2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

herkeslere günaydın...
evime döndüm artık
2 gündür temizlik yapmaya calısıyorum...
1 saat yapıyom 2 saat uyuyom bu işler nası bitcek acep...
melisam gene boğaz enfeksiyonu geciriyor..
iştahsızlığı ve emmemesi ondanmış yine...iyiki gitmişik doktora...
sütüm tuzlandı demişltim ya dr tatlı ye falan dedi evet ben o sıra aklımca diyete girmiştim....
ondan olmuş..yok anacım ben zayıflamaycam galiba..heb böle balina gibi kalıcam

slm kızlar bugün kızımı doktora götürdüm idrarını yaptığı yer tam açılmamış, geçen ayda biraz kapalıydı bazen kız bebeklerde olabilir önümüzdeki ay tekrar bakalım açılmamış olursa krem veririm dedi
bugün gittiğimizde tekrar baktı yine kapalı bazen sebepsiz yere ağlıyomu diye sordu evet dedim. delik yarı açık olduğundan idrarı tamamen atamıyo bu da yanma yapıyo o yuzden de canı acıyodur dedi
çok üzüldüm cerrahi operasyon falan gerekirmi diye sordum, hayır gerek yok östrojen hormonlu bi krem vericem hergün bir kez ince bi tbaka sür dedi
eve geldim netten verdiği kreme baktım vajinismus hastaları kullanıyo cinsel ilişkiye girmeden önce....

canım çok geçmiş olsun. hayırlısıyla o kremle geçer inşallah.

Atesımız var nobetcıyız.arkdslara gıttık oturmaya orda ates cıkardı ılık banyo yaptık az once geldık eve sen orda huysuzlan eve gelınce anında kuzuya don barız yer secıoz.buarada lutfen dua edın hayırlısıyla sabahlayalım

geçmiş olsun canım . niye çıktı ki ateşi

gunaydın kızlar.. Nasılsınız bakalım?

günaydınnnnnnn

gunaydınlarrrr

herkeslere günaydın...
evime döndüm artık
sütüm tuzlandı demişltim ya dr tatlı ye falan dedi evet ben o sıra aklımca diyete girmiştim....

he hoşgeldin canım gezenti hatun. sen ne diyetine girmiştin öleee emzirirken bakıyimmmkaydirigubbakcemile

melisama da geçmiş olsun ilaç kullanıyor musunuz?

günaydınnnnnnn
GUNAYDIN CNM
herkeslere günaydın...
evime döndüm artık
KOLAY GELSIN CNM VALLA BU SICAKLARDA IŞ YAPMAK COK FENA VALLA... MELİSAYA DA GEÇMIS OLSUN CNM YA KIYAMAM..SUTuN ICIN BOL BOL SUTLU TATLI YE HEM HAFIF OLUR HEM SUT YAPAR

günaydınnn
uyuyamıyorum sıcaktan yaa, bu nasıl bir nem.
pazar akşamı balkona astığım çamaşırlar dün akşam hala nemliydi akannehir

slm kızlar bugün kızımı doktora götürdüm idrarını yaptığı yer tam açılmamış, geçen ayda biraz kapalıydı bazen kız bebeklerde olabilir önümüzdeki ay tekrar bakalım açılmamış olursa krem veririm dedi
bugün gittiğimizde tekrar baktı yine kapalı bazen sebepsiz yere ağlıyomu diye sordu evet dedim. delik yarı açık olduğundan idrarı tamamen atamıyo bu da yanma yapıyo o yuzden de canı acıyodur dedi
çok üzüldüm cerrahi operasyon falan gerekirmi diye sordum, hayır gerek yok östrojen hormonlu bi krem vericem hergün bir kez ince bi tbaka sür dedi
eve geldim netten verdiği kreme baktım vajinismus hastaları kullanıyo cinsel ilişkiye girmeden önce....

ilk defa duydum bunu canım yaa. inşallah işe yarar krem
vajinismus hastaları kullanıyorsa acaba kısa süreli hissizlik mi yapar? hani idrarını yaparkne yanmasın falan diye

Atesımız var nobetcıyız.arkdslara gıttık oturmaya orda ates cıkardı ılık banyo yaptık az once geldık eve sen orda huysuzlan eve gelınce anında kuzuya don barız yer secıoz.buarada lutfen dua edın hayırlısıyla sabahlayalım

geçmiş olsun canım

herkeslere günaydın...
evime döndüm artık

hoşgeldin canımm
geçmiş olsun melisaya da.
light tatlı ya da dondurma falan ye; kalorisi daha düşük bişeyler atıştırmaya bak

günaydınnnnnnnnnnnn...baştan söyliim bana izin mizin yok...pehhhhhhh....
uykum var, uykuuummmm...yaa benim zeki kocem ütülü olur kendisi, gece kızı sevecem diye uyandırdı saat 2de yaaa...öldürecek bu adam beni...özlemişmiş...sevdi gitti yattı sonra....bana da cin gibi bir kız kaldı ve uykusuz bir gece...çıldırmak içten değil heee....

