2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar, günaydın sinemis opuyorumnanaktan
aynı dert aynı dert kollarımda uyuyor yatağa koyuyorum ardından kendimi hooop yatağa atıyorum 2 dak.geçmeden başlıyor kalk al kollarına tekrar salla tekrar yatır yat kaaaaaalkk ay tüm gece boyu mahvoldummm önceki gece 2 keresinde babama verdim ne olur uyut baba ben duramıyorum diye kırışıklıklarım almış başını gitmiş yahuu gözlerim yorgun yorgun bakıyor yine diş galiba 6. yolda Allahım yardım ettsenağlama

mehlika canım bence kendini "araba kullanmayı öğrenmeliyim" e gamyoncuiremsuşartlasan iyi olur yok öyle bedavadan kendini taşıtma bir geç kullan dünya varmış diyeceksin eminim hem o zaman ne kocayı ne kimseyi araman gerekmeyecek

ben hala olmadım,sorma benim borcum çook birikti,
nasıl tutacam iki ayı diye kara kara düşünmekteyim,
oruç tutsam diyorum ama ,
bir gün suyu az içsem az yemek yesem hemen sütüm azalıyor,
bu şekilde nasıl oruç tutacam bilmiyorum,
arabayla gidip gelmeye başlayınca denicem bir gün,
sütüm çok etkilenmesse tutacam ama ramazan yarılandı bir an önce denemem lazımboshayallersmile
bu sene hatim de indiremedim yaa,o kadar yoruluyorum ki bir yasin okumak bile gözümde büyüyor,
keşke başı açık okuyabiliyor olsaydık işyerinde internetten okurdum günboyu..

aynen bende ilk kez bu yıl kuran okuyamadım
razamandan da bişey anlamadım
6:30 da çıkıyorum iş yeriyle kaynanamların arası epey var
ezan okuyo öğle giriyorum içeri yemek yedikten sonra taha ilgileniyorum
bi bakıyorum saat 11 olmuş yapamıyorum yani

oferta nasılsın canım kuzey nasıl...

bide ben senin yaşını merak ediyorum bi mahsuru yoksa

iyiym canım nasıl olalaım işte uğraşıyoruz iş bebek ev arasında.ben 31 yaşındayım neden merak ettinki bende şimdi bunu merak ettim.

iyiyim canım sen nasılsın
hiç bitmyen iş güçle uğraşıyoruz bildiğin gibi
kuzey nasıl?

kuzey daha iyi dün bütün yemeklerini yemiş çok şükür adamı aç bırakmak gerekiyormuş biraz.çok sık yedirmekle hata yapıyormuşuz canım.

günaydın kızlar nasılsınız öykü bu ara coştu beni bi saniye bırakmıyo geceleride sürekli ağlayarak uyanıyo acaba diştenmi tam böyle olan varmı diye sorucaktım ki bi baktım bütün sayfa aynı dertten muzdarip noluyo bu aralar bebelere yaa valla bazen küt diye bayılıcam öyküde öyle kalcak diye korkuyorum akannehir

hepimiz aynı dertteyiz demekki

kızlar sonunda regl oldum ama şu ramazan bitseydi de olsaydım çok daha
iyi olacaktı bi süru borçum vardı zaten

ayy darısı başıma artık çok sıkıntı vermeye başladı.

sinemis, çocukları akşam 8.30 en geç 9.00 gibi uyutmaya çalışın. aksi takdirde mümkün değil o yorgunluk gitmiyor insanın üzerinden.çünkü o yorgunluk ertesi güne ve diğer günlere taşınıyor ve giderek büyüyor.

yatmıyor Kuzey 11.30 dan önce alıştıramıyorumda.ne yapayım.

sabah eşim geldi biz işe gelmek için hazırlanıyorduk berile diyorum
bir günlüğüne babanın yerinde olmak isterdim deliksiz bir uyku çekmek...
dün işçıkışı eve gittim çift vasıta yaptım markete uğradım ,haftasonu pazara gitmeyince evde hiç sebze meyve kalmamıştı,
berile çorba ve meyve püresi için bişey kalmamıştı,
gittim az az aldım taşıması kolay olsun diye,beril de kanguruda omuzlarım kızarmıştı eve gittiğimde,
apartmanın kapısına geldim zile bastım ellerim dolu,
eşim kapıyı açtı ,yukarıyıda açmış,hooop yatağa,
yav insan bekler elimdekileri alır ya da berili alır,
sanki o saate kadar uyumamış gibi :mymeka:
biz gelince geri uyumuyor ama bizi kapıda değilde yatakta karşılıyor:mymeka:

