2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

senin sadece space tuşun bozulmuş
eymen laptopu tamamen bozdu
masa üstünden girioum şimdi
bazende telden
cnm sevindim senin adına ne güzel ağlamamış inş hep böle gider
lazer işini ne yaptın karar verdinmi cnm?

posi cnm bence diğer sebzeleride yedirmen gerek bi şekilde farklı farklı tariflerle
pirinç,bulgur,irmik bunlarıda alması şart
balık daha önce hiç yedirmediysen öğün olarak verme az az ver bakarsın dokunmazsa başka zaman öğün olarak veririsin cnmm
tabisii bunlar benim fikrim karar senin cnmm

bencede ses kayıtını hep bırak
benimkide durur inşşş

günaydın hoşgeldin cnmm

kızlar tatile gidicez bayramın 3. günü
bebişle tatil ve uçak yolculuğu hakkında bilgilerinizi alabilirmiyimmm? guclubacismile

bebişle tatil ve uçak yolculuğu hakkında bilgilerinizi alabilirmiyimmm? guclubacismile

bende oğlumla gidicemeşim gelmicek tatile..uçakla gitmicez amabnde merak ediyorum bebişle tatil nasıl olur..inşallah pişmanolmam gittiğime

cssa hoşbulduk cnm...
tatil iyi geçer umarım...uçakta inerken kalkerken ya emzir ya mama ver ya su içir...yani emsinki kulakları tıkanmasın...
bzmki gayet keyifli geçmişti...yanına mutlaka ağrı kesici ateş düşürücü diş jeli pişik kremi bepanthen vs..bunları al...
tırnak makası unutma...

hoşbulduk kızlar :)

mehlika, keşke biraz daha bizim gibi hassas olsalar ama nerede

sivri, benimki arzm ama çok da memnun değilim, iyi yapıyo,fena değil ama çok sesli... tefalinkini kullanmıştım bi arkadaşıma o çok daha iyiydi.

deniyorum ötekileri haklisiniz tek tip oluyor.

canim bebegin önceden görmedigi yeni bir ses cikaran oyuncak al yanina gazete kagitlarini parcalayip dursun kucaginda.

bende oğlumla gidicemeşim gelmicek tatile..uçakla gitmicez amabnde merak ediyorum bebişle tatil nasıl olur..inşallah pişmanolmam gittiğime

kızlar tatile nerelere gideceksiniz

bizde düşünüyoruz

söyleyin bakalım bizede fikir oklur

günaydın kızlar..
bugun ilk kez sahura kalkamadık eşim akşama açlıktan ölmezsem görüşürüz dedi sabah ne güldüm..
ayris nezle gibi gözler akıyor hapşırıyor gece 3'e kadar uyumadı 3 uyudu bende daha 1 saat var kalkarım dediim sahura bir kalktım saat 6:)alarmı bile duymamışım hadi ben duymadım eşiminde çalımış kardeşi aramış yuh yani:)
hapşırık ve göz nezlesi için ne yapabilirim???

CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN. İSHAL İÇİN MUZ YEDİR, PATATES HAŞLAYIP YOĞURTLA KARIŞTIRARAK VEREBİLİRSİN.

geçmiş olsun cnm bize doktor tobresed diye bi damla vermişti gölzeri için ama bizimki soğuk algınlığına bağlı göz akmasaydı aynı şey heralde sizinkide sürekli kızarıp kaşınıyo sulanıyo bide peditus diye bi şurup içti hiç ateş yapmadan geçti çok şükür bu ilaçlarla hemde bi kaç sefer kullandık sadece ama tabi sen yinede bi doktora danış

biizm tatil 1 hafta ertelendi
yine kusadasına gidicez..
off sinirlerim tepeme cıktı şimdi eylül sonu olacak havalar soğurmu acaba
eşim ora ege soğumaz diyo sanki cok bilirmiş gibi

BEN ŞİMDİ SAĞLIK OCAĞINA GİDİYORUM Bİ BOY KİLO BAKALIM. AKŞAMA DA MİSAFİR VAR ALIŞVERİŞ HAZIIRLIK AKŞAMA GİRERİM ARTIK Bİ DAHA..

HOŞÇAKALIIIIIIIIIN :teytey:

cssa ben lazer yaptırcam kesin kararlıyım
ama nerde yaptıracağıma karar vermedim
1-2 yer var aklımda ekim gibi görüşmeye gideceğim

cssa
bizde uçtuk
uyku saatine denk gelen uçuş plani yapın derim.bir de aç birakip uçakta emmesini saglamakta fayda var.bizim her uçusumuz farkliydi.yaninizda da biri varsa daha rahat edersiniz.

kızlar tsk ederım onerıler ıcın..
Yenı oyuncak alaym
Inıste kalkısta emzıreym
Ilaclarını yanıma alaym..
Caprıce gıdıcez sıvrı canımm
Tutku esın nıe gelmıo cnm ıns guzel gecer tatılımz seker..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…