2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın benim gibi sabahın köründecumartesi günü yok yere işe gelen arkidişlerim
nasılsınız
sabah işe gelir gelmez kkya giryorum bağımlılık oldu yaaa

ayyy bayılıcamm mali müşavir yine cumartesi gelmiş üfff ne hayalerle gelmiştim işe yaaaa

günaydın benim gibi sabahın köründecumartesi günü yok yere işe gelen arkidişlerim
nasılsınız
sabah işe gelir gelmez kkya giryorum bağımlılık oldu yaaa

ben çok iyi sayılmam evde bi sürü iş yapacağım bugün aklıma geldikçe daha da kötü oluyorum zaten cumartesi işe gelmekten nefret ediyorum saatte geçmiyor bir türlü sen nasılsın?

ben çok iyi sayılmam evde bi sürü iş yapacağım bugün aklıma geldikçe daha da kötü oluyorum zaten cumartesi işe gelmekten nefret ediyorum saatte geçmiyor bir türlü sen nasılsın?

ne çok geliyor bu adam ya başka yer yokmu gideceği sizden başka hemde cumartesi geliyor haftaiçi gelse ya.

canımm
aynı o dert bendede var bugün o kadar iş yapcam ki yarına bırakmak istemiyorum
bi yönden eşim koca dötünü büyütcek ben bugün işmi yapcam yarın beraber yaparım diyorum
kararsızım
akşam ablama gitmem lazım
yiğenim dağıtım iznine geldi yarın gidyor aydına düştü şükürler olsun
en iyisi iyi bir motivasonla eve gitmek ve işleri bir plan düzeyinde bir an önce bitrmek
biz 2 kere denetleniyoruz
aylık kontrolleri yapan mali müşavrler var 3-4 kişi geliyolar ay ortasın geçen ayı denetleyip gidyorlar
bu gelen beyannameleri,muhtasar vs felan gönderyor resmi işleri sorumluluğu onda
cumartesi gelmezdi adam şimdi cumartesi geliyor hafta içi başka yerlere gidyor demkki
hiç çeklmyor yaaa

günaydin kizlar

evin isi gücü bitmez ya, benimde bissürü isim var ama yapmiyorum, evin hertarafi cam dolu ve camlar cok pis. yerleri silmem gerek ayy daha bidünya is var. ev kadini olmak cok zor

seninde çok işin varmış gerçekten artık yavaş yavaş yaparız eve gidince benim eşim bugün kuzeye bakıyor birde oruç tutuyor o yüzden hiç yardım etmez normaldede sadece çamaşır asar bir de çok dır dır edersem evi süpürür .
bende bugünden işleri bitirip yarını kendime ve oğluma ayırmak istiyorum ama bakalım kesin eve gidince bir aksilik olur ve ben yine pazar günüde bir sürü iş yapmak zorunda kalırım.hep bişey çıkıyor çünkü.
muhasebe işleride zor gerçekten bizim şirketede geliyor öyle bir adam görüyorum muhasebdeki arkadaşımız o gidince çok yorgun gözüküyor gelip geçerken halini görüyorum.

ben bugün hiç bi iş yapmıcam.yatağımı bile toplamıcam :dilcikar: izin verdim kendime

bende bu hafta yatağımı hiçç toplamadım zaten Kuzeyin kırmızılıkları geçsin diye salonda yerde yer yatağında yatıyoruz serin serin çok güzel oluyor.beşikte yatamıyor beyfendi artık genişliğe alıştı o yüzden salonun orta yerinde yer yatağı bu hafta hiç kalkmadı yerden birisi eve gelse rezillik yani.bugün gideyimde toparlanayım bari.

günaydın kızlar nasılsınız
bugün işe gidenler dışında ev hanımı olan biben varım heralde topikte. daha yenı kalktım kızlar makınaya çamaşır attım. hemen pc başına geçtim sizde ne var ne yok?

artık kuzeyş kendi odasına geçiriyorum yatak odamdaki küçük beşiğine sığmıyor paşa eli kolu çarpınca rahatsız oluyor yeni doğduğunda yatsın diye almıştık zaten küçücük oyuncak gibi beşik çocukta haklı.bu hafta kendi odasında yatmaya başlar artık böylece odasınıda ayırmış olurum.gecede odalar arası gidip gelmekten ben ne hale geleceğim orasını hiç düşünmek bile istemiyorum şimdilik

ben bugün hiç bi iş yapmıcam.yatağımı bile toplamıcam :dilcikar: izin verdim kendime

julii senın şu kızının gözlerine bayılıyorum maşallah ne tatlı bi kızın var ya.

