2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

yaa kızlar bu şekilde korunursanız kazaya kurban gitmeniz an meselesi. zambak'tan örnekle
bu bir korunma yöntemi değil.
ayrıca erkek boşalmadan önce ıslaklığı sağlayan sıvıda da spermler olabiliyor. bilginize!
bir kaza kurşunu daha olmasın diye hatırlatayım dedim

çok kızdım sonra bi şeyine sahip olamadın diye halada kızıyorum :mymeka: :mymeka: alsanaalsanasmile

zambakkız bizde aynı şekil korunuyoruz,ben de çok korkuyorum kazaya kurban gitmekten,öyle bişey olursa koce dilimden kurtulamaz

nasıl yani dışa boşalma yöntemi mi uyguluonuz kızım sempatiksalakcinni amaninnnnnn bizde koca korunuo onun bile kesin güvenliği yok kızım yauv ben böyyleyken tırsıom.

hemşirem nasılsın?ne kadar oldu geleli,düzen oturtursun cnm zamanla,

iyiyim canım sağol, sen de iyisindir insallah.
geleli 2 hafta oluyor. ama hala tatilde gibi hissediyorum kendimi. evin işi bitmiyor zeynebin peşinde koşuşturma bitmiyor, e bi de ramazan, sahurdu iftardı, misfirdi falan hiç zaman ayıramıyorum kendime...

nasıl yani dışa boşalma yöntemi mi uyguluonuz kızım sempatiksalakcinni amaninnnnnn bizde koca korunuo onun bile kesin güvenliği yok kızım yauv ben böyyleyken tırsıom.

ben emzirdiğim için korunamıyorum,eşim de balonu takmayı beceremedi önceki denemelerimizde ,Allah'a emanet gidiyoruz,biliyorum yanlış bir korunma yöntemi ama zaten çok nadir bir araya geliyoruz ,neyse balonu bi daha denesin iyisi mi,her seferinde korkmaktansa,eşeğimizi sağlam kazığa bağlamak daha iyidir,tabi verecek olan Mevlam öyle de böyle de veriyor ona da boynumuz kıldan ince..

kesinlikle hakısın esmer.
ya zaten bebişleri her ay sağlık ocağına götürüyoruz, orada ücretsiz prezervatif veriliryor. bilmeyenler için bu da benden bir hatırlatma :))

cnm ne güzel Ramazanı idrak edebiliyorsunuz,
biz de eşim oruç tutuyor ama evde sadece 1 gün iftar açabildi,
2 hafta iftarda ve gece olmucak,hiç ramazan gibi gelmiyor bana,
ben de misafir almak istiyorum ama eşim yok,eşli misafir alamıcam,
sonraki haftalarda arkadaşları davet etmeyi düşünüyorum..

kaç gündür doğru düzgün giremiyorum
nasılsınız kızlar?
bu kız beni çok yoruyor artık
hiç durmuyor sürekli gezinip etrafı karıştırıyor
alışsın karıştırmamayı öğrensin diye eşyaların yerini değiştirmiyorum
ama böyle de gözümü ondan ayıramıyorum.
1-2 gündür uykuya da zor dalıyor beşiğe tutnup ayağa kalkıyor
uykuya direniyor resmen

geçmişe pek bakamadım
sadece ranaable CEREAL diye bişeyden bahsetmiş ya
bizdeki pirinç patlakları gibi bişey o hani süte karıştırıp yenilenlerden
bizde daha çok mısırdan yapılanlar (corn flkaes) yaygın

prezervatifle gebe kalmış biri olarak hele ki böyle yönteme asla güvenmemem. yapmam daha iyi ayol kaydirigubbakcemile3
encik gibi hatınım zaten yumurtlayıp duruyorum, adam üstüme ceket atsa gebe kalıyorum akannehir

benimkine gelince, ben bir buçuk aydır evde yoktum zaten anacım kaydirigubbakcemile3 bi geldim 3 gün kaldım yine gittim. ne olduysa o zaman olabilir. ama korunduk yani :asigim:
hormonlarla ilgili bir sorun olabilir diye düşünüyorum, yani inşallah öyldir. valla oruç da tutuyorum. ramazandan sonra doktorumu bi ziyerete gitmeyi düşünüyorum.

kızlarrrrr hamileyimmm dermişim:)))
yaw adetim geçti ayvayı yedim ben..birde saglık ocagının verdigi kondomlarda delik çok oluyomuş oturup masa başında igneyle deliyolarmı ne:)hamile kalan çok oluyormuş bu ay bizde ondan kullandıkkkkk((((((((((((

prezervatifle gebe kalmış biri olarak hele ki böyle yönteme asla güvenmemem. yapmam daha iyi ayol kaydirigubbakcemile3
encik gibi hatınım zaten yumurtlayıp duruyorum, adam üstüme ceket atsa gebe kalıyorum akannehir

deme kııııııııııııııııı?
sağlık ocağının prezervatifi miydi? kaydirigubbakcemile3

deme kııııııııııııııııı?
sağlık ocağının prezervatifi miydi? kaydirigubbakcemile3

yook marketten aldıydı koce.
markalı olanlar çok pahalıymış o da daha ucuzunu almış.
bayağı bi ekonomi yapmış di mi
3 kuruş fazla vermeyeyim diye gebe kaldım iyi mi :roflol:
astarı yüzünden pahalıya geldi

anaaaaaaaaaaa akannehir

:roflol::roflol::roflol::roflol::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

bu işe çözüm bulmak gerek:)zambak biz 2 yıl öyle yaptık vukuat olmadı ama o bi,r yöntem degil..bişiler bulmam gerekecek ilaç istemiyo koca..

ALEMSİNİZ YA SİZ KIZLARnaniknanikkaydirigubbakcemile3

bu işe çözüm bulmak gerek:)zambak biz 2 yıl öyle yaptık vukuat olmadı ama o bi,r yöntem degil..bişiler bulmam gerekecek ilaç istemiyo koca..

canım ben yasmin kullandım yasmin benim hormonları allak bullak etti dr.ozamanlar bana doğum kont.ilaçlarını yasaklamıştı.sprial yada kondom demişti.ama benim koca bana kıyamayıp ben korunurum dedi ve 5 yıl kondomla korunduk isteyerek hamile kaldım.ama nedense şimdilerde çook tırsıyorum çocuk oldu yiğitlik bozuldu sempatiksalakcinni sprial kullanan bir yengem vardı oda rutin 6 ayda bir kontrollerine giderdi oda ondan hamile kaldı.anlamadım gitti bu %0,01 lik dilim hafife alınacak bir durum değil laelaelaelaelae

ceyce öle bişi taktıramam spr.gibi tırsak biri olarak.zaten arkadaşım onunla 3.hamiş kaldı:))
2 kat kondommu yapsak ne bilmiyorumkismile

işte şanslı olduğum konu tüp bebek annesi olarak benim hiççç öyle dertlerim yok.tüp bebeği bile zor tutturduk normal yolla hamiş kalmam imkansız gibi bişey!!! zemuszemus

korunma derdimiz yok bizim bu yüzden.ama tabi rabbim verirse doğal yoldan hayırda demem yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…