2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Serapcım 1 haftadır zencefil-bal-limon verdim günde 90-100 cc hiçbir işe yaramadı maalesef.
Haftaya cumartesi belki maltepede buluşr belki, ama hava bugünkü gibi olursa buluşur muyuz bilmem.
Nefes alınmıyordu bugün yaa

gecmis olsun canim insallah bir an once iyilesir ayazim bu arada gecen gun kzilardan biri yazmisti sirtina karabiberli bal surdum diye iyi gelmis hiriltisina demisti dne istersen canim ofertanin malzemelrini ben de merek ettim ben de siparis vermeyi dusunuyorum da eger begendiyse oferta bu arada biz ek gidaya ilk defa bugun gectik ilk defa bugun sebze corbasi icti oglusum daha once meyve tattiriyodum ama gercek anlamiyla bugun basladik 2 gun sonra da gece ammasian baslayacagiz insallah sonrada sirayla meyve suyu ve yogurt aralarina 3er gun koyarak basla dedi doktorumuz corbayi icti cok sukur gerci 60-70 cc icmistir ama ilk gun icin normal degil mi ama su icmiyor burak ya suyu sevmiyro hic bu aralar bana sardi iyice 3 saatte bir emen cocuk saat basi ememk istiyor sicaklardan susuyormu acaba hic su icmeyince beni de suluk olarak kullaniyor sanirim
iyiyim canim cok sukur burakla ugrasiyorum bzi marmaris select maris otele gittik canim denizi cok gzueldi cok sicak ve temzidi buraki yuzdurdum ben de cok sevdi suyu ipek nasil canim siz nereye gitmeyi planliyorsunuz

canim onumuzdeki cmt bulusacakmis kizlar sanirim ben burda olursam katilmaya calisacagim ama belki memlekete gitme durumum var persembe daha belli degil

evet bugun cok sicakti ya ben de 2 gundur nikah salonlarinda geziyorum dun fatih evlendirme dairesi bugun beykoz evlendirme dairesindeydik ama sicaktan kavrulduk resmen burak da ben de garibime sicak dokundu sanirim bu gece cok huysuz saat basi aglayarak kalkiyor sicak mi carpti bugun corba yedi ilk defa o mu dokundu anlamadim

sağol canım.
evet bende deneyeyim bakayım onu bi. içinde düdük var sanki.
ek gıdalar hayılrı olsun. çok iyi içmiş ilk günden burak maşallah.
ek gıdaya tam olarak geçtikçe suya alışır merak etme.

selam
geçmiş olsun ayaza

sağol canım.
nabersin

esmer daha once de yazdim ama benimki de yasadi bunlari bricanyl çok iyi geldi.ayrica bal veriyorsun madem yarim kahve fincani suya bal koyup limon sıkıp ver demişti benim doktor hırıldadikça...

jasmin uzatmak istemem ama kuçumseme hiç hissetmedim yazdiklarindan

jasmin hadi hayirli olsun geçtiniz demek

kesinlikle suluk olarak kullaniliyoruz:))benimkide hiç sevmiyor suyu ama o kadar çok terliyor ki(ne kadar emse karşilar bilemiyorum.

hoya
selamm
artik baglantin var sanirim:))

görmemişim canım yaa, kusura bakma.
dur bakayım srayım ben o şuurbu sağol.
bal-su-limon da yapayım bakim bi.

ayy ben kaçar. sabah 06:30 koğuş kalk yapacaz malum akannehir.
iyi geceler hrkese..

Arkadaşlar mrb..Ben 2011 ocak annesi adaylarındanım inş.. Bişi danışcaktım.. 14.haftamı içindeyimde gündüz epey bi kasık agrım vardı, yatınca geçiyokalkınca arıyodu..Yaklaşık 2 saattird otururken ayaktayken karnım agrıyo epey.. Yatınca geçiyor ama..Sizce normal mii??

ecrin nur iyi işte uyku düzenini yeniden kurduk çok şükür işe de başladım kreşi de çok seviyor kurumun kreşine götürüyorum ve çok memnunum..
nuru da istediğim her an görebiliyorum en rahat yönü o
burada tanıdıklarımız hep çalışıyor nur da evde çok huysuzdu kreşe başlayalı çok mutlu bebekleri çok seviyor oynuyor onlarla
evde oturup hem ben hem nur sıkılacağına çalışayım daha iyi.

insallah saglikla kavusursun bebegine onceikle....

bence agrin oldugunda uzan...çokta endişelenme agri olabiliyor.benim de oldu.eger siddetleniyorsa doktora daniş rahatlarsin derim.

gülaycım bilmiyorum
benim de geçen sene bu zamanlar kasıklarıma sancı saplanıyordu sabaha kadar kıvrandım sabah acile gitmiştim gazdanmış hastanede geçmişti
öyle bişey olabilir belki bilemiyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…