benım elektirirkli süpürgem bozuktu tamirden bugün gelecek akşamada davetliyiz hiç bişey yapmayacagım ohhhh sefam olsun..

günaydin kizlar

evin isi gücü bitmez ya, benimde bissürü isim var ama yapmiyorum, evin hertarafi cam dolu ve camlar cok pis. yerleri silmem gerek ayy daha bidünya is var. ev kadini olmak cok zor
Günaydın posicim nasılsın
iş güç hiç bitmez vallaha
bnde yapmıyım diyorum yapmasam yarın yine uğraşcağım ve yorulacağım diyorum bilmyorum
aynen camlar 2 aydır silinmyor

en iyisini sen yapıyosun juli
evde olunca insan yarın yaparım diyor ama
biz çalışanların öyle bir lüksü yok

oferta en iyisi biz n eyapalım eve gidelim
hemen yorgunluktan mayışmadan işe girişelim
yoksa ben bi otrsam kalkamıyorum canım istemyor
senin kocen baksın
benim kaynana
işleri bir güzel bi gayret yapalım
sonra duş alıp dinlenlim
akşamada aparatif bir yemek yarında
gün boyu dinlenmek ohhh bayanssulusmile

benim eşim canı istesin yapar
tüm evi siler süpürür halı altları koltuk altlarına varana kadr
ama canı istemzse hiç yapmaz
genelde surat yapar yaptırırm vallahi
geçen hafta beaber yaptık o silip süpürdü
bende toz aldım banyo balkon yıkadım
akşamada yemeğe dışarı çıktık
bu arada dinlenmiş oldum

iyi işte ne olsun eve gitmek için saat geçirmeye çalışıyoruz bende bir sürü çamaşır yıklayacağım bu yaz ne çok çamaşır çıkar oldu bir sürüde ütü beni bekler ayyy içim sıkıldı bak şimdi

SON PARAGRAFTAN İNAN HİÇBİŞİİ ANLAMADIM CADI HATUNU. VALLA BİLLA ANLAMADIM DEFALARCA OKUDUM TAM OLARAK ÖZET NEDİR BACIMkaydirigubbakcemile3 24 LÜK SENİİİ kaydirigubbakcemile
kaydirigubbakcemile3 hacı okumaya çalıştım ben bilem anlamadım ne yazdığımıkaydirigubbakcemile3

durum kısaca şu adamın kızı çok cazgırmış ve çağan gibi uyumuyomuş adamda bişiymi var acaba bişiyimi varda durmuyo bu bebek diye doktora tahlil istemeye getirmiş bende içimden dedimki bende çok götürdüm ama çare olan olmadı dedim

bide karısı kitap almış tutkunun aldığı kitaptan kitapla uyutcam diye uyumamaktan acillik olmuş iğne vurdurmuş hanımınada bebeğimiz hem hiç uyumuyo hemde çok yaramaz diye anlattı adam olay bu hacu

afferin kız iyi yaptın benim çok işim var çamaşır katlıcam yemek yapcam pazara gitcem akşamada markete gitcez elim değerse bide lcvya gitcem

kızlar hepinize günaydın

sinemis seninde kaderin bacım dötün oturak görmüyo görsede oturduğun yerden iş yapıyon:)

oferta olsun sınav kazanamzsanda sağlık olsun

böcük neden görmeyim anam seni ben böcük dedinmi gözlerim 4 açılır çok tırsarım :)))

diğer herkzede selam aklımda bunlar kaldıı

hee bide biri oruçluken sütün azaldımı diye sormuştu bşirine ama isim hatırlıyamadım ben dün başladım nasipse oruca ama sütümde azalma yoktu sıvıyı sahurda çok tüketiyom sabaha kadar3ten sora 3 kez tuvalete kalkıyom ama şükür sütüm yettti dün bugünde yeter allahın zinilee 4ten sora çok susadım olan oydu 4e kadan işlerimi bitirem zemuszemus

selam cadı
çağan nasıl oldu
sen neler yapıyosun canım
Aynen benim hakkındaki teshisin gayet doğru tebrik ederimvereliniortak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…