2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar herkese merhaba,konunun çok dışında olucak ama :) bu sıcaklarla başımız dertte, bebişten dolayı klimada çalıştıramıyoruz,ufo nun buharlı vantilatörleri varmış,iyi midir acaba..bi fikri olan varsa sevinirim...

Arkadaşlar herkese merhaba,konunun çok dışında olucak ama :) bu sıcaklarla başımız dertte, bebişten dolayı klimada çalıştıramıyoruz,ufo nun buharlı vantilatörleri varmış,iyi midir acaba..bi fikri olan varsa sevinirim...

onu bilmiyorum ama bende evde vantilatör çalıştırıyorum direk odaya veremiyorum ama duvara çeviriyorum duvardan dağılarak odaya vuruyor hava böylece direk yüzümüze gelmediği için sorun olmuyor ben ancak bu çözümü buldum.

onu bilmiyorum ama bende evde vantilatör çalıştırıyorum direk odaya veremiyorum ama duvara çeviriyorum duvardan dağılarak odaya vuruyor hava böylece direk yüzümüze gelmediği için sorun olmuyor ben ancak bu çözümü buldum.

Az kaldı geçer sıcaklar diyorum ama geçeceği de yok gibi,durulmuyor evde :çok üzgünüm:

belkim bizde hamileyiz bacım ne biliin :lepi:
yok yav biz afra yapmiz, biz de seni afra yapin sandıydık herhal.
ama doğru bir de gebelik var..
ooofff bu gacı sayar söver ben gebeyim hormonum der şimcik bize hee sempatiksalakcinni

aman sen hormonlarını konuşturma hamilelik hormonlarının üstesinden gelemeyiz kızım biz sempatiksalakcinni yok yauv ne afrası tafrası.
sizin hamileliğinizi bilmem emme benimki garanti şu an. o yüzdende hormonlarıma söz geçiremeyebilirim sempatiksalakcinni

slm kızlar neler okuyorum böle ilk kurban belli olmuş :) hayırlı olsun zambakkız. bakalım ardından kimler gelecek bizde geliyoruz sandıydık test yaptım bişi çıkmadı ama gariptir karı koca testi boş görünce üzüldük :) test yapana kadar olmasın aman diyen kocam acaba korunmasakmı dedi ya deli mi ne :)

tşk ederim bluenescim. erkekler hep aynı merak etme onlara ne varki

selam kızlar..ben geldim..öğlen test almaya çıktım çıkmışken eltime uğradım..ordan gelirkende sevimsiz görümcemle karşılaştım.suratına bile bakmadan geldim eve..yeğeninide sevemiyo ne kadar mutluyum.kötümüyüm neyim
sempatiksalakcinni

yaww bi hamilelik konusu açtık ne muhabbetler dönmüş hepsini kaçırdım ya..
bende utkuya hamile kalmadan önce hap kullanıyodum ama nur topu gibi utku oldu..olacağı varsa oluyo..
şimdi koce korunuyo ama erkek işte hangi konuda güven olurkialsanaalsanasmile

testin sonucuna gelince hamiş değilim istiyo gibiydim ama testin sonucunu görünce sevindim..utkuyu en az 2 yıl emzirmek istiyorum hamileykende emzirilmezmiş sanırım..tabi bide yeniden kilo almak var kiloları yeni verdim derken vücudu allak bullak etmim..
yemekte yok ya n eyapsam şimdi.
bizden haberler bu kadar
sağol cnm,amin:Saruboceq:
utkunun iyi olmasına sevindim..
adetin geçmiş hayırlısı olsun cnm,
bir de bişey soracam utku emekliyor mu,ya da sürünüyor mu,
yav berilde hiç faaliyet yok emekleme adına acaba tombul olduğundan mı,utku da tombul ya onun için sana sordum..

:roflol::roflol:
ay beril de açsa keşke,ancak burnunu sıkıp öyle tıkabiliyorum,ağlaya ağlaya yiyor..