valla ben torbaları gider yatağa, üzerine bırakırdım. bunlar dolaba kalkacak diye.
berili de tepesine koyardım, bunun da üzeri değiştirilecek diye :nazar:

sabah eşim geldi biz işe gelmek için hazırlanıyorduk berile diyorum
bir günlüğüne babanın yerinde olmak isterdim deliksiz bir uyku çekmek...
dün işçıkışı eve gittim çift vasıta yaptım markete uğradım ,haftasonu pazara gitmeyince evde hiç sebze meyve kalmamıştı,
berile çorba ve meyve püresi için bişey kalmamıştı,
gittim az az aldım taşıması kolay olsun diye,beril de kanguruda omuzlarım kızarmıştı eve gittiğimde,
apartmanın kapısına geldim zile bastım ellerim dolu,
eşim kapıyı açtı ,yukarıyıda açmış,hooop yatağa,
yav insan bekler elimdekileri alır ya da berili alır,
sanki o saate kadar uyumamış gibi :mymeka:
biz gelince geri uyumuyor ama bizi kapıda değilde yatakta karşılıyor:mymeka:

senin yerinde olsam varya kafasını şişirirdim onun sitem etmekten...

tamam yorgun olabilir ama özlemiş olması gerken karısını ve çocuğunu kapıda karşılayamayacak kadar değil...:eek:klava:

üstelik markete seni göndermemesi gerekir bence gündüz nasılsa evde sormalı ne alayım diye...

eşim sağolsun çok yorgunda olsa işten gelirkende olsa mutlaka eksikleri o karşılar bana sadece alınacakları sorar...

markete beni göndermez alır getirir bana bırakmaz...

yatmıyor Kuzey 11.30 dan önce alıştıramıyorumda.ne yapayım.[/QUOTE]

oferta cım, 11.30 gerçekten çok geç. ben uyku düzenini şöyle yaptım;
8 de banyo,
8.30 muhallebi aralarda hiç oyun yok,yüksek sesle konuşmak yok. ardından karanlık odaya gidip emzirip yatırıyorum. bunları hergün aynı sırayla yaptığında zaten kendisi istiyor uyumak.bak dene ve gör.

8 de banyo,
8.30 muhallebi aralarda hiç oyun yok,yüksek sesle konuşmak yok. ardından karanlık odaya gidip emzirip yatırıyorum. bunları hergün aynı sırayla yaptığında zaten kendisi istiyor uyumak.bak dene ve gör.[/QUOTE]

aynen hergün aynı saate ve aynı miniyle uyutunca
otomatikmen uyku zamanı geldiğini anlıyolar

nasılsınız arkad.
pompam bozulmuştu eşim gİtmiş 220 yetale bayılmış almış yenisini şimdi onunla sağıyorum
valla 7 ay sonra 220 tl içime oturdu

8 de banyo,
8.30 muhallebi aralarda hiç oyun yok,yüksek sesle konuşmak yok. ardından karanlık odaya gidip emzirip yatırıyorum. bunları hergün aynı sırayla yaptığında zaten kendisi istiyor uyumak.bak dene ve gör.[/QUOTE]

benim bunu yapmam çok zor zaten işten çıkışım 18:30 gibi eve gidişim 19:20 yemek yap ye topla derken saat oluyor 21:00 sonrasında kuzeyle ilgilen filan derken banyosu saat 10u buluyor yedir emzir derken al sana 11:30 oldu saat yani yok vakit ancak böyle düzen kurabildim.ama dediğin gibi artık robotlaştık hepimiz.kendime hiç vakit ayıramıyorum tabi eşimede...

iyiym canım nasıl olalaım işte uğraşıyoruz iş bebek ev arasında.ben 31 yaşındayım neden merak ettinki bende şimdi bunu merak ettim.

.

kuzeyin tedaviyle olduğunu bide dondurulmuş bebeleri yapmayı düşündüğünü söylemiştinya ondan sordum canımzemuszemus

valla ben torbaları gider yatağa, üzerine bırakırdım. bunlar dolaba kalkacak diye.
berili de tepesine koyardım, bunun da üzeri değiştirilecek diye :nazar:

senin yerinde olsam varya kafasını şişirirdim onun sitem etmekten...

tamam yorgun olabilir ama özlemiş olması gerken karısını ve çocuğunu kapıda karşılayamayacak kadar değil...:eek:klava:

üstelik markete seni göndermemesi gerekir bence gündüz nasılsa evde sormalı ne alayım diye...

eşim sağolsun çok yorgunda olsa işten gelirkende olsa mutlaka eksikleri o karşılar bana sadece alınacakları sorar...

markete beni göndermez alır getirir bana bırakmaz...

