2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar d vitaminiyel ilgili bi blogda rastladığım şu yazıyı okuyabilirsiniz

juli; bi daha ki ay sizin eğitimli siperimleden daha güzel bir performans bekliyoruz o zman :roflol:

esmer yazı için teşekkürlera.s.
gerçekten çok yararlı bilgiler var ve bilmediğim bir çok şeyalkisalkisalkis

pişt pişt sakin ol sinirlerine hakim ol,
boşver lo ceyce şu mubarek Ramazan ayında,sakin olmaya çalışvereliniortak

hayırdır ceycem noldu..gel beraber ucalım

hadi beraber uçalım kızlar ayarsız birisiyle aynı ortamda çalışırsan böyle oluo adam resmen ayağımı kaydırmaya çalışıo yaa dalasım var babam yaşımda adam ya birde açığımızı arıo resmen yaa.olan biten herşeyi müdürüm tatilde anlatıo mevlam sabır versin bana

aynı canım..bide benimki ağzını acıyor ama tükürüyor yer gök mama corba...
cok sinirleniyorum yaa cok bu asabiyim ben
aaa melenk gibi meloşa iftiraatıyon kendin dökersin kesinn zuhahahaha
kızlar ben geldim pcde problem vardı düzeltildi şimdi ama acayip ayarım burda birisine uçasım var supergirl olup dalmak istiyorum bir adam bukadar şerefsiz haysiyetsiz olabilirmi yaa

hadi uçalım bende birilerine dalarsam rahatlarım belkim yoksem kimse yok koceye dalcem izine ayrılcek sıra kavgaetmiyim yavv uykum var işim çokk çağan şindi 6 kaşık tel şehriye çorbası yedii mutlu oldum ama bu huysuzluk diştense benim anamı belledi bu çağan daha birsürü diş çıakrcak vahhavhhh

cadıcım gel dalalım canım birlik olup uçalım adama bütün sinirimi stresimi atacam valla.oooh diyecem. senin çağan hep huysuzki şekerim ama diş zamanı daha huysuz oluolar bunu bil bizim kerem 2.dişini de çıkardı 4 günde ama bende diş oldum yani

sorma ceyce zaten huysuzdu bu ara iyice çoştu biraz önce eşim arad nasılsın diye soruyo artık bu soruyu sormaktan usandım nasıl bi çocuk bu yaa ikimizide illallah ettirdi diyoo babası bile tak dedi inşallah diştirde bu kadar ağlamaz yoksa aynı ilk aylardaki gibi oldu son bir haftadır sıcaktada hiç çekilmiyo :))

ahh canım ya çok zor gerçekten ağlayan ne istediği belli olmayan bebek Kuzeyde alerji olduğunda öyleydi ne yapsak teskin edemiyorduk allah yardımcın olsun canım inşallah sakinler biraz daha büyüyünce.

ula cadııı :mymeka:canım sıkılıyıı zaten tepiklerim haaa yok meloşa yemek protesto ediyorum bugün ac tasir gezsin biraz

ceycee süle o herife getirtmesin beni :jeyyar:

selam ecrin

Ocak ayına kadar çalışmamayı planlıyordum ama farklı gelişmeler oldu ve haftaya işbaşı yapıyorum,bu kararı kendim aldım ama aldığımdan beri çok kötüyüm,nasıl aşıcam bu psikolojiyi bilmiyorum bebişin yüzüne bakamıyorum :gitme: Allah hepimizin yardımcısı olsun...

ceyce kavga edilecekse bende geleyim dalasım var benimde birilerine....çok stresteyim çok

casper im bunda üzülcek bişi yok bak burda coğu arkadasımız calısıyor bi kaç gün zor gelir ama alısırsın üzülme lütfen

canım hiç üzülme farklı gelişmeler oldu dediğine göre çalışma zorunluluğun doğmuş.hepimiz bir nedenden ötürü çalışıyoruz elbette alışması zor gelecek ama inan bir iki gün sonra yavaş yavaş alıştığını göreceksin.hepimiz kuzularımızı evde bırakıp gelirken içimiz acıyor ama yine onlara iyi bir gelecek hazırlamak için çalışmıyormuyuz.merak etme geçecek bu günlerde onlarda büyüyeceklar herşey daha kolay olacak.ben kendimi böyle avutuyorum uzun zamandır.

aşarsın canım merak etme. bende dahil birçok arkadaşımız 2. 3. aylarda çalışmaya başladık. elbet ilk günler zor ama alışılıyor. ne için çalışıyoruz ki onlar için

canım olsun sıkma canını alışrısın işe başlayınca
casper im bunda üzülcek bişi yok bak burda coğu arkadasımız calısıyor bi kaç gün zor gelir ama alısırsın üzülme lütfen

hacı sende çalışıyodun eskiden geri dönmeyi düşünmüyonmu sen işee

canım olsun sıkma canını alışrısın işe başlayınca

hacı sende çalışıyodun eskiden geri dönmeyi düşünmüyonmu sen işee

eğer annem yanımda olsa yakın olsa hiç düşünmez calısırdım ama su an melisaya bakacak kimse yok
tamam babanne var ama eşim istemez eli cok ağır cocuk bakacak yemek yapacak altını alacak..gecende bıraktım altını düzgün alamamıs pişik olmuş...iyidir hostur ama cocuk bakmayı unutmuş anca melisa kreslik zamana gelecek öyle baslarım..

canım anlıyorum seni işe başlamaya yakın bende senin gibiydim
asla bırakamam diyodum ilk bi kaç hafta kötü geçiyo
sonrasın işin yoğunluğu koşturmaca derken alışıyosun duruma

Cevap yazan herkese teşekkürler...Nasıl olucak bilmiyorum,5-6 ay daha evdeyim diye düşündüğümden ve 7 aydır bebişin dibinden ayrılmadığımdan bu yönde ne teknik ne de psikolojik bir alt yapımız yok işin kötüsü...Bebiş biberon nedir bilmiyor,gerçi katı gıdalaa başladık ama tam zamanlı değil henüz..Kafam çok karışık bir taraftan diyorum gitmesem mi beklesem mi yine 5-6 ay daha ama gün geçtikçe daha mı zorlaşıyor ne :bbo:

julii yeni gördüm msj ını şimdi ben nasıl yapıyorum çiğ böregi:
fırından mayalı hamur alıyorum onu ceviz büyüklügünden biraz büyük bezelere ayırıyorum ve merdaneyle tabak büyüklügünde açıyorum içine hazırladığım kıymalı harçtan koyup bir ucunu diğerinin üzerine kapatıyorum yarım ay şeklinde yani ve onu kızgın yağda pembeleşene kadar kızartıyorum.
iç harcına: kıyma sogan baharatlar seviyorsan maydonozda koyup yoğuruyorsun. iç çiğ olacak kavrulmayacak.
benım yaptığım çiğ börek böyle canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…