günaydınnnnnnnnnnnn...baştan söyliim bana izin mizin yok...pehhhhhhh....
uykum var, uykuuummmm...yaa benim zeki kocem ütülü olur kendisi, gece kızı sevecem diye uyandırdı saat 2de yaaa...öldürecek bu adam beni...özlemişmiş...sevdi gitti yattı sonra....bana da cin gibi bir kız kaldı ve uykusuz bir gece...çıldırmak içten değil heee....

inanmadılar demek senin emzikli olduğuna olm.
baktılar senin memelerde potansiyel yok otur oturduğun yerde dediler.
ütülü de zaten bütün gün kızıyla başbaşa ne özlemesiymiş yaa

betty gunaydın cnm.. Valla ben olsam kocayı uyutmazdm..gıdıp yanına koyardm bebısı.. Gece 2de uyandırılırmı çocuk..

inanmadılar demek senin emzikli olduğuna olm.
baktılar senin memelerde potansiyel yok otur oturduğun yerde dediler.
ütülü de zaten bütün gün kızıyla başbaşa ne özlemesiymiş yaa

ayyy manyak adam yaaa...özledim seyhoşum kalk deyip durdu, kız da uyandı tabi bukkaa talebe...
benim memelerde potansiyeli incelemek onlara mı düştü yawww...taam küççükler...needek yani...bir yıl kadar göğüs dekoltesi verebildim hayatım boyunca hamilelik emzirme ayaana...yeter...anlayana çok bile...:roflol:

betty gunaydın cnm.. Valla ben olsam kocayı uyutmazdm..gıdıp yanına koyardm bebısı.. Gece 2de uyandırılırmı çocuk..

uyutmama şansım yokki cnm...adam her ortamda uyuyabilir...kızı yanına koyamıyorum çünkü hatun yerleşik hayattan çıktı...salonun ortasına koyup vitrinin önünden alıyorum, yatakta bırakıp nasıl gideyim, kesin küüüt diye bir ses gelir...ooofff offf...kocan mı var derdin var yaaa...

he hoşgeldin canım gezenti hatun. sen ne diyetine girmiştin öleee emzirirken bakıyimmmkaydirigubbakcemile

melisama da geçmiş olsun ilaç kullanıyor musunuz?
hosbulduk delfim...
bıktım şişko yasamaktan yaw.....

GUNAYDIN CNM
KOLAY GELSIN CNM VALLA BU SICAKLARDA IŞ YAPMAK COK FENA VALLA... MELİSAYA DA GEÇMIS OLSUN CNM YA KIYAMAM..SUTuN ICIN BOL BOL SUTLU TATLI YE HEM HAFIF OLUR HEM SUT YAPAR
selam canım...
insanın sıcakta ne yiyesi var nede iş yapası..hep uyumak istiyoz kızımlan...

hoşgeldin canımm
geçmiş olsun melisaya da.
light tatlı ya da dondurma falan ye; kalorisi daha düşük bişeyler atıştırmaya bak[/B]

[QUOTEsaol canım....hosbulduk...
=çirkin betty;14493424]günaydınnnnnnnnnnnn...baştan söyliim bana izin mizin yok...pehhhhhhh....
[/QUOTE]
dün gecenin 12sinde benim herifte uyandırdı
neymiş koklıcakmış....hemen actı gözünü...

ayyy manyak adam yaaa...özledim seyhoşum kalk deyip durdu, kız da uyandı tabi bukkaa talebe...
benim memelerde potansiyeli incelemek onlara mı düştü yawww...taam küççükler...needek yani...bir yıl kadar göğüs dekoltesi verebildim hayatım boyunca hamilelik emzirme ayaana...yeter...anlayana çok bile...:roflol:

Seyhoş değil o Gözde bi kerem söyle ütülüye :1closedeyes:

dün gecenin 12sinde benim herifte uyandırdı
neymiş koklıcakmış....hemen actı gözünü...

sende bu gece onu kaldır gece 12'de kalk koklayacam seni diye. bi kere kokla taam bitti de yat.
sonra da gör bakalım nasıl oluyomuş gece yarısı uyandırılmak de :KK1:

Seyhoş değil o Gözde bi kerem söyle ütülüye :1closedeyes:

sende bu gece onu kaldır gece 12'de kalk koklayacam seni diye. bi kere kokla taam bitti de yat.
sonra da gör bakalım nasıl oluyomuş gece yarısı uyandırılmak de :KK1:

aman hiç ilişmeyim ben
sonra sabaa kadan koklasmak neym ister kaydirigubbakcemile3

valla süt sağ-öğlen git emzir-gel süt sağ baya bölünüyorum iş açısından fazla verimli olamıyorum bazen açıyorum kk yı okuyabildiğimi okuyorum fırsat buldukça işte...

