2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

1. yanında mutlaka insan istiyor baskası varsa beni aramıyor
2:tv izletmiyorum.
3.ağlamıyor..
4..iştah sıfır..:1no2:
5:karsısında oturursam baya oyalanıyor

yaa kızlar ben artık hiç bişiye yetisemiyorum..yemek ev temizliği zaten melisa hep vık vıkkk cok yoruldum yaww bana bi yardımcı lazım koceme desem tutarmı acep guclubacismile

yaww olm biz ne yapalımm ? mafoldumben

juli ben bu konuda birşey diyemeyecegim:)))ben ev çocuk eş konusunda bir sorunum yok hepsine yetişiyorum gezsiyorumda:)

yuruyunce yapacaklarini şimdiden yapıyor demek:))

valla kolay degil korkuyorum ev kazalarindan

ben en sonunda mama sandalyeesini mutfaga tasimkta cozum buldum anca oyle biseyler yapıyorum yemek adina

örtmenim benim mutfak küçük birde yanıyo resmen...ocakta acık olursa hamam gibi o yüzden getiremiyom..

juli planlı yap veya melisayla zor oluyorsa babaanesine bırak sen yap işleri..mesela oruçken ev silip süpüremem akşam işftarda sonra eşim baktı 1 saat ben hemen sildim süpürdüm gündüz ayrisle ilgileniyorum yemek yapıyorum okadar..

babanne tasındı canım....kavaklıdere cad.ne :1no2:
melisa hergün yerleri yaladığı için her sabah silip süpürmek zorundayım....
ne biliyim yaa bu ara plan mlan alt üst...
yemiyo içmiyo yemiyoo ayy bayılacaaaammmmm...
iştah acıcı ne versem bu bebeye acep

ben gece yatarken yapıyorum yeri mop ile siliyorum
bir de eşlerinizde yardim etsin makineyi bosaltsa bile o kadr işe yariyor ki

evet canim guveniyorumda,
sadece emeklesine bence biraz engel oluyor.sonucta yurumek aayakta varken niye yerlerde surunsun:))

merhaba öğretmenim kadir tuğcu nun yazılarını hep okurum uygularım ama birtek mama yedirmeyini uygulayamadım.
yürüteç emeklemesine engel oluyor çünkü benimki elinden tutup yürütüyorum sürekli
yürütmemi istiyor.emeklemek istemiyor ağlıyor.
birde kablo delisi.çekmeceleri acıyor masanın altına giriyor.işimiz zor.
oyuncalıkların hepsini vermekten ziyade fazla oyuncak almamalıyız doyumsuz olmasınlar

merhaba juliett,
işimiz zor vallahi.
iştahı açılsın diye biz supravit verdik 1 hafta boyunca günde 1 tatlı kaşığı.
birara hiş birşey yemiyordu iştahı açılsın diye doktor verdi işe yaradı çok şükür.

juli yeme beni
sen herşeyin üstesinden gelirsin
hee kankaa bugün dağıldum yaaaa
sabah melisanın kıyafetlerini yıkadım şimdi aklıma geldi makinede kurumuslar nerdeyse
yarım saattir corba basındayım neden kaynamıyo die sülenirken ocağın altını acmamısım anca farkettim..

sahura kadar uyuyamadım
tam 5 te yattım melisa kalktı..
nerdeyse hiç uyumadım...

işe yaradı hee bendemi alsam acaba
illa doktorun mu yazması lazıım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…