2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar
oferta gözün aydı inşallah sorun çıkarmaz da böyledevamedersiniz

ayy inşallah devam ederiz biraz içim burkuldu sanki onu orda yanlız bırakınca ama sonra uyumuşum iyi de oldu deliksiz uyumak sürekli onu takip etmekten doğru düzgün uyuyamıyordum

ofertacım gözün aydın bende keremi bir gece yatırdım odasında o gece iyi geçmişti ama ikinci gece yadırgadı yerini bende ayrılmak istemedim ondan tekrar odamıza taşıdım. inş.kuzeycik alışır odasına

günaydınn herkese..

jasmin ne ara buluştunuz yaa, bizim niye haberimiz olmadı, nereden ayarladınız gizli gizli
tutku olurda gebe kalırsan falan kesme sakın emzirmeyi. hamileyken emzirilmez diye birşey yok. hiçbir tıbbi dayanağı yok bunun, süt bozulması falan safsata.
suprise; tabiki de yorgan seriyorum yere ama üzernde durmuyor, kaçıp gidiyor sürekli.
benim de içim gidiyor ama çarpa çarpa öğrenecek ne yapalım..
oferta; çok sevindim uyuyabilmene yaa. ben de ilk odayı ayırdığım gün sanki bebeyi tek başına orada terketmişim gibi hissetmiştim ama uyku güzel gelmişti
bende telsiz yok. vardı ama bozuldu, eskiydi, tamir de olmuyor. bende yenisini almadım. oda yanyana sayılır. mıkırdandığını duymuyorum ama ağlarsa duyarım.

ayy inşallah devam ederiz biraz içim burkuldu sanki onu orda yanlız bırakınca ama sonra uyumuşum iyi de oldu deliksiz uyumak sürekli onu takip etmekten doğru düzgün uyuyamıyordum

ben ece'nin odasını ayıralı nerdeyse 4 ay olacak
ilk birkaç gece vicdan yaptım ama sonra alıştım
sonuçta nereye kadar aynı odada yatacağız değilmi?
dün ecrin'in verdiği bir link vardı çocuk anne babasını uygun olmayan birşekildegörmüş
onu okuyunca iyi kierkenden ayırmışım dedim

günaydın kızlar
biraz geçmişe göz attım gebelkten bahsedilmiş
korunma yöntemleri vs ben sütten kesilerse yasmine başlamyı düşünyorum
o zmana kadr biiş olmadan başa çıkablrsem
tutku ne yaptı acaba tam okuyamdım test alacaktı
ecrin gerçekten günün geçtimi?
oferta bence en az 3 yıl bekle benim bir aradşımda 4 yıl uğraştı tüp bebek oldu şükür sonra güvendi hamile kalmam diye oğlu 9 aylıkken hamile kaldı hemde ikiz kız oldu ve doğdu şimdi hemen korunmaya başladı onunda saklanan 6 embriyonu vardı ona
güveniyordu

kızlar dişimiz çıktı diye seviniodum ama akşam eve gittim kerem ateşler içinde ölçtük 38,5 ateşi hemen ılık duş aldırdım dr.muzu aradık dolven şurup verdi ve bugünde ateşi geçmezse bana getirin dedi akşam hiiç uyuyamadım.ya başka nasıl bu ateş indirilir bilen varmı?siz ne kullanıosunuz ateşlenince?

geçmiş olsun ceyce
buğlem hiç yükselmedği için bilmyorum ki bnde inşallh bir an önce geçer
sirkeli su felan diyorlar ya
çıplak yatırın

cssa'yı merak ettim yaa.
en son Eymen hastaydı, kaç gündür gelmiyor değil mi?
inşallah bir sorun yoktur.

ahhh cnm bacıımm gözleri beni aramışşş
cnm ya eymen hastydı iyileşmek üzereyken ben hasta oldum çoçuğa geçti tabisi
onuda atlattık yeni çok şükür
bi ara bilgisayarlar bozuldu yaptıırdı eşim
dünde abimin ölüm yıldönümüydü annemlerdeydim yemek falan verildi
öyle işte uğraştım
ama çok şükür hastalıkları atlattıkta uykumuz iyicee sapıttı
bugün 6 kere kalktı neden bilmiorum napcamı hiiiçç bilmiyorum
sen nasılsın cnm
ayaz kuzum nasıl iidir inş

CSSA ne yaptın canım eymen nasıl oldu

geldim cnm geldim saol sorduğun için
sen nasılsın buğlem neler yapıo

iyi olmanıza çok sevindim
kardeşin için allah mekanını cennt eylesin sizede sabır versin kolay değil
buğlem iyi dün ishal olmuş nie oldu anlamdım dişide çıkmadı daha bekliyoruz

ceyce geçmiş olsun canım inşallah düşer ateşi. Kuzeyinde sesi kısılmış çocuğum ağlayamıyor bile.bir önceki gün çok huysuzmuş hep ağlamış acaba ağlamaktanmı yoksa hastalandımı anlayamdık henüz.ama hiç sesi çıkmıyor çok acayip oldu

günaydınlar...

geçmiş olsun ceyce umarım bugün geçer doktora gitmenize gerek kalmaz

bizimde bugüne kadar çok sorun olmamıştı dişler mızmızlık yapıyordu biraz ama dün
sabah emzirip çıktım öğlen gittim birde o zaman emdi sabah 10 da ve ö.sonra 4 de içmesi gereken sütüne ağzını sürmemiş zaten başka bişeyde yemiyor normalde.. acaip moralim bozuldu hep ağlamış gün boyu akşamda aynen devam etti sadece benim kucağımda olmak istedi sabaha kadar saat başı kalktı ( hiç böyle yapmazdı anlamadık ne olduğunu ta ki sabh yeni dişini görünce jeton düştü üst ön ikinci dişide patladı dişimizi 5 ledik bizde ama çocuğumu baya hırpaladı bu seferki (

sağol canım sizede geçmiş olsun yazın neolduysa bu bebeklere böyle yaa.

allah rahmet etsin yerinde dinlendirsin.çook geçmiş olsun.

geçmiş olsun ceyce
buğlem hiç yükselmedği için bilmyorum ki bnde inşallh bir an önce geçer
sirkeli su felan diyorlar ya
çıplak yatırın

sağol dünür yauv sirkeli suyu dr.muz önermiyor vücuttaki ateşi düşürmüomuş o . darısı sizinde başınıza sizde dişlenin bakalım sıralayın incileri çook güzel bişey incilenmemizde birde ateşimiz olmasa

merhaba canımm
nasılsın
maşallh urasıma dişleri 5lemiş canlarım ya ne çekiyor bebeişler
benimkide inşallh sorunsuz atlatr

sirkeli su derler ya aklımda kalmış yazdım
buğlemd e hiç yaşamdık ama dişlerde yaşaycağız aklımda olsun bari

ceyce oferta geçmiş olsun kızlar
sinemis sadece dün olduysa ishal bugün yoksa yediklerindendir cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…