cnm bence bir dra daha götür,inş. tekrar takmanıza gerek kalmaz cnm,ama oturmamışsa ihmal eme tak,
ilerde sorun olmasın..
utku sürünüyodu canım bi kaç gündürde emekliyo çok şükür ama utku berilden büyük hatta geç bile kaldı..tosunluktan yapamıyolar valla ayak parmaklarını yiyen çocuk görünce bi hoşuma gidiyo utku ayağını ağına götürmeye çalışıyo göbek sıkışıyo ıh ıh yapıyo geri bırakıyo ölüyorum gülmektenkaydirigubbakcemile3
feyza allah başka dert vermesin 1 ay önce kızıma doktor iyileşmiş cihazı çıkarın takmayın artık dedi bizde çıkardık takmadık. dün başka doktora gösterdik filmlerini tam oturmamış yerine biraz daha takın dedi o kadar üzüldümki anlatamam yavrum hareketlendi taktırmak istemiyo artık . ben hangi doktora inanacagım napacagımı şaşırdım tamda emeklemeye başlıyordu yavrum:gitme::gitme:
üzülme canım..baştan beri takipte olan dr un takma dediyse bi bildiği vardır..sen ona güven bence yada başka bi dr a götür..
evet cnm yaa yerde bile yanlız bırakamıyorum artık döne döne bütün odayı dolaşıyo öylemi dersin nazmı yaptı şimdi bu sıpa bana :emir_bebek:

nazdır naz..utku dün mememi ısırdı kaşlarımı çattım hayır utku bi daha yapmıcaksın dedim ama yüksek sesle falan değil..dudakları büze büze bir ağladı bir ağladı..içim gitti..herşeyi anlıyo veletler

yaa kızlar bu şekilde korunursanız kazaya kurban gitmeniz an meselesi. zambak'tan örnekle :KK1:
bu bir korunma yöntemi değil.
ayrıca erkek boşalmadan önce ıslaklığı sağlayan sıvıda da spermler olabiliyor. bilginize!
bir kaza kurşunu daha olmasın diye hatırlatayım dedim
allah seni taş etmesin karıııı

gene diyorum en iyi korunma yöntemi ayrı yatmak:)))
ahaaaann konuya bak
gec kalmısık...
biz korunma yöntemimiz daha değüşük..
herifim sipiremlerini eğitmiş..bişicik olmazmış..öle diyo kendileri..
siperrr bizmkide 6 sene eğitti bi gece edepsizlik etti eğitimliler çağan oldiii daha eğitime güvenmiim ayri yatiim banane banane bende çok tırsiiim yanaşamiim

birazdan bende işten çıkıyorum herkese iyi akşamlar

sanada canım

mehlikasu benimde kizcem kilolu
8 ayi dolacak birkac gun sonra
ama hala surunuyoruz
emeklemeye baslayamadi henuz
ben kilodan diyorum

kizlar acil bir sorum var cevap verirseniz sevinirim

ben simdi brokoliyi tepsiye dizip kuru kuru firina verdim brokoliler kurudu, üstüne basemel sosu yaptim ama brokolilerin üstüne serpip yesek mi (daha dogrusu yenir mi) yoksa evde dünden kalan makarna vardi makarnaya serpip firinda makarna mi yapsam acil cevap lütfen

fatmazehra çok geçmiş olsun

kızlar bugünkü muhabbetinizi biraz okudum da bizim de bebiş olmaz demişti dooktorlar eşimde varikosel vardı ve ameliyat olması gerekiyodu,biz de ameliyat için eşimin kardeşinin askerden gelmesini bekliyoduk iş yerinde birinin kalması için ama kaynım askerden gelmeden 3 ay önce ben hamiş olduğumu öğrendim çok şaşırmıştık çünkü dr.ler hiç ihtimal vermiyodu e zaten bende pcosluyum yani öyle anlamadan hamile kaldım çok şükür
Allahın izniyle herşey oluyo bence

mrb pose bence fırında makarna yap birazda kaşar peyniri ekle süper olur....
tam iftar vakti cnm istedi valla

tesekkür ederim canim attim brokolileri kötü de kokmumustu zaten bilmiyorumkismile

tenceredeki makarnayi isittim önce sonra sicak basemel sos ile kasari karistirdim biraz isindilar simdi soguyorlar bakalim nansil olcak böyle.

makarnayi firina atabilecegim herhangi bir kabim kalmamisti

posecim bir önceki günden kalan makarna ya da pilavı biraz süt ekleyerek ısıtırsan yeni yapılmış gibi taze oluyo...biz de genelde ertesi güne kalmaz ama kalırsa böyle yapıyorum

posecim bir önceki günden kalan makarna ya da pilavı biraz süt ekleyerek ısıtırsan yeni yapılmış gibi taze oluyo...biz de genelde ertesi güne kalmaz ama kalırsa böyle yapıyorum

hmm iyi fikirmis. neyse ama benim yaptigim da simdi dondu kalip gibi. keserim dilim dilim koyarim tabaklara, karniyarik da var...

bizim burda iftara daha 1 saat var bilmiyorumkismile

X