Uras kesinlikle yemiyor canım muhallebi konusunu açmadan kapattık diyebilirim
yoğurttan hiç hoşlanmıyor, meyve suyu sıkıyorum içmiyor inanılmaz bişey bazen okuyorum burada Maşallah diyorum gerçekten benimkisi ağzını bir kilitliyor açmak mümkün değil eline salatalık ver kemirsin bazen elmayı veriyorum dilimleyip onuda biraz tırtıklıyor ne gitse kardır diyorum bu arada dr.muz vermediği halde sebze çorbası yaptım deneyeyim dedim ondan 3-4 çay kaşığı yedirebildim.
her yolu deniyorum alsın diye ama başarılı olamadım maalesef sadece benim sütümü alıyor :KK43:

sen nasılsın? beril nasıl keyfi yerindemi şimdiden bir sürü arkadaşı oldu dimi :)))
cnm uras inş. yemeye başlar,meyveyi tırtıklaması iyi,sen de sık sık ver eline bişeyler,öyle yemekten hoşlanıyor demekki,
sebze çorbasını ben de yapıyorum cnm,iyiki de yapmaya başlamışım beril çorbayı çok sevdi,
bir küçük kavanozu gıkını çıkarmadan bitiriyor,
yoğurtta biraz nazlanıyor krete kavanozun tamamını yediriyorlarmış nasıl beceriyorlar anlamadım ben katiyyen yediremiyorum zorlayınca ağlıyor,
kavanozun yarısını ya da az fazlasını ancak yedierbiliyorum,
meyve püersini pek sevmedi,ama dün akşam üzüm suyu sıktım içti,
bardağa sıkıp içirdim,biberonu almadı ama bardaktan içiyor şükür..
muhallebiyi ise pek sevmedi,hazır muhallebilerden yaptım bir kaç kez her seferinde ben içmek zorunda kaldım,
geçen sağdığım sütten yaptım hiç koyulaşmadı kaşıkla yedirilecek gibi değildi biberonla da içmiyor bende biberonun başlığını çıkarıp öyle içirdim,
sonlarda içmek istemedi ama zorla içirdim sütüm araya gitmesin diye,
bundan sonra yatmadan 1 saat kadar önce muhallebi vermeyi denicem,ben genellikle uyku vakti geldiğinde deniyordum o zaman da sadece emmek istiyor başka bişey istemiyor
mehlika canım yoğur du söylediğim gibi yaptık sevmedi taha
yoğurt güzel tuttu mu peki cnm devam sütünden,
taha inş. zamanla sever cnm,ara ara deneyin siz yine de..
ben dün uzun ömürlü sütten yaptım,artık uzun ömürlü sütten yapmayı düşünüyorum günlük süt son iki seferdir kesiliyor,1 kere kullandım ikinciye kesilmişti,
1 lt süt yazık ziyan oluyor,ben de artık 500 gr lık uzun ömürlü süt alıp 2günde mayalıcam birazını beril yer kalanını ben yerim,
geçmiş olsun cnm,ben de ilk defa duydum,inş. bir an önce düzelir,yazık yanma da yapıyor demek,cnm benim,
canım geçmiş olsun önemli bişiy değildir sıkma canını bende duymuştum brinden ama ne şekilde oldu bilmiyorum benim büyük oğlumun pipisinde yağ bezesi vardı 4 yaşına kadar takip etcez dedielr gitmezse sünnetle alrıız dediler her banyodan sora geri geri masaj yap dedi doktor o yağ bezesi kendi kendine bigün bayo yaptırırken aktı gitti olabiliyo sıkma canını

