2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ceyce hayırlı olsun dişiniz canım hemde emeklemeniz

bizde daha diş yok emeklemeyede zaman yok habire arabada yere bırakında ağlıyo

sağol canım yürüteçtemi paşa ? darısı başınıza sizinde. çağan paşayı gördüm facede çook tatlı kel oğlan olmuş opuyorumnanaktan

gunaydinnnnn

esmer ayaz insallah daha iyidir.
beril de mi hasta
utku da ateşlenmiş
her brinine geçmiş olsun bir an once sagliklarini kavussunlar insallah...

sanirm sira ben de...benim de bogazim berbat.çocuga da mı geçirdim ne hapşiriyor burnuda akiyor arada....tuzlu su ile gargara yaptim ama epey aciyor.saatte bir kalktik gece doymuyorda

melisayi anladim niye bisey yicyip içmiyor juliiii...

offff günaydın kzlar sabah sabah güne poh temzileyerek başladım:KK43:((,
çağan dün gece hiç uyumadı tavuk çorbası vermiştim omu gaz yaptı yoksa uyumıycağımı vardı anlamadım bende sabah 8de fitil attım soraodaya geçtik 9da ıkınmaya başladı arabasındadı bi bakarımki paçadan pok akiii halı batmış yuhhh dedim yaptığının aslı yok ama tamamen kenardan çıkarmış hemen halıyı sildim allahtan karşıda halı yıkama yeri var hemen yolladım halıyıda

esmer ayz nasıl oldu canım

mehlika beril nasıl canım,

tutku geçmiş olsun utku nasıl

hogatoee rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin poh temzile sende:))alışveriş içinde çok acele etme 3 takım kıyafeti olsa yetiyo sora ihtiyacı olanı alırsın

aşağıdaki kızlar çoksunuz yazamıcam hepiciğinizi hepinize günaydın

biz traş olduk kel olduk çokta tatlı olduk

kız esmer gece çağana baktıkça neden ayazı görmüş gibi oldum kel olunca benzeetim sankii yada ayaz hasta die kafama taktım ondanda olabilir içimde kalmasın diyim dedim kilo yapıyoda içimde kalınca

oh sabah sabah güne hızlı bi giriş yapmışsınız maşallah:)
sizdemi traş oldunuz ya ben eşimi zor tutuyorum ille demirin saçlarını keselim diyo taktı çocuğumun saçlarına yaa :KK43:

canım bende isterdim çalışmamayı ama hem stajım var hemde oğluma daha iyi bir gelecek için çalışmam lazım

sağol canım yürüdükleri büyük adam oldukları günleride görürüz inş.

esmer kız öyle deme ayaza yavrum düşe kalka büyüyecek bunlar keremin kafasını vurmadığı yer yokki vura vura akıllanacaklar sempatiksalakcinni

aaahh neşecim zor olmazmı ilk günler değil ben hala evden sabah çıkarken gözlerim dolu çıkıyorum.rapunzel yazmış işte yaşadıklarımızı bizimkiside bu sabah öptüm oğlum ben gidiyorum sana mamalar almak için çalışmamız lazım fln dedim öptüm senmisin gitmek isteyen kucağına aldiye başladı feryada zor ayrıldım evden ayy bunların kafalar iyice basmaya başladı zor günler beklio evden ayrılmak ölüm eve ise koşa koşa gidiyorum zaten beni balkonlarda bekliyor.

valla siz akşamları görüyosunuz bebişlerinizi ben onuda göremiyorum sadece haftasonları görüyorum allahtan az kaldı bi an evvel şu sıcaklar bitsinde dönsünler istiyorum saolsun kızkardeşim resim video yolluyoda görüyorum ama yanında olmak gibi olmuyo tabi.napalım onlar için çalışıyoruz:KK43: çok özledim ya :KK43:

Aslında ben 2009 eylül annesi olacaktım. Gebelik zehirlenmesi yaşadım ve bebeğimi 30 temmuzda 7 aylıkken dünyaya getirdim ama kaybettim maalesef. Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın. Son iki ayımı da hastanede geçirdim. Hamileliğimin başından beri neler aldığımı soranlara sanki içime doğmuş gibi hiçbirşey almadım ne olur ne olmaz dedim. Öyle de oldu. Bu defa bebeğimin herşeyini almak, herşeyini hazırlamak istiyorum, aklıma olumsuz hiçbirşey getirmeden ama son aylarımı hastanede geçirebileceğim gerçeğini de gözardı etmeden oğluşumun herşeyini tek tek kendim seçmek istiyorum. Allah isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın. Olanlara da uzun ömürler versin inş.[/QUOT

anladım canım başın sağolsun
gönlünden nasıl geçiyorsa o şeklde yap canımm
önemli olan senin mutluluğun

