2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ceyce calısıyomusun sen?

esmeraldaaa yardım ıstersın hemen gelıyım ıkı dk da ıkı elden butun ıslerı yaaopırzzz evde sıkılmayaaa basladımm bennnn

evet canım çalışıyorum çalışanlar kervanının başını çekiyorum bende.oğluşum 2,5 aylıkken çalışmaya başladım. sen çalışıyormusun canım?

ceyce, siz de mi dişliler kervanına katıldınız sonunda, hayırlı olsun.
haminnelikten kurtuldunuz sonunda :KK1:

neşe, gel valla bacım. yıkayım tüm işleri sana gidip kuzumun boynuna gömülüp yatayım.
ohhh mis gibi :1hug:

yes şekerim darısı başınıza artık kimse oğluşuma dede kerem diyemiycek sempatiksalakcinni büyüdü kız esmer bunlar yaa

slm canım
öncelkle bebeişin hayırlı uğurlu olsun
sende seneye bu zamnlar
bizim gibi olacaksın çok güzel bi duygu
allah hayırlı doğumlar nasip etsin
alışverişi içimn bence acele etme
kasım gibi alışverişe çıkarsın
genelde iç çıtçıtlı badiler kısa kollu oluyor
zaten onu giydiyosun üstüne zıbın
evlerde sıcak olduğu için çok fazla giydirmene gerek yok
ben öyle yapmıştım

Aslında ben 2009 eylül annesi olacaktım. Gebelik zehirlenmesi yaşadım ve bebeğimi 30 temmuzda 7 aylıkken dünyaya getirdim ama kaybettim maalesef. Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın. Son iki ayımı da hastanede geçirdim. Hamileliğimin başından beri neler aldığımı soranlara sanki içime doğmuş gibi hiçbirşey almadım ne olur ne olmaz dedim. Öyle de oldu. Bu defa bebeğimin herşeyini almak, herşeyini hazırlamak istiyorum, aklıma olumsuz hiçbirşey getirmeden ama son aylarımı hastanede geçirebileceğim gerçeğini de gözardı etmeden oğluşumun herşeyini tek tek kendim seçmek istiyorum. Allah isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın. Olanlara da uzun ömürler versin inş.

günaydın kızlar..uykusuz bi geceden merhaba herkese..
utkunun ateşi en fazla 38,5 u gördü..gece 2 kere ılık duşa soktum aradada nemli bezle sildim..
ishalde olmuş dişten heralde..dr a götürsemmi bilmiyorum şimdi iyi gibi ama..

esmer sağol canım 38 çok eğilde işte biliyosun beni..daha önce hiç ateşlenmediği için panik yaptım..çocuk sanki alev alıyomuş gibi geliyodu:2:
julii hiç sorma ya yeni eve yeni bebek olursa tam olur..bugün test alcam bakalım..bir sen bir ben ikide bebek dicem sonrakaydirigubbakcemile3

kızlar bu arada kel alaka ama elektrikli süpürge almam lazım öneriniz var mı oldukça ekonomik ve kullanışlı olsun

başta zor oluyo ama alışınca çok rahatlıyosun..utku şimdi 5 dk da kendi kendine uyuyo yatağında ben sadece yanında oturuyorum..
süpürge benimki arnica su filtreli..hem ucuz hem çok güzel..bi bak derim..

Aslında ben 2009 eylül annesi olacaktım. Gebelik zehirlenmesi yaşadım ve bebeğimi 30 temmuzda 7 aylıkken dünyaya getirdim ama kaybettim maalesef. Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın. Son iki ayımı da hastanede geçirdim. Hamileliğimin başından beri neler aldığımı soranlara sanki içime doğmuş gibi hiçbirşey almadım ne olur ne olmaz dedim. Öyle de oldu. Bu defa bebeğimin herşeyini almak, herşeyini hazırlamak istiyorum, aklıma olumsuz hiçbirşey getirmeden ama son aylarımı hastanede geçirebileceğim gerçeğini de gözardı etmeden oğluşumun herşeyini tek tek kendim seçmek istiyorum. Allah isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın. Olanlara da uzun ömürler versin inş.

