklarını düşünüyorum onlarda artık tadı tuzu olan seyler arıyorlar..
şöyleki melisa hanıma binbir emekle yaptığım corbayı yanıma aldm ve dısarı yemeğe gittik..orda verdim verdiğimi tükürdü...masada mercimek ve tavuk sulu corba vardı onlardan verdim hüplete hüplete yedii
yani artık özel coba yapmıcam hanıma..hepsi çöpe gidiyor..

meyveyide artık lokla lokma kesip elimle veriyorum yada eline verioum öyle yiyior..
biizm bebeler artık bebeklikten cıkmak istiyor aliba :KK1:
aynen canım sıkılıyolar..bebeklerin dilinden anlamak gerekiyor
merhaba kizlar esim türekiyeye gitmek icin ucaga bindikten sonra yusufun atesi 39 oldu doktora gittik iki tane ates düsürücü yazdi doktor burun damlasi ve öksürük icin bisey verdi. gittim nöbetci eczaneden aldim eve geldim yusufun fitillerinden birini verdim sütünü icirdim uyutuyorum
çok geçmiş olsun cnm inşallah yükselmez bi daha
merhaba kizlar bugun bayaram oncesi genbel bakim gunumdu oglenki uykusunda gittim agdami yaptirim kaslarimi aldirdim geldim eve buraki yedirdim oynastim emzirip tekrar uyutup aksam uzeri uykusunda da tekrar kuafore gidip sacimi boyattim kestirdim manikur pedikurumu yaptirdim biraz biseye benzedim yuzum gozum acildi cok sukur bakimsizliktan oluymusum buraktan sonra iyice saldim kendimi iyi geldi pazar egcesi kocisim geliyor insallah onubiraz suslu puslu karsilayayim dedim :) eve geldim burak bi mutlu oldu beni gorunce nasil cigliklar atiyor oynastik biraz aksam muhallebisini yedirdim biraz daha oynasip emzirip yatiridm uyuyor simdi bi bakayim size dedim
bu arada evlilik yildonumuzu kutlayan tum arkadaslara tesekkur ederim
sinemis buglem hastalanmis sanirim gecmis olsun canim inslalah bir an once atlatirsiniz cabucak iyilesir insallah havalar serineldi hastaliklar basladi valla
poseidon size de gecmsi olsun allah sana daha da kolaylik versin tek basina oralarda cok zor senin isin insallah atesi duser bri daha da yukselmez canim yusufun

canım güle güle kullan saçlarını..
senin bakımsız dediğin halinde çok güzeldi canım haksızlık etme kendine..ama değişiklik iyi gelmiştir süslü püslü karşılarsın kocanı..
annen korkuyodu burak paşa durmuşmu bari

aynen canım sıkılıyolar..bebeklerin dilinden anlamak gerekiyor

çok geçmiş olsun cnm inşallah yükselmez bi daha

canım güle güle kullan saçlarını..
senin bakımsız dediğin halinde çok güzeldi canım haksızlık etme kendine..ama değişiklik iyi gelmiştir süslü püslü karşılarsın kocanı..
annen korkuyodu burak paşa durmuşmu bari

tesekkur ederim canim evet iyi geldi valla buraki uyuttum gittim canimm karni da toktu o zaman duruyor kalktiginda oynamislar annemle ben de uyandiktan yarim saat sonra geldim zaten cok sukur sorun olmamis emem saati ve uyku sati olmazsa sorund egil ama emerek uyumak istedigi icin problem oluyor baska zamanlarda

tesekkür ederim jasmin. ohhh sihhatler olsun bastanassagi bakim :KK66:

bu 3. günüm evde yalnizim. dün ve önceki gün esim is yemegine gitti ben uyuduktan sonra geldi, zaten sabah ise gidiyor hemen, bugün de türkiyeye gitti pazartesi günü gelir aslinda toplamda 5 gün yalniz kalmis olucam neyse jasmin senin yaninda 5 gün yalniz olmaktan yakinmiyim kizarsin sonra bana :tomato:

tesekkür ederim tutkucum ins. yarina daha iyi olur.

bu arada tebrik ederim bu hafta 500 gram vermisin ben de 500 verdim, maasllah Juliye 1.100 verdi hizli gidiyor o

tesekkür ederim hoyacim
hoya, bizim face grubuna senin hediye ettigin cerceveyi koydum icinde yusuf da var bak istersen

utku paşayı uyuttum,geç uyudu bugece..
eşimlede kavga ettik kuzenine gitti..sinir harbiyim..offfff

tesekkur ederim canim evet iyi geldi valla buraki uyuttum gittim canimm karni da toktu o zaman duruyor kalktiginda oynamislar annemle ben de uyandiktan yarim saat sonra geldim zaten cok sukur sorun olmamis emem saati ve uyku sati olmazsa sorund egil ama emerek uyumak istedigi icin problem oluyor baska zamanlarda
aferin burağa üzmemiş anneannesini..
ben son boyama faciasında ağzımın payını aldım uzun bırakamıyorum artık utkuyu..
boyanın ortasında annem aradı durmuyo diye kafada folyolar nası çıkim uyut bi şekilde dedim..bayılmış bi zaman sonra..

bu arada tebrik ederim bu hafta 500 gram vermisin ben de 500 verdim, maasllah Juliye 1.100 verdi hizli gidiyor o

inş canım
sanada tebrikler canım..ben aslında beklemiyodum vermeyi almasam diye dua ediyodum ama vermişim allahtan..

mercii canım..dedim ben sağaaa seni gececem de :KK1:
ama siz emziriyorsunuz yinede bazı seylere dikkat etmeniz gerekiyor..500 de fena değil emzirme süesinde..

jasminin sıhhatler olsun gülegüle kullan kocisin seni örünce düşüp bayılacak :KK1:
evlilik yıldönümünüzde kutlu olsun

iyi geceler, çok yorgunum, ayakalrım çok ağrıyor. ah ahhhhhhhhhh, yaşlanıyorum :KK43:((

bizde tatile gitmeyi düşünik emme arabayla gidebileceğimiz yakın yerlere,tavsiyeniz varmı kızlaar..

canım kafa dinlemelik eşimle gittiğimiz ve çok sevdiğimiz bir yer var tavsiye ederim. izmitte, yuvacık barajının ilerisinde, yemyeşil ağaçlar arasında şırıl şırıl akan deresi olan bi yer, kalınan yerler ağaç ev. çok şeker. yemekleri hııııımmmm mis. ben enson 8 aylık hamileyken gitmiştik. çok olmuş. önceden yer ayırtmazsan bulmak pek mümkün olmuyor.

posi geçmiş olsun inş.bir daha yükselmez..bir bu akşam foruma gittik birsürü ciciler aldık kızıma.
c&a da çok guzel şeyler vardı..

ecrin zarada mikkemel ötesi kıyafetler var ayy hepsinden almak istedim..kış sezonunu süper yapmışlar bebeler için..hepsi gözümün önünde :KK1:

c&a da güzel yapmış bende begendim ayakabı aldık 2 tane sanırım birisi melisanınkinden:)zaten başka modeli yoktu mecbur aldık.baryamda çıplakmı gezcek bebem:)
2 bayramlık aldık baştan aşagı mont bere hepsini aldık babası battı:)

X