örtmenim, cadı ayaz azıcık daha iyi. öksürmeye başladı, öksürdükçe rahatlıyor biraz
bakalım bugün nasıl olacak.

cadııı yuh sana tosun gibi çağanla el kadar ayazı birbirine benzettin :KK1:
örtmenim geçmiş olsun. bende 2 gündür öksürüyorum pek yanaşmamaya çalışıyorum ayaza

oh sabah sabah güne hızlı bi giriş yapmışsınız maşallah:)
sizdemi traş oldunuz ya ben eşimi zor tutuyorum ille demirin saçlarını keselim diyo taktı çocuğumun saçlarına yaa :KK43:

valla siz akşamları görüyosunuz bebişlerinizi ben onuda göremiyorum sadece haftasonları görüyorum allahtan az kaldı bi an evvel şu sıcaklar bitsinde dönsünler istiyorum saolsun kızkardeşim resim video yolluyoda görüyorum ama yanında olmak gibi olmuyo tabi.napalım onlar için çalışıyoruz:KK43: çok özledim ya :KK43:

canım senin yerinde olmayı hiiç isttemezdim ben akşamı zor bekliyorum onu koklamak için birde haftada 2gün görmek çook zor yaa dediğin gibi herşey onlar için seni hafta sonları görünce demir nasıl davranıo özlemiştir kesinde

öğretmenim bu senin okuduğun kitabın adı neydi canım yaa.almayı planlıyorum onuda.

hoşgeldin chileck

hoşbuluk canıım

canım senin yerinde olmayı hiiç isttemezdim ben akşamı zor bekliyorum onu koklamak için birde haftada 2gün görmek çook zor yaa dediğin gibi herşey onlar için seni hafta sonları görünce demir nasıl davranıo özlemiştir kesinde

valla görünce bi çıldırıyo ama babasına deli oluyo onu gördümü başka kimseye bakmıo kim takar esrayı durumundayız yani:) üzülüyorum özlüyorum ne bilim ya geçicek sıcaklardan olayı gelemiyolar yazlıkta demir çok daha rahat burda 4 duvarın arasında kalıcağına bu sıcaklarda yazlıkta çayır çimen deniz güneş takılıo valla
çok yaramaz ama inanılmaz herkesin haşatını çıkarıyo

günaydın arkadaşlar..
rapunzel,cadı tşk ederim,bir siz sordunuz beriliopuyorumnanaktan
beril ateşlenmeye devam etti dün,iş ile kreş arasında mekik dokudum,
işçıkışı dra götürdük,ciğerlerinde bişey yokmuş,kulağında da bişey yokmuş,
boğazı biraz kızarıkmış,ama şiş değilmiş o yüzden antibiyotik vermedi,
ateşi dişten olabilir mi dedim olabilir dedi,sadece dolven ve iburamin gold verdi,
dün akşam 39'a yükseldi,ılık duş aldırdım,fitil verdim ,düşmedi,sirkeli su hazırladım alnına eklemlerine sirkeli suya batırıp sıktığım mendilleri koydum,
ateşi düşene kadar mızmızlandı ağladı,
gece sık sık ateşini kontrol ettim,gece 12-1 gibi tekrar yükseldi,calpol verdim üzerinde tek atlet vardı çıkardım,
lavabonun kenarına oturtup bacaklarını kollarını yüzünü yıkadım,sirkeli sulu mendiller koydum düştü,
saat 2'yi geçiyordu emzirdim uyudu,
sabaha kadar yükselmedi çok şükür,sabah gelince yükseliyor gibi oldu bir fitil daha verdim,şuan iyiymiş yanına gidecem birazdan..

