2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ilahi fatmazehra güldrdün beni :roflol: benim hiç aklıma gelmedi :KK1:

esracım hosgeldin demir nasıl.....

denizeilkim tarhana yaptırabileceğin kimse yok mu..yada organik ürün siteleri var ordan da bulabilirsin...

kızım bu akşam somun yedi 1 ceviz büyüklüğünde birde elmadilim patates 1 dilim... muhallebisi kaldı bende doymustur die vermedim..
hergün birsey eksik yahuu

utkuyla babası erkenden uyuya kaldı benimde canım sıkılıyo..
bende uyusam ya delimiyim neyim:umursamaz:

tarhana meselesı olmus benım annem hayale yapacak bu hafta taze taze bana da ogretecek sıze yazarım :)

evet tatlım yaaa ıyıyız sadece grıp olduk salya sumuk gezıyoruz sen nasılsın tombık utku ata nasıl bakalım :)) sunun adına da hayranım soylemeden edemeyecegım super bulmussunuz yaaa

evet tatlım yaaa ıyıyız sadece grıp olduk salya sumuk gezıyoruz sen nasılsın tombık utku ata nasıl bakalım :)) sunun adına da hayranım soylemeden edemeyecegım super bulmussunuz yaaa

geçmiş olsun canım..
utku ata bey uyuyo babasıyla bende takılıyom boş boş..
utku ismini daha evlenmeden bulmuştuk eşimle hiç vazgeçmedik sonra..atatürktende bi parça olsun istedik ata yıda o yüzden koyduk..gerçekten çok yakıştı oğlumada..keşke ikisinide kullanbilsek ama zor geliyo

valla ben utku ıle atayı acayıp yakıstırdım ata zaten tartısılmaz oglun da adı gıbı yasasın sevılsın sayılsın ınsallah cok guzel ben de oglum olursa ılerıde dusunurum artık :)) ama bunu buyutelım de once ahahha ıkıncıyı hıc dusunemıyorum baksana halıme nete bıle gıremıyorum yaaa

bu arada kk da ne var ne yok ben sadece face takıp edebılıyorum bu ara umarım hersey yolundadır

valla ben utku ıle atayı acayıp yakıstırdım ata zaten tartısılmaz oglun da adı gıbı yasasın sevılsın sayılsın ınsallah cok guzel ben de oglum olursa ılerıde dusunurum artık :)) ama bunu buyutelım de once ahahha ıkıncıyı hıc dusunemıyorum baksana halıme nete bıle gıremıyorum yaaa

bu arada kk da ne var ne yok ben sadece face takıp edebılıyorum bu ara umarım hersey yolundadır

ben düşünüyorum utkuya kardeş ama eşim şimdilik istemiyo..utku gibi piyangodan çıkarsa olur diyo..kısmet..
bende pek giremiyorum utku uyurken giriyorum ancak.utku çıt sesine uyandığı için uyurken iş yapamıyoum nette takılıyorum..bugün 3 saat uyududa bol bol pc başında kaldım..
dişler,emeklemelr,tutunup kalkmalar,sıralamalar bebeler bunlar peşinde..analarda onların peşindekaydirigubbakcemile3
pazartesi yine kızlarla buluştuk..
aklıma gelenler bunlar şimdilik
sen çok ihmal etme yine buraları

haklısın canım ıhmal etmek ıstemıyorum ama 5 gun zaten yollardaydık esımın yanına gıttık e oyle boyle ıkı gundur zor alıstım tekrar ev duzenıne anca ıste sımdı bakacagız yetısmeye..
valla bızım de hayal pıyangoydu ıkıncıde dedıgın gıbı anca oyle olacak galıba :)))

haklısın canım ıhmal etmek ıstemıyorum ama 5 gun zaten yollardaydık esımın yanına gıttık e oyle boyle ıkı gundur zor alıstım tekrar ev duzenıne anca ıste sımdı bakacagız yetısmeye..
valla bızım de hayal pıyangoydu ıkıncıde dedıgın gıbı anca oyle olacak galıba :)))

tmm cnm bol bol görüşürüz o zaman..
ben yatıyorum artık.uyku girdi bedene,uyusana be annekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
snada iyi geceler

tmm cnm bol bol görüşürüz o zaman..
ben yatıyorum artık.uyku girdi bedene,uyusana be annekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
snada iyi geceler
ıyı geceler canım optum senı utkuyu da op benım ıcın bu arada sana ozel mesaj atıyorum sımdık bakarsın :)))

tahin işini doktora sordunmu bi sakıncası yok dimi.kalorisi çok yüksek onun.bende vereyim ayrise sakıncası yoksa.

juli şimdi araştırdım netten 8. aydan ittibaren verilebilirmiş bir tatlı kaşıgını geçmeyecekmiş gunluk.yüksek oranda yag oldugu için içinde..

X