2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ohh be negatif sositososito
julıı hanı resım!
facede canım
julicim 7 aylığız işte 8350 gramız..
cok iyi canım maşallah biizmki 4 saatten önce ağzını acmıyor..
fatma gayet ii kilosu
bizimde dün kontrol vardı bu ay maşallah çook ii kilo alımı ve boyu
uyumadığını söledik demirini veriomusun dedi hayır vermiyoum bu ara dedim
demiri düşükse bebekte uykusuzluk ve iştahsızlık yapar
devam et aksatma dedi
tekrar başladım
doğruluk payı yüksek çünki demirimiz yine düşük bu ara
ilacı kullanıp demiri yüksek olduğu zaman gayet ii uyuyordu bebem
bakalım inş düzelir
hadi yaa bende vermiyom ama hergün pekmez yiyo 2 tatlı kasığı
cevap yazan bana teseeli vermeye çalışanlar arkadaşlarım saolasınız bende facce bi resmimi koysam herkez bana git hastaneye yat der gözlerimin altı çöktü gene hem uykusuz herm huysuz bebe haftasonu olsada anneme gitsem azcık uyusam

esmercim resmi silmene üzüldüm ama ben 2 çocuğumuda emzirdim hiç resmim yok takma bu kadar neticede sen kesmedin sütü ayazdan boşverrrr gidern resim olsun sana bişiy olmasın

kız julli yazımın özeti bunalımdayım çağan çok huysuz ve uyumuyor :KK43:

mehlika seninde eşin çok az evde oluyomuş canım yaa üzüldüm şimdii çarşambayı kaçırma barii

sinemis sana yollıyım çağanı buğlemle arabayla gezsinler

oferta az değil çağan onu bile yemiyo dün bütün gün yediği 2 kaşık çorba bi kaşık yoğurt yarısı üstündedi zaten bi 50 cclik cicibebeli süt başka hiçbişiy yemedi emdi sadece onuda günüz az gece çok

bi kerede caganım cok uslu dee
com güzel uyudum de..
cok enerjikim dee hacıı bi gönlüm olsun
melenk gibi beben var..
huysuz deme anası huysuz gece uyumuyo bebye atıyo sucu

bende dvitini ve ferrumu mutlaka kullanıyorum ama gene aynı 2 aydır 7,500 kilosu zayıf.

ama napim ya önemli olan sağlığı

taktım taktım hasta ettim kendimi boşuna.

kızlar bu arada kaynanam taha ya
sabahları aç karnına 1 tatalı kaşığu pekmez veriyomuş
sonradan söyledi verdikten sonra iştahı daha iyi olmuş
sizde deneyin bakalım işe yarıycak mı

kızlar bu arada kaynanam taha ya
sabahları aç karnına 1 tatalı kaşığu pekmez veriyomuş
sonradan söyledi verdikten sonra iştahı daha iyi olmuş
sizde deneyin bakalım işe yarıycak mı

bende veriyorum kahvaltıdan önce pekmez..kahvaltısınada koyuyorum ayrıca..

julii sendemi negatif..bu gecikmeler kalbimize indircek yakında..
ben hamileyim diye koceyi kandırmıştım adamın kalbine iniyodu..
çok güzel oluyo sanada tavsiye ederim:KK1:

kızlar bugün fırından hamur alıp çiğbörek yapmayı planlıyorum inşallah becerebilirim.
tarif isterem
julii sendemi negatif..bu gecikmeler kalbimize indircek yakında..
ben hamileyim diye koceyi kandırmıştım adamın kalbine iniyodu..
çok güzel oluyo sanada tavsiye ederim:KK1:

öyle tutkucum yaa
dua ede ede yaptım testi cok cok erken bizim için...

selam kızlar. ben de hamile değilim, zira bugün hastalandım. :)) akşamada görümcemlere iftara davetliyiz. zeynep uyurken biraz takılayım dedim ama hemen uyandı cadııı..

d vit önemli ya, ihmal etmeyin sakın. benim kızda d vit eksikliği çıkmıştş, 5 damla yapmıştı doktor. bir süre öyle kullandık, sonra başka bir doktor 3 e düşür dedi, bir süre sonra kendi kanımla tamamen bıraktım ben. çünkü bıngıldağı kapanma noktasına geldi.