şimdi kardeşim aradı demir 5.dişini patlatmış haftasonu huysuzdu zaten bundanmış demek
maşallah oğluma:nazar:

öğretmenim beril de 2 gündür ateşleniyor,tşk ederim geçmiş olsun dileklerin için..

günaydın arkadaşlar..
ateşi dişten olabilir mi dedim olabilir dedi,sadece dolven ve iburamin gold verdi,
dün akşam 39'a yükseldi,ılık duş aldırdım,fitil verdim ,düşmedi,sirkeli su hazırladım alnına eklemlerine sirkeli suya batırıp sıktığım mendilleri koydum,
gece sık sık ateşini kontrol ettim,gece 12-1 gibi tekrar yükseldi,calpol verdim üzerinde tek atlet vardı çıkardım,
lavabonun kenarına oturtup bacaklarını kollarını yüzünü yıkadım,sirkeli sulu mendiller koydum düştü,
sabaha kadar yükselmedi çok şükür,sabah gelince yükseliyor gibi oldu bir fitil daha verdim,şuan iyiymiş yanına gidecem birazdan..

ah canım geçmiş olsuun çok bi daha yükselmez inşallah
ama aklında olsun alnına sirkeli bez koyuyosun ya koltuk altlarınada koyarsan daha hızlı düşer ateşi inşallah bir daha yükselmez çok çok geçmiş olsun

günaydın arkadaşlar..

ayy canım geçmiş olsun dün fzl takılmadım ben kk. haberim yoktu berilden canım diş çıkartıo olabilirmi h.sonu keremde ateşlenmişti ama dişi patladı hem sıcakta mahfediyor kuzucukları.

hoşbuluk canıım
valla görünce bi çıldırıyo ama babasına deli oluyo onu gördümü başka kimseye bakmıo kim takar esrayı durumundayız yani:) üzülüyorum özlüyorum ne bilim ya geçicek sıcaklardan olayı gelemiyolar yazlıkta demir çok daha rahat burda 4 duvarın arasında kalıcağına bu sıcaklarda yazlıkta çayır çimen deniz güneş takılıo valla
çok yaramaz ama inanılmaz herkesin haşatını çıkarıyo

canım en iyisini yapıosun aslından otaraftan bakınca deniz yeşillik çimen ooohoohhh evler çoook sıcak çocukların evde haşatları çıkıyor.ama özlem olmasa işte.

meraba kızlar nasılsınız bayadır yoktum teyzemin kızı rahatsızlandı geçenlerde sürekli geçmeyen bi ateş sık sık grip oluyo 5 yaşında kızı doktora götürdük kan tahlili istedi bi değeri çok düşük çıktı 1 hafta sonra tekrarlıycaz dedi 1 hafta stres içinde bekledik bu arada teyzemle aramda 5 yaş var sadece abla kardeş gibiyiz 1 hafta sonra baktık ddahada düşmüş hemen istanbula yönlendirdiler orda ileri tetkikler yapıldı ve sonuç lösemi :1no2: allahtan iyi derecede ilaç tedavisiyle geçicek inşallah şimdi istanbulda acıbademde yatıyo çocuk olunca daha bi dayanılmıyo görseniz kızlar ne haldeler o yavrucaklar ben hastanede çalışıyodum ama kendi canına gelince başka oluyo diyceğim öyle basit hastalıklara üzülmeyin grip soğuk algınlığı hepsi geçici allah böyle dertler vermesin ben artık eskisi kadar pipiriklenmiyorum allaha emanet demek lazımmış birazda mafoldumben

mehlika geçmiş olsun canım.

esra; oo demir hızlandı bayağı bakıyorum. hayırlı olsun yeni dişiniz.

nesecim en iyisini yapmışsın canım tabi herkesin düşüncesi farklı olabilir ama bence 2 yaşına kadar annesiyle olmalı
zaten sabah taha yı bırakmak öğle zor geldiki
gitme der gibi bakıyodu resmen

günaydın arkadaşlar..
Maşallah canım bak iyiymiş artık inş. yükselmez bir daha

şimdi kardeşim aradı demir 5.dişini patlatmış haftasonu huysuzdu zaten bundanmış demek
maşallah oğluma:nazar:
maşallah demirede kaç tane diş çıkacak kaç huysuzluk daha yapacaklar acaba Allah kolaylık versin hepsine
bizimde 4.diş patladı ama dördüncü üstteki sol diş diye beklerken çıkan üstteki sağın yanındaki patladı

herkese gud morning sositososito

feyzacım ellerine sağlık süper olmuslar..feket pcye yükledim acamıyorum...:uhm:

X