durun kızlar gaza getirmeyin lo,
eve gidince kıyamet kopar sonra,
gerçi yorgunluktan kavga yapmaya bile mecalim kalmıyor,
eve gidince şöyle kendimi yatağa atıp bir güzel uyumak istiyorum ama,
beril acıkmış oluyor,onu emziriyorum,emerken uyumadıysa uyutmaya çalışıyorum ama başarısız oluyorum çoğu zaman,
emerken uyuduysa da çok az uyuyor 20-30 dk,
ben yatsam uyuyamadan ya da yeni dalmışken kalkmak zorunda kalıyorum..

apartmanın kapısını açtı evin kapısını da açmış hoop yatağa,
elimde poşetler olduğunu bilmiyor ama neredeyse 11 kilo olan berilin omuzlarımda olduğunu biliyor,
beyefendi uyku sersemi,8-9 saat uyuyup uykusunu alamamış sanki..
poşetleri mutfağa bırakıp yatak odasına gittim berili indirdim
eşime de dedim insan bekler berili alır diye,
çok yoruldum dedim,markete uğradım sebze meyve aldım vs vs dedim,
biraz sitemli konuştum,
hiçbirşey demedi,sinirli ve yorgun oldumu anladı,
berili sevdi falan ben bir duşa girim dedi,
ben de berilin üstünü değiştir dedim,
yorgun işten geldim bi zahmet onu da bana bırakma dedim,
çoraplarını yere yatak odasına yere çıkarmış onları da sepete at dedim
hiç sesini çıkarmadan kuzu kuzu yaptı dediklerimikaydirigubbakcemile5:lepi:

ben olsam o kapıdan içeri girmez öyle beklerdim
oda içeri girmedğimi farkeder gelrdi
kesin
ağzıma geleni sayrdım asla öyle bişey yaptırmam
bırakıp içeri giremez yani
ben o olunca evde aşağıdan zile basıyorum
gel buğlemi al die
sen yinede haklamışın ben onu kapıda bir güzel haklardım ağzından burnundanda getrirdim
iyi siz gelmeden duş alsaymış senimi beklmiş zaten yorgun geliyosun bu erkekler çok rahat ya
bende limoniyim kaç gündür

durun kızlar gaza getirmeyin lo,
eve gidince kıyamet kopar sonra,
gerçi yorgunluktan kavga yapmaya bile mecalim kalmıyor,
eve gidince şöyle kendimi yatağa atıp bir güzel uyumak istiyorum ama,
beril acıkmış oluyor,onu emziriyorum,emerken uyumadıysa uyutmaya çalışıyorum ama başarısız oluyorum çoğu zaman,
emerken uyuduysa da çok az uyuyor 20-30 dk,
ben yatsam uyuyamadan ya da yeni dalmışken kalkmak zorunda kalıyorum..

kaydirigubbakcemile3 sen sakin bi hatunsun anladığım kadarıyla
gaza getiriyolar ama zati koca bunu bildiği için öğle bence

başka zaman olsa belki ben de daha fazla tepki gösterirdim ama adam daha yeni video falan yaptı,
bir de internetten bana gözel bir epilasyon aleti aldı,evdeki güzel almıyordu,
doğum günümde alacakmış araştırmış hangisi iyi diye hatta modelini falan kendi seçmiş,
ben de epilasyon aletim güzel almıyor demiştim dur sipariş edeyim dedi aslında doğum günü hediyesi olarak alacaktım ama şimdi alayım dedi,
araştırdım şu iyiymiş dedi internetten gösterdi sonra da sipariş etti,
braun 7380 di yanlış hatırlamıyorsam iyi bişeye benziyor..

kuzeyin tedaviyle olduğunu bide dondurulmuş bebeleri yapmayı düşündüğünü söylemiştinya ondan sordum canımzemuszemus

canım yaşım tüp bebek için belki erken ama sorunumuz belliydi yani tek seçenekti diyeyim ondan erken davrandık.yok dedim acaba tuhaf bir kafmı ettim çocukça benim yaşımı merak ettin kafamçokkarıştı kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

başka zaman olsa belki ben de daha fazla tepki gösterirdim ama adam daha yeni video falan yaptı,
bir de internetten bana gözel bir epilasyon aleti aldı,evdeki güzel almıyordu,
doğum günümde alacakmış araştırmış hangisi iyi diye hatta modelini falan kendi seçmiş,
ben de epilasyon aletim güzel almıyor demiştim dur sipariş edeyim dedi aslında doğum günü hediyesi olarak alacaktım ama şimdi alayım dedi,
araştırdım şu iyiymiş dedi internetten gösterdi sonra da sipariş etti,
braun 7380 di yanlış hatırlamıyorsam iyi bişeye benziyor..

ne 7380 mı akannehir

X