bebeişin hayırlı uğurlu olsun sağlıkla doğsun inşallah..zor günler atlatmışsınız allah bi daha yaşatmasın..
bencede istediğin şeyi istediğin an al..banada çok derlerdi erkenden alma diye olumsuz düşüncelere inat beğendiğim ne varsa erkende olsa aldım..

evet canım çalışıyorum çalışanlar kervanının başını çekiyorum bende.oğluşum 2,5 aylıkken çalışmaya başladım. sen çalışıyormusun canım?

yes şekerim darısı başınıza artık kimse oğluşuma dede kerem diyemiycek sempatiksalakcinni büyüdü kız esmer bunlar yaa

sorma yaa büyüdüler valla.
Ayaz da dün emeklemeye çalışıcem diye takla attı manyak, kıçını fazla dikti tepeye.
sonra da kafayı parkeye gömdü çığırdı.
kafayı vura vura salak olcek zaten oğlum

Allah yardımcın olsun. Eminimki çok zor şeyler yaşamışındır, başın sağolsun.
Çok az da olsa tahmin edebiliyorum yaşadıklarını..
Endişelenme, bu sefer sağlıkla kucağına alacaksın inşallah bebeğini.
Bende oğlumun hiçbirşeyini kendim yapamadım, alamadım. Haklısın heves etmekte.
Sen gene de ilk dönem giyeceklerini al; birşey olur diye değil kesinlikle. Dediğim gibi giyilemeden küçülme ihtimaline karşılık.
Sonra bebeğinle birlikte girer alırsın mağazalardan.

günaydınlar....

tutkucum şimdi nasıl ateşi sevimli güler yüzlü utkumun Allahtan çok çıkmamış dediğin gibi diş zorluyor olabilir...

ceyce gözün aydın emekleme ve diş bir arada olmuş az kaldı yürümelerinide görünce dünyalar bizim olucak...

hogatoee inşallah sorunsuz sağlıkla oğlunu kollarına almanı dilerim....

mehlika beril nasıl oldu?

esmercim güldürdün beni sabah sabah salak olmaz merak etme cingöz o
bu arada şimdi elime cetveli aldım bakıyorum inanamadım anladınmı nerden nereye MAşallah Ayaza....

bebeişin hayırlı uğurlu olsun sağlıkla doğsun inşallah..zor günler atlatmışsınız allah bi daha yaşatmasın..
bencede istediğin şeyi istediğin an al..banada çok derlerdi erkenden alma diye olumsuz düşüncelere inat beğendiğim ne varsa erkende olsa aldım..

Çok teşekkür ederim. O bebek mağazalarını gezmek,bebeğim için bişeyler bakmak hem eşim hem de benim için çok büyük moral oluyor, tüm stresimi atıyorum. Zaten şimdilik 0-3 grubunu almak istiyorum. Biberon falan gibi ihtiyaçlarını... Doktora her gittiğimde bebeğinin amniyotik sıvısı normal diyene kadar dizlerimin bağı çözülüyor. Şimdilik herşey yolunda inşallah da böyle gideceğine inanıyorum. İlgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Aklımıza takılan bişey olduğunda tekrar damlarız topiğinize.vereliniortak

ceyce calısıyodun dogum ıznıne ayrılıs o ayrılıs daah donmedım ıse.kızım bıraz buyusun suan calısmayı dusunmuyorum ama sıkılmaya basladım dogruuusuuu.

burcuu hemen gelıyom yanına kızımıda getırırım ama olmaz mı:)

ceyce calısıyodun dogum ıznıne ayrılıs o ayrılıs daah donmedım ıse.kızım bıraz buyusun suan calısmayı dusunmuyorum ama sıkılmaya basladım dogruuusuuu.

