2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

evet haklisin canm

eeee kalmaz halin tabi.

yok canım doktorun yazması gerekmiyor.ezcanedn alın multivitamin ve pediatrik şurup.doktorumuz iştahı giderse ver dedi bende gittikçe veriyorum.bi ara hiç kilo almamıştı senin gibi yapıyorum yemiyordu ağzı kilitliydi çok şükür şimdi iyiyiz.tam 7 aylık kızım 74 cm boy 9800 de kilomuz

kızlar bu sıcakta pazara gıttım geldım mahvoldummm nasıl bı sıcak var offfffff buarada bıraz okudum yazdıklarınızı bende 24 aralık 1982 lıyım anam yasladıkkk valla benım saclarda hamılelıkte beyazladı.

evet çok sıcak .ben çarşamba günü kızımla pazara gidim dedi çiyak çiyak ağladı ağlamayan çocuk.bu arada bende 12.12.1982 liyim

delf maşallah okadar varmısın yaw:)
neşe cuma pazarınamı gittin eskiden ne gidedik okuldan kaçıp:))

esas cocuk olduktan sponra ben kendımı yaslı hıssetmeye basladım agırlık geldı:):):)olgunlastık sanırımmmm ecrın sen kac yasındasın?tam gıcık sorularrr bunlar aslında ahahhaha artık demeye baslamalı kadınların yası sorulmaz dıye

evet canım cuma pazarına gıttım anammm tek basımayım ama evde ıs bıtmıyorrr alısverıs yaptım yarın nıyet etcem ınsallah allah yardım eder..

neşe allah yardım ediyor.bende ilk gün tutmadım emziryorum yapamam diye çok şükür zor geçmiyor yalnız bu saatlerde artık çok acıkıyorum.birde gece kalkamıyoruz akşam çok yiyoruz kız 12-1 arası uyuyor daha nezaman kalkalım ki

ben sahura kalkarım canım.sütünde azalma oldu mu peki orucluyken?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…