2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm kizlar giremedim ne zamandir herseyler yolundadir umarim biz bugun womarch ve tosuncuk oglusu berkayla bulustuk ogelden son ra evelrimzi cok yakin arabayla 5 dakika ne zamndir bulusalim diyoduk denk gelmemisti bugun bulustuk sonunda cok da keyifli gecti resimelri facee koyuyorum bakarsiniz burcucum hep siz mi bulusacaksinzi bzi de bulustuk iste :)

slm kizlar giremedim ne zamandir herseyler yolundadir umarim biz bugun womarch ve tosuncuk oglusu berkayla bulustuk ogelden son ra evelrimzi cok yakin arabayla 5 dakika ne zamndir bulusalim diyoduk denk gelmemisti bugun bulustuk sonunda cok da keyifli gecti resimelri facee koyuyorum bakarsiniz burcucum hep siz mi bulusacaksinzi bzi de bulustuk iste :)

selam canim ben de giremiyorum pek böyle vaktimin olup buraya yazmam cok nadir oluyor. yusuf büyüdükce derdi de büyüyor..

ne güzel evleriniz yakinmis, sen koy resimleri face ben de bakiyim simdi. iftara kadar vaktim var bayanssulusmile

merhaba denzicim nasil geciyro gunelr yusufcuk nasil evet buyudukce daha cok oyun istiyorlar tum gun burakla vakit gecirmekten vakit bulamiyorum ben de girmeye nete artik oyunlar oynamak oglsula cok keyifli ee bir de corbasi yogurdu meyve puresi derken onlar da vakit aliyor

fatma iyi bir porf yokmu bu konuda ona götürün ondan görüş alın sonkez.

ben de istiyorum, sırt ağrıları için, buraya da gelirse gidip bakayım,
ama dikkatli kullanılmazsa fıtık yapıyormuş, dikkat edelim...

benim yazdıklarımı pek kimse görmüyo ama yine de sorayım, göbeği
eriten var mı, varsa nasıl, benim için çok önemli, benimki aynen duruyo,
karın kaslarını çalıştıran hareketler yapıyorum,bir de mekik çekiyorum,
15 gündür filan, kilo vermedim ama göbek dağılıyor sanki (mi?)..

ben pek kilo almamistim canim hepsi gitti ama gobis cok az var yok denecek kadar az o yuzden bisey yapmiyorum ama mekik en iyisi sanirim sen devam et mekige

ecrin, tatlın çok güzel oldu, tarif için teşekkürler, ben rulo yapmayı beceremedim,
dilim dilim servis ettim o ayrı konu...

seymacim nasilsin ne zaman gidiyrosuyn fethiyeye ya da gidip dondunmu ben giremedim bir suredir yakisiklim nasil iyi mi

selam kızlar

ben yokken ekşın muhabbetleri olmuş
hepinizi tek tek şiddetle kınıyorum
insan bi işaret verir demi

bu arada büyük haber bu gün hastalandım şükür
5. günde yasmine başlıycam

eski yöntemelrden zaten fire verdim
şimdi daha sıkı tutmalıyım korunma hadisesini

kızalr size çook ÖNEMLİ bi soru sorucam lütfen herkes cevaplasın

şimdi ben doğumdan sonra ilk defa geçen ay regl oldum
geçen ay ayın 11 inde ldum
ama bu ay hala tıkyık
dün test aldım yaptım tek çizgi
fakat ben niye hastalanamadım
tam bir hafta oldu gecikeli yarın da olmazsam dr arıycam

benim merak ettiğim sizlerde de böyle düzensizlikler oldumu

bende tam bu soruya cevap verecektim geç kaldım sen müjdeyi vermişsin bile

ceyce 2-3 gündür feci emeklemeye başladı zaten. Ama henüz diz-dirsek koordinasyonunu sağlamayı pek beceremedi, arada karıştırıyor. Karıştırınca da işte yüzünü parkeye gömüyor :KK1:

şu parkeye bi battaniye yorgan koysan hergün ayazcık parkeye çarptı diye yazıyon içim gidiyo vallah yazık oğluşuma

surprise ben arnica yı kullanmaya başlayalı çok olmadı ama bi zamandan sonramı oluyo acaba koku..

ben 3 yıl oldum alalı

benimde kilo yok ama göbek var eritemiyorum gitmiyo o kadar da sorun yapmamaya çalışıyorum ne kilolular var sende takma bu arada maaşallah tunaya da

teşekkürler surprise, bütün bebeklere maaşallah, kiloyu takmıyorum da göbek
sorun çıkarıyor, hamile sanıyorlar ve işe başlayacağım, öğrencilere maskara
olmak istemiyorum, eski kıyafetler olmuyor falan, evde olsam hiç takmam da,
öğrenciler bir dikiyor gözlerini derste, acayip sıkıcı...

Son düzenleme:
dün gece Kuzey ilk defa odasında tek yattı gece sadece 2 kere kalktı birinde su içti diğerindede süt.sabahta 6:30 da beraber uyandık biraz bizim yatağa aldım oynaştık oğlumla.çok iyi oldu artık odasınıda ayırmış oldum bakalım bir sorun çıkarmazda umarım hep devam ederiz böyle..

dün gece Kuzey ilk defa odasında tek yattı gece sadece 2 kere kalktı birinde su içti diğerindede süt.sabahta 6:30 da beraber uyandık biraz bizim yatağa aldım oynaştık oğlumla.çok iyi oldu artık odasınıda ayırmış oldum bakalım bir sorun çıkarmazda umarım hep devam ederiz böyle..

günaydın oferta
nasıl becerdin odalarınız yakınmı
peki telsiz falan kullanıyomusun

X