çok iştahsiz ya, kafayı yiycem nerdeyse, yemiyor yemiyor, ağzını mühür yaptımı imkanı yok açmıyor. çok canım sıkılıyor bu konuya... kilo alımı da durdu zaten.. dün tarhana yaptım, içine azıcık da kıyma koydum 2 kaşık zarla zorla ağlaya ağlaya yedi. 3. kaşıkta ısrar edince olduğu gibi kustu halıya... bir daha tarhana yapmıycam ya. veeee hep kızıyorum kendime birdaha ısrar etmiycem zorlamıycam, yemezse yemesin diyorum ama yemeyince sinirleniyorum.

sizde durumlar nasıl?

selam kızlar. ben de hamile değilim, zira bugün hastalandım. :)) akşamada görümcemlere iftara davetliyiz. zeynep uyurken biraz takılayım dedim ama hemen uyandı cadııı..

d vit önemli ya, ihmal etmeyin sakın. benim kızda d vit eksikliği çıkmıştş, 5 damla yapmıştı doktor. bir süre öyle kullandık, sonra başka bir doktor 3 e düşür dedi, bir süre sonra kendi kanımla tamamen bıraktım ben. çünkü bıngıldağı kapanma noktasına geldi.

çok iştahsiz ya, kafayı yiycem nerdeyse, yemiyor yemiyor, ağzını mühür yaptımı imkanı yok açmıyor. çok canım sıkılıyor bu konuya... kilo alımı da durdu zaten.. dün tarhana yaptım, içine azıcık da kıyma koydum 2 kaşık zarla zorla ağlaya ağlaya yedi. 3. kaşıkta ısrar edince olduğu gibi kustu halıya... bir daha tarhana yapmıycam ya. veeee hep kızıyorum kendime birdaha ısrar etmiycem zorlamıycam, yemezse yemesin diyorum ama yemeyince sinirleniyorum.

sizde durumlar nasıl?

canım bizdede aynı daha bugün doktora götürdük 4-6 saat ara ver öğünler arasında dedi.geçmişi bir oku istersen anlattım aytrıntılı.

şimdi çıkmam lazım yoksa tekar yazardım sana.

kızlar sağlık ocağından verilin ferrumla aynı içerikte vegaferon du sanırım ismi,
beril onu sevdi,tadı biraz daha iyi gibi,siz de onu deneyin isterseniz,
ben de bazen unutuyorum,severek içiyordu demiri,ağzını açıyordu ,
ama son günlerde bişeyler yedirmeye zorladığımdan mıdır nedir iki gündür ona da ağzını açmıyor..

sizde durumlar nasıl?

aynı canım..bide benimki ağzını acıyor ama tükürüyor yer gök mama corba...
cok sinirleniyorum yaa cok bu asabiyim ben

hemşirem beril de çorba hariç diğer ekleri sevmedi,yoğurdu ve meyve püresini ya hiç yediremiyorum ya da zorlayarak yiyor,
yalnız muzu sevdi,geçen gün ilk defa muz verdim kabız yapar diye vermiyordum normalde,
muzu elimle ezip küçük parçalar halinde verdim yarıma yakın yedi,
çorbayı severek yiyor sebze çorbası yapıyorum en son yaptığımda içine, kemikli et haşlamıştım ,onun suyundan kattım biraz ,öyle de sevdi,
dün de yine kemik suyuna şehriye çorbası yapmıştım akşam kendim yiyordum ona da verdim tekrar istiyor ben yerken kaşığa bakıyor,
arpa şehriyeydi üstelik,sosuna sarımsakta ezmiştim bol domates salçalıydı ekşili falan öyle olmasına rağmen yedi maşaallah,
ah diğer şeyleri de severek yese,ben de yediermediğim de çok sinirleniyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar d vitaminiyel ilgili bi blogda rastladığım şu yazıyı okuyabilirsiniz

juli; bi daha ki ay sizin eğitimli siperimleden daha güzel bir performans bekliyoruz o zman :roflol:

kızlar ben geldim pcde problem vardı düzeltildi şimdi ama acayip ayarım burda birisine uçasım var supergirl olup dalmak istiyorum bir adam bukadar şerefsiz haysiyetsiz olabilirmi yaa

kızlar ben geldim pcde problem vardı düzeltildi şimdi ama acayip ayarım burda birisine uçasım var supergirl olup dalmak istiyorum bir adam bukadar şerefsiz haysiyetsiz olabilirmi yaa

pişt pişt sakin ol sinirlerine hakim ol,
boşver lo ceyce şu mubarek Ramazan ayında,sakin olmaya çalışvereliniortak

X