2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

cantanelerim ayazında çikmadi daha.

bizimde çıkmadı daha canım ama bizim abimizinde 10 ayı bitti öle çıktıdı ilk dişi çağan ne zaman çıkarcak merak ediyom ama dişetleri çok sertleşti bu ara

cantanelerim
benimkininde çıkmadı hala 3.ayından beri deli gibi bi kaşıntısı var ama hala görünürde bişi yok ama ne kadar geç çıkarsa okadar sağlam olurmuş ilerde hemen çürümezmiş

canim onu ben de düsündüm ama orasi cok sicakti, istanbul yaniyor o durumda bulusmaya gelmek gözümde cok büyüdü yoksa gecen seferki gibi önceden haberlesir biseyler yapardik.

iyiyim pamukcum sen nasilsin?

hosbuldum canim evet oralar cok sicak allah yardimciniz olsun bi de ramazan girdi su da icilmiyor gün boyunca valla bu yilki orucun sevabi daha yüksek olcak galiba.

iyiyim yusufla ugrasiyorum yemek sorunu var sicaklardandir diyorum simdilik günde 2 defa kaka yapinca o kadar da önemsemiyorum yemek isini demek doyuyor ki kaka yapiyor.

benimkinin de disi daha cikmadi canim ya, 7 aylik olcaz nerdeyse. ufukta b

bi tek benimki değilmiş demekki henüz dişi çıkmayan.geç olsun da güç olmasın.aslında baya bi sertleşti aslında diş etlerimiz..çiğnemesi kolay olurdu işte biran önce çıkarsalardı...

evet benimkide wee klasik yeni emziğini eline vereyim bakalım seninki gibi oynaya oynaya alışır belki

ne güzel keşke batuhanda sorun çıkarmasa

kiraz uçlu falan denemedim direk damaklı vazgeçse keşke emzikten

bir keresinde benimkide ateşlenmişti hemen ibufen şurup verdim hiç beklemeden fitil ve sürekli sirkeli su veya ılık sade su ile sildim birini verip ne zaman etki eder diye beklemedim hemen sonuç almak istedim inşallah atlatırsın artık bir an evvel Allah yardımcın olsun

ya benimkide emeklemiyo hiç yüzükoyun yatırdım mı çığım çığım çığırıyo sadece sağa sola dönmeyi yuvarlanmayı birde zıplamayı seviyo

bizimde çıkmadı hiç 2 aydır ağzının suyu akıp duruyor eli ağzında sürekli kaşıyor ama tık yok zaten sadece dişte değil her konuda geriyiz oturma emekleme neyse geç olsun güç olmasın diye avutuyorum kendimi

guanydın kızlar. dün egenin kontrolu vardı. hiç giremedim ente. Egemiz çok şükür bir problemi yok. 10.250 kg ve 71 cm olmuşuz. biz artık yemeklere geçiyoruz. Ege için özel yemek pişmeyecek. sizinkilerden yiyebilir dedi. salçalı soğanlı filan. tek olmaması gereken tuz. süt olmadığı için devam maması sadece sabah kalktığında içecek. yani ondan da kurtuluyouz. pilav makarna bulgur hepsini verebilirsin dedi.
maşallah egeye..
kızlar mercimek çorbası vermeye başlayan varmı yan etki oluyomu
öğrt. keşke benimkide yutabilse ağzına ptürlü şey gelince öğryo paşam
el blendırından geçiriyorum ben hemen pütürlüğü gidiyor..
delf maşallah egeye ne güzel yemeklere geçmişsiniz Kuzey hala pütürlüleri yerken çok zorlanıyor nasıl alıştırsam bilmiyorum