nesecim en iyisini yapmışsın canım tabi herkesin düşüncesi farklı olabilir ama bence 2 yaşına kadar annesiyle olmalı
zaten sabah taha yı bırakmak öğle zor geldiki
gitme der gibi bakıyodu resmen

nesecim en iyisini yapmışsın canım tabi herkesin düşüncesi farklı olabilir ama bence 2 yaşına kadar annesiyle olmalı

:KK43::KK43::KK43::KK43: cok zor dı mı ıse gıtmek bebısı bırakıp arkadasımda dogum ıznı bıtınce ılk hafat resmen gozlerı dolu dolu ıse gıttı ole demıstı bana

sabah benimkide kapının önündeyim annemin kucağından bana atlıyor ama ne atlamak yapıştı al beni diye çok üzüldüm üzerimi çekiştirdi hep sonra kapının üzerindeki sarı demire gözü ilişti döndü onunla oynadı bende bıraktım çıktım :KK43:(

offff günaydın kzlar sabah sabah güne poh temzileyerek başladım:KK43:((,
çağan dün gece hiç uyumadı tavuk çorbası vermiştim omu gaz yaptı yoksa uyumıycağımı vardı anlamadım bende sabah 8de fitil attım soraodaya geçtik 9da ıkınmaya başladı arabasındadı bi bakarımki paçadan pok akiii halı batmış yuhhh dedim yaptığının aslı yok ama tamamen kenardan çıkarmış hemen halıyı sildim allahtan karşıda halı yıkama yeri var hemen yolladım halıyıda

esmer ayz nasıl oldu canım

mehlika beril nasıl canım,

tutku geçmiş olsun utku nasıl

hogatoee rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin poh temzile sende:))alışveriş içinde çok acele etme 3 takım kıyafeti olsa yetiyo sora ihtiyacı olanı alırsın

aşağıdaki kızlar çoksunuz yazamıcam hepiciğinizi hepinize günaydın

biz traş olduk kel olduk çokta tatlı olduk

kız esmer gece çağana baktıkça neden ayazı görmüş gibi oldum kel olunca benzeetim sankii yada ayaz hasta die kafama taktım ondanda olabilir içimde kalmasın diyim dedim kilo yapıyoda içimde kalınca

canım bende isterdim çalışmamayı ama hem stajım var hemde oğluma daha iyi bir gelecek için çalışmam lazım

günaydınlar....

tutkucum şimdi nasıl ateşi sevimli güler yüzlü utkumun Allahtan çok çıkmamış dediğin gibi diş zorluyor olabilir...

ceyce gözün aydın emekleme ve diş bir arada olmuş az kaldı yürümelerinide görünce dünyalar bizim olucak...

hogatoee inşallah sorunsuz sağlıkla oğlunu kollarına almanı dilerim....

mehlika beril nasıl oldu?

sağol canım yürüdükleri büyük adam oldukları günleride görürüz inş.

esmer kız öyle deme ayaza yavrum düşe kalka büyüyecek bunlar keremin kafasını vurmadığı yer yokki vura vura akıllanacaklar sempatiksalakcinni

aaahh neşecim zor olmazmı ilk günler değil ben hala evden sabah çıkarken gözlerim dolu çıkıyorum.rapunzel yazmış işte yaşadıklarımızı bizimkiside bu sabah öptüm oğlum ben gidiyorum sana mamalar almak için çalışmamız lazım fln dedim öptüm senmisin gitmek isteyen kucağına aldiye başladı feryada zor ayrıldım evden ayy bunların kafalar iyice basmaya başladı zor günler beklio evden ayrılmak ölüm eve ise koşa koşa gidiyorum zaten beni balkonlarda bekliyor.

ceyce hayırlı olsun dişiniz canım hemde emeklemeniz

bizde daha diş yok emeklemeyede zaman yok habire arabada yere bırakında ağlıyo

X