2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bana sormamisin ama cevap veriyim ben yine desempatiksalakcinni

ben hazirladiigm kasik mamasina karistiriyorum.

posi bende mamasına katıyorum ama yemiyo anlıyo kattıgımı nasıl verecegimi şaşırdım valla. denemediğim hal kalmadı meyva suyuna kattım, sulandırıp vermeye çalıştım yok yok kahvaltı dedimi benım sinirlerim zıplıyo valla. kahvaltı deyınce domates peynir zeytin bu bizim kahvaltı bunun dışında yemiyoruz bişey(

ben de yarın sabah vermeyeyi deneyeyim bakalım yicekmi,
ha ben bir iki defa tahinli pekmeze küçük ekmek parçası bandırıp yedirmeye çalışmıştım ama bir kereden başka almadı beğenmedi,
zaten tatlı şeyleri pek sevmiyor beril..

cnm zehra nasıl seviyorsa öyle yedir,pekmezi yemek istemiyorsa yedirme,ondan alacağını başka şeylerden alır zaten,
kırmızı ette kan yapıyor,çorbalarına kıyma koyabilirsin mesela..

pekmezin yeri farklıdır yanlız mehlikaım 1 cay kasığıdı olsa mutlaka ver
pekmezin yararları coktur.et kıyma da verilir yararlıdır ama hepsinin yeri farklı

mehlikacım kıyma koyuyorum çorbalarla yemeklerle aramız iyi ama kahvaltı hem ona hem bana kabus.
bende dalak aldırmayı düşünüyorum çok ıyı kan yapıyo dıyorlar.

neden vermiyorsunki mehlikacım.

pekmezin yeri farklıdır yanlız mehlikaım 1 cay kasığıdı olsa mutlaka ver
pekmezin yararları coktur.et kıyma da verilir yararlıdır ama hepsinin yeri farklı

bulamaç kahvaltıya kattım 2-3 kaşıktan fazla yemedi,
tahinli pekmeze ekmek bandırıp verdim onu da beğenmedi,
ama kaşığa koyup vermeyi denemedim bir de öyle deneyeyim bakalım yicekmi..

bilmiyorum işte bende ver diyorlar bi danışayımda doktora ona göre vermeyi düşünüyorum bakalım.

kızlar bebeklerinize kaç saatte bir bişeyler veriyosunuz benimki gündüzde emdiği için ek gıdayı vermekte çok zorlanıyorum emmeden uyumuyo mecbur gündüzde emziriyorum bu sefer çok acıkmıyo napıcam ben yaa :sm_confused:

ben bu sabah kahvaltıda eceye şöyle verdim..
1 tatlı k.tahin
1 tatlı k.pekmez
1 tatlı k.labne peyniri
3 ölçü kahvaltı saati maması bebelac
1ölçü devam sütü
2 cicibebe
hepsini karıştırdım yedi ece..
yarında yumurta da koyacam içine...
mehika bnm ece de tatlıya bayılıyor valla...

cnm bizde de durum aynı,olsun sütümüz olduğu sürece emzirelim,
ben artık zorlamıyorum yediği kadar yediriyorum,
demekki sütten doyuyorlar cnm ki ekleri yemeye yer kalmıyor,ben öyle düşünüyorum,
bir kaç aya yemeye başlarlar cnm,endişe etmeyelima.s

rylai ben 3 4 saatte bir veriyorum
sabah kahvaltı verdim...
3 saat sonra devam sütü verdimm uyudu..2 saat kadar..
uyanınca üzüm yedirdim bayılıyor ece...
şimdi muhallebi verecem...
normalde çorba verecektim ama ece sıkıldı çorbalardan sanırım bende biraz ara vereyim dedim...

ayçacım sen emziriyormusun?

SİNEMİS ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM, inşallah çabuk toparlar buğlem benimde boğazım bir garip sinyal veriyor arada hapşırıyorum dikkat etmek lazım hem kendimize hem çocuklara havalar sakat....

tatile gidecek arkadaşlara şimdiden iyi tatiller... bende p.tesi-salı izin aldım ama hiçbir plan yok sadece oğlumu annemin başından alayımda bayram temizliği-hazırlığı yapsın dedim ....

ben kahvaltısına mama eklemiyorum...7 8 adet ciicbebe.bir bebek lanesi bir ceviz bir tatlı kaşıgı pekmez 2 tatlı kaşıgı yogurt bazen meyve püresi..

sağol canım
gerçekten havalr sakat dedğin gb geçiş dönmei bahrdan yaza geçerken aynen hastalandık
şimdide belrtiler var inşallh düzelir bir an önce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…