berile meyve püresi ve suyu yediremiyorum ya,
dün yarım şeftali ve armutu cam rendeden geçirdim vermeye çalıştım yediermedim,
tülbentten geçirdim belki suyunu içer diye ama onu da içiermedim bir yudum bile içmedi,
ağzını iyice kilitliyor bir de azıcık zorlayınca başlıyor ağlamaya,
yoğurdu da severek yemiyor kavanozun yarısını ancak yediebiliyorum,
kreşte ağlaya ağlaya yediriyorlarmış,
tek severek yediği çorba onu da sebze çorbasından başka çorba denemedim,bakalım diğer çorbaları sevecek mi..
el blendırından geçirmenizi tavsiye ediyorum ben kızlar meyve püresini bile blendırdan geçiriyorum.hem 2 derecesi var..1.derecede biraz pütürlü bırakıyor 2. derecede hiç pütür kalmıyor nasıl isterseniz öyle ayarlarsınız..blue house markası..
Günaydın arkidişlerima.s.
nasılsınız
öncelikle dün beni merak eden arkadaşlarıma çok teşkkür ederim
geçmişe bakamadım
beni arayan mesaj atan esmer ve ceyceye ayrıca teşkkürler:1hug:
dün başıma gelmeyen kalmadı
ramaznın ilk günü oruçtum bir hayli susuz kaldım
iftra açtım gece eşim geldi işten
20lk dişi inanılmaz ağrıyordu apse yapmış
sabaha kadr acı içinde kıvrandı
dr gittik devlet hastaneleri ve özle hastaneleri ama diş için
yapacak bişeyleri yoktu
aracı o kullandı ama ağrısı çok fazlaydı az kalsın kaza yapıyorduk
sabah oldu bnde inanılmaz baş dönmesi halsizlk yere yığılmışım
hadi tekrar dr gittik tansiyon 7-5
hemen iğne felan yaptılar
10-5 çıktı eve geldim
bu arada dönüşte eşimi özel diş hastanesine götrdük ordada onada antibyotik flean verdiler
yani akşama kadr hasta yattık
buğleminde ateşi çıktı mutsuzdu hissetti gün boyu o hastalık arasında onuda oyalamay çalıştık
2 defa ılık duş aldırdım
kötü bir gün geçirdim allah kimseyi hasta etmesin
allah günah yazmasın ama tutamıycam
kışa inşallah tutarım

işe geldiğimde ise masam karman çorman buldum
iş arkadşımın suratı 5 karıi hiçbir evrağımı ne kaldırmış nede işlemiş
günlük işlenne vardiya raporum var onu bile işlememiş
buda bana ders oldu o gittiğinde
ben tüm resmi faturalarına kasasına varana kadr yapıyorum masasını tertemiz
bırakıyorum
ama artık bulamayacak
canım hepinize geçmiş olsun..
bende 35 yaşımdayımm:eek:klava: sölettiniz sonunda :dilcikar:
bi tek abla ben değilmişim demek forumda..kaydirigubbakcemile3
ben gece yatarken yapıyorum yeri mop ile siliyorum
bir de eşlerinizde yardim etsin makineyi bosaltsa bile o kadr işe yariyor ki
mop ne ki?
bu arada ben de 72 liyim canlarım, yok mu arttıran:))
maşallah bize...

:teytey::nazar:

Son düzenleme:
selam
nur iyi bugün hiç ateşi çıkmadı şükür işe gittim bugün
şimdi de mızırdandı oynuyor inş. bugün ateşi hiç çıkmaz uyku düzweni de oturur işnş

iyi işte ne güzel evine gelmişsin rahat edersin.emir nasıl:))zorlandınmı gelince tek başına..
naz bizde yarın gitmeyi düşünüyoruzzz..çokmu sıcaktı:)

gercekten evde olmak çok güzel
emir iyi diş cıkarmıyor emeklemiyor koca dötlü benim oglan
zorlanmadım başbaşa olmak çok güzelll
birde mızmızlıgı olmasa uyanıkken ynından ayrılmama izin vermiyor

selammm
bocuk evine hosgeldin
emiri de rahat bırak kuçuk o daha:))yapıyor zamanı gelince

eşin nasıl oldu peki??

X