2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bengi niye şaka gibi olsun bunları ben 3 saatte yaparımki.yarın hafta sonu ayrise eşim bakar..

herkese günaydın....
bgün kızımlan ayrı kalcaz biraz babannesine gönderdim biraz hava alsın hem dededi vakit gecirsin diye.bizde akşama yemeğe gitcez..temizlik yapmam lazım hazır melisa yok ken..her yer kusmuk ciş kaka akannehir...

canım melisa biraz daha iyi sanırım azıcık yemeyede başlamış sevindim.iyi olur bence de biraz gez toz sanada iyi gelir.
benim stresten saçımda saçkıran oldu kafamın yanında kocaman bir kellik olmuş daha dün farketteim hayatımı nasıl yoğun yaşıyorsam farketmemişim o kadar keli kafamda bugün doktora gideceğim bakalım.
stresten yorgunluktan canım çıkıyor buara.

bende burdayım oferta da gelir şimdi cmts günü bi biz oluyoruz burda
bu ara nasılsın güzel kızın nasıl
İyi olmaya çalışıyorum dün regl oldum 24 saatte 1 paket bitti sabh 2.başladım feci bir bel ağrısı duramıyorum
buğlemde aksilk dün aşı oldu çok huysuzdu çok bitkin düştüm

günaydın juli iyi yapmışsın anane -babanne resmen kurtacılar vallaha
bende işim olduğu zman babannesine veriyorm az sen bakta ben iş yapıyım diyorum oda oynatıyor

geldim geldim amaninn bir yoğunum bugün nasıl cumartesi bu böyle ancak vakit buldum

hoşgeldin canımm

sced canım benide dugulandırdın ne günlerdi yaaa

ah aslıcım yaaa kendini bosu bosuna perişan ediyorsun diyim sana...
kendine iyi bak sonra kuzey ne yapar...

günaydın juli iyi yapmışsın anane -babanne resmen kurtacılar vallaha
bende işim olduğu zman babannesine veriyorm az sen bakta ben iş yapıyım diyorum oda oynatıyor

öyle canım..
aslında melisaylada toparlanırım ama dedesiyle ne zamandır görüşmüyorlar vakit gecirsinler.hem evde bunalıyo cocuk kapıyı görünce baslıyo ağlamaya

buğlem ne asısı oldu ki

bizimkide öyle
karma aşısını 6.ay yeni yaptırdık
tam iğne dönemi hastalndı dr izin vermemişti antibiyotik 14 iğne ve şurup vardı

sinemis mesai erken mi bitti....
kimsecikler yok bugün..ben de 2 cam sildim..oyy cok işim var yawww

slm kızlar,
beril durmi uyutmaya çalışayım,sonra belki vakit bulurdsam uğrarım,iyi haftasonları..

kızlar kimse yok bilmiyorumkismile ahh juli keşke bende bi yerlere gönderebilsem nasıl yaparım bayram temizliğini şimdiden kara kara düşünüyorum

birde bebişe salıncak almayı düşünüyorum parka götürdüm sallanmayı çok sevdi şu tenteli olanlardan babyhope var 60 tl balkonada çıkarırım hava alır kullanan var mı acaba aramızda

sced dün yazmıştım ama görmemişsin sanırım..
sced mantı çorbası şöyle:mantıları haşlıyorsun su da...
sonra bir tavada 2 3 kaşık unu tereyag ile kavuruyorsun..
bir kaba yogurt koyuyorsun biraz su unu da ilave ediyorsun mikserle çırpıyorsun.
bu karışımı yavaş yavaş mantıya ekliyorsun biraz kayantıyorsun yayla çorbası gibi düşün kıvamını..sonra tavada tereyag toz tatlı biberi eritp üzerine döküyorsun afiyet olsun..
avcı böregi çok uzun netten baksan...

dün baktım ama görmemişim canım çoook teşekkür ederim
avcı böreğine bakarım netten onun acelesi yok
annemin yaptığı kıymalı ramazan pidesi vardı ondan yapmaya karar verdim
tekrar teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…