ay bende şimdi geldim arkadaştan anam ağladı mutfak dolapları buzdolabı vitrin hele o tüller mekanizma iplisinden allah belanı vermesin karı dedim bu tüller benim olsa çoktan kaldırdım attıdım bune yaa ipi halkalardan geçirr pöhhhhh 2 sefer tişort değişştim kan ter içinde kaldım yengesi yeğenide vardı akşam 8e kadar bütün evi bitirdik çok dua etti çağanada bakan vardı daralmadım sevaba girdim gebeş karı sevabıı ayy onu öle gelince kendi hallerim geldi aklıma yarın son kontrolle gitcek en son ayın 15ine doğurcak ikinci kızı olcak
cadaloz çok sevaba girmişsin,çok merhametlisin,alkışlıyorum senialkisalkisalkis
yaptığın hayırlar dünyada ve ahirette karşına çıkar mutlakaa.s
geçmiş olsun cnm,belki diş çıkarıyordur,
tekrar yükselmesse sorun etmeyin,
çok geç gelmişsiniz eve,ömer kaçta uyuyor?
herkeslere günaydın...
evime döndüm artık
günaydın cnm,hoşgeldin,cnm ne rejimi süt veriyorsun sen,hele bir melisa emsin sonra yaparsın rejimi,
akşam geç vakitte bişey yemmeye dikkat et,kalorisi yüksek besinler yeme,
düşük kalaroli besinler yemeye çalış..bir de spor yapmaya çalış..

Son düzenleyen: Moderatör:
aman hiç ilişmeyim ben
sonra sabaa kadan koklasmak neym ister kaydirigubbakcemile3

işte bi kere koklayacan tamam söndü benim için deyip yatacan, kalacak o dımdızlak öylecene :roflol:

mehlika; Ayaz'da ilk başlarda yoğurttan birkaç kaşık alıp bırakırdı. Yoğurt mayaladım 175cc'lik kavanozu bitiriyor artık. Yani yavaş yavaş artar aldığı miktar.
Biz nerdeyse 3 aydır ancak bu kadar yiyebiliyoruz.

Bu arada bende günlük sütten yoğurt yapınca kesildi. Hatta sütlü domates çorbası yapayım dedim onda da kesildi. UHT sütle yapıyorum artık çorba ve yoğurdu.
Yoğurdu en son süzme yoğurtla mayaladım çok güzel oldu tadı, kıvamı da daha sertti.
Ben bundan sonra evde süzme yoğurt yoksa normal yoğurdu tülbentte 2-3 saat süzdürüp öyle mayalacağım, kıvamı koyu olsun diye.

kızlar netten araştırdım aynı sorunu yaşayan 1 anne daha var,onların doktoru pişik kremini bol bol sürüyosanızda yapışma yapar olabilir demiş,açılması için krem vermiş kremle açılma olmazsa nadirende olsa cerrahi müdahele gerekebiliyomuş
başka bi bebek forumunda okudum bunları ve genel olarak kız anneleri doktorlarının vajinanın içine bakmadığını sölüyolar,yani sizinde aklınız da bulunsun ilerde üyük bi problem olmadan önleminizi almış olun

herkese günaydın arkadaşlar

rengarenk geçmiş olsun canım
bende hiç kontrol ettirmedim hatta edildimi bilmyorum dikketimi çekmedi muayene ederkne ilk doğduğunda ve sonraki aylarda sanki poposuna felan bakmıştı doktoru
öyle hatrlıyorum neys ebir dahaki kontrolde sorarım
inş düzelir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan canım tekrar geçmiş olsun

işte bi kere koklayacan tamam söndü benim için deyip yatacan, kalacak o dımdızlak öylecene :roflol:

mehlika; Ayaz'da ilk başlarda yoğurttan birkaç kaşık alıp bırakırdı. Yoğurt mayaladım 175cc'lik kavanozu bitiriyor artık. Yani yavaş yavaş artar aldığı miktar.

Bu arada bende günlük sütten yoğurt yapınca kesildi. Hatta sütlü domates çorbası yapayım dedim onda da kesildi. UHT sütle yapıyorum artık çorba ve yoğurdu.
Yoğurdu en son süzme yoğurtla mayaladım çok güzel oldu tadı, kıvamı da daha sertti.
Ben bundan sonra evde süzme yoğurt yoksa normal yoğurdu tülbentte 2-3 saat süzdürüp öyle mayalacağım, kıvamı koyu olsun diye.

olm sonra benim koce koklamadan bırakmaz :KK3:

maşallah ayaza benimki yeni yeni huy cıkartıyo kasığa ağzını acmıyo herseyi biberonda yiyoruz

beril 125 gr lığı bitiriyor günde,kreştekiler bir şekilde yediriyor:sm_confused:
demek zamanla artıyor yediği miktarsengözlerimebaksanab
UHT süt hangisi oluyor cnm,ben uzun ömürlü sütten yaptım dün akşam,kıvamı iyiydi,
ne çok cıvık ne de çok koyu,
süzme yoğurdu nerden bulacam ki ben,ay süzmekte çok zaman alır,böyle idare etsin kuzucuk..
hıı esmer sen yoğurt mayalamayı öğrendin mi bu arada,yoksa makinayla mı mayalıyorsun:uhm:

X