2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bu da üzmez annesi,doğunca belki bu daha iyi olacak blli mi olur,
acaba cinsiyeti ne olacak,içine bişey doğuyor mu?
ben bir tahmin de bulunam bana kız gibi gelii..
hadi kızlar arttıran yok muuusempatiksalakcinni
valla gerçekten içimden geçen ne bilyomusun mehlikacım hayırlısı olsun sağlıklı olsun ne olursa olsun.
yaa kızlar bu şekilde korunursanız kazaya kurban gitmeniz an meselesi. zambak'tan örnekle :KK1:
bu bir korunma yöntemi değil.
ayrıca erkek boşalmadan önce ıslaklığı sağlayan sıvıda da spermler olabiliyor. bilginize!
bir kaza kurşunu daha olmasın diye hatırlatayım dedim

nasıl yani dışa boşalma yöntemi mi uyguluonuz kızım sempatiksalakcinni amaninnnnnn bizde koca korunuo onun bile kesin güvenliği yok kızım yauv ben böyyleyken tırsıom.

bu işe çözüm bulmak gerek:)zambak biz 2 yıl öyle yaptık vukuat olmadı ama o bi,r yöntem degil..bişiler bulmam gerekecek ilaç istemiyo koca..

kızlar bizde cahil deyilik herhal hapları ben kullanmak istemedim. bizde şapka takıyoduk hemde bi görseniz ne çeşitleri var evde şuan. boşa duruyo. spralden de tırstım. ondan çok hamile kalan duyuyoruz. normalde condomla korunuyoduk bisefer takmayı geciktirince olan oldu durum bundan ibaret.
kimse kendine güvenmesin Allah yazdıktan sonra benim gibi pinpirikli garantici karının başına bile her iş gelir. :dilcikar:

cssa'yı merak ettim yaa.
en son Eymen hastaydı, kaç gündür gelmiyor değil mi?
inşallah bir sorun yoktur.

valla gerçekten içimden geçen ne bilyomusun mehlikacım hayırlısı olsun sağlıklı olsun ne olursa olsun.

kızlar bizde cahil deyilik herhal hapları ben kullanmak istemedim. bizde şapka takıyoduk hemde bi görseniz ne çeşitleri var evde şuan. boşa duruyo. spralden de tırstım. ondan çok hamile kalan duyuyoruz. normalde condomla korunuyoduk bisefer takmayı geciktirince olan oldu durum bundan ibaret.
kimse kendine güvenmesin Allah yazdıktan sonra benim gibi pinpirikli garantici karının başına bile her iş gelir. :dilcikar:

cahil diyen yok canım hepimizin başına gelebilir ister kondomla korun ister ilaçla ister sprialle olacaksa çözüm bulamazsın ama yöntem olarak yanlış geldi sadece bana.

ahaaaann konuya bak
gec kalmısık...
biz korunma yöntemimiz daha değüşük..
herifim sipiremlerini eğitmiş..bişicik olmazmış..öle diyo kendileri..

kızlar ya şimdi annemle konuştum demirin ateşi varmış ağızdan 38.3 kolaltından 37
dişlerden diyo ama ne bilim uzaktayım ya bi anda çok kötü oldum gerçi annem benden daha iyi bakar ama offf

ahaaaann konuya bak
gec kalmısık...

eğitimsiz siperimden melisa çıktı.
eğitimlisinden ne çıkar kısa sürede göriciiiz bu gidişlen zemuszemus

mervetalha ne haber?oruç tutuyor musun,süt durumun nasıl?
oruç etkiledi mi seni?

Canımcım girip söylebi okuyup çıkıyorum şimdi gördüm
oruç iyi gidiyor susuzluk biraz etkiliyo ama
şimdilik sütümü etkilemedi rabbime şükürler olsun

arabanız hayırlı olsun bu arada güzel günlerde kullanın

işte şanslı olduğum konu tüp bebek annesi olarak benim hiççç öyle dertlerim yok.tüp bebeği bile zor tutturduk normal yolla hamiş kalmam imkansız gibi bişey!!! zemuszemus

korunma derdimiz yok bizim bu yüzden.ama tabi rabbim verirse doğal yoldan hayırda demem yani.
benden önce bi hamiş vardı bu gurupta tedaviyle olmuş bebeiş üç aylıkken geri hamile kalmış pekta güvenme derim ben
zambak kimse sana cahil demediki zaten

cahil diyen yok canım hepimizin başına gelebilir ister kondomla korun ister ilaçla ister sprialle olacaksa çözüm bulamazsın ama yöntem olarak yanlış geldi sadece bana.

anam varya sankim siz hamilesiniz bide afra tafra yapıyolar yav ben onu samimiyetten dedim ama yok kardişim bende bundan sonra hormonlarımı konuşturucam lülülülülülü

ben korunma yöntemi olarak oğlumu düşünüyorum.
aynı odada yatarken aman uyanacak diye adam pek sokulmuyordu.
bebeği sepetledik koce başıma kaldı iyi mi
Ayaz'ı geri odaya alayım ben en iyisi :KK1:

İyi fikir aslında kız ben keremi hiiç yanımızdan ayırmayayım hatta ortamıza yatırayımkaydirigubbakcemile3

anam varya sankim siz hamilesiniz bide afra tafra yapıyolar yav ben onu samimiyetten dedim ama yok kardişim bende bundan sonra hormonlarımı konuşturucam lülülülülülü

belkim bizde hamileyiz bacım ne biliin :lepi:
yok yav biz afra yapmiz, biz de seni afra yapin sandıydık herhal.
ama doğru bir de gebelik var..
ooofff bu gacı sayar söver ben gebeyim hormonum der şimcik bize hee sempatiksalakcinni

benden önce bi hamiş vardı bu gurupta tedaviyle olmuş bebeiş üç aylıkken geri hamile kalmış pekta güvenme derim ben

aman sen hormonlarını konuşturma hamilelik hormonlarının üstesinden gelemeyiz kızım biz sempatiksalakcinni yok yauv ne afrası tafrası.

ahaaaann konuya bak
gec kalmısık...

kız juli hadı yaşadınız melisanın kardeşlerini okutma derdiniz olmayacak babadan eğitimli veletler gelecek kaydirigubbakcemile3

kızlar ya şimdi annemle konuştum demirin ateşi varmış ağızdan 38.3 kolaltından 37
dişlerden diyo ama ne bilim uzaktayım ya bi anda çok kötü oldum gerçi annem benden daha iyi bakar ama offf
37 cok değil canım..hem annen de senden iyi bakar..
bırak bebeyi düşünme keyfi yerinde tatil yapıyo..

eğitimsiz siperimden melisa çıktı.
eğitimlisinden ne çıkar kısa sürede göriciiiz bu gidişlen zemuszemus

juli senin ozaman yakındır melisaya kardeş yapman bu egitimle:)

ilk işim herifimi gibertirim herhal..
o zamanda bebeler babasız kalacak :uhm:

kendi bülüü vallaa.2. hamileliliğim ilki gibi olmaz burnundan getiririm:jeyyar:

X