2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ayy benim düğünümde çok felakettei hatırladıkça sinir katsayım artıyor şimdi eşimee dedim kendi düğünümden hiç bişey anlamadım Kuzeye sünnet düğünü yapıcam dedim.Aslında bana hep gereksiz gelmiştir sünnet düğünü ama sırf kendi düğünümde yaşananların acısı çıksın diye yapıcam.
bak düşününce bende gerildim şimdi.

merhaba ustuner sendemi çalışanlar kervanına katıldın çok zor gerçekten.bebeğin kaç aylık yeni üyesin galiba

yeni gördüm canım mesajı evet çalışıyorum malesef.bebeğim 7 aylık olacak 6 gün sonra. yeni üyeyim.gerçekten çok zor. hele sabah bebeğimi evde bırakmak çok kötü..:gitme:

kızlar ben çıkıyorum çok işim var bitireyim şunları herkes kendine ve mis kokulu kuzulara iyi baksın

Olur canım ortak bi yerde buluşuruz ben mterobüsle gelirm uygun yerden alırsın bi yere gider oturuz en azından üff ya bende çok bunalıyorum hem kaynanamda var evde
gerçi takmıyorum gayet rahatım o konuda ama yinede evde birnn olması can sıkıyor yaa
kuzey in dişi çıkmadı dimi ya
herkesin çıktı bi bizmi kaldık
6 tane diş diyor facede

1 haftadır izindeydim oğlumla birlikte olabildim. ama bitti.[/QUOTE]

olsun ne yapcaksın artık
alışmamız lazım

kızlar ben çıkıyorum çok işim var bitireyim şunları herkes kendine ve mis kokulu kuzulara iyi baksın

iyi tatiller canım kendine iyi bak
öpüldünopuyorumnanaktan
kuzeyide öp oğluşumu opuyorumnanaktan

sinemis bebeğin kaç aylık.oğlumun alttan 1 dişi patladı 4 gün önce. ama nekadar geç çıkarsa okadar sağlam olur diyorlar.benim kaan ım 7 aylık olacak 6 gün sonra.

1 haftadır izindeydim oğlumla birlikte olabildim. ama bitti.

olsun ne yapcaksın artık
alışmamız lazım

öpüldünopuyorumnanaktan
kuzeyide öp oğluşumu opuyorumnanaktan[/QUOTE]

sabada iyi tatiller canım opuyorumnanaktan

sinemis bebeğin kaç aylık.oğlumun alttan 1 dişi patladı 4 gün önce. ama nekadar geç çıkarsa okadar sağlam olur diyorlar.benim kaan ım 7 aylık olacak 6 gün sonra.
vallaha bizim hiç çıkmadı 7,5 aylık 18 aralık doğumlu bekliyoruz evet ne kadr geç çıkarsa kadr iyi diyolar ama bilmyorum bekliyouz

olsun ne yapcaksın artık
alışmamız lazım

öpüldünopuyorumnanaktan
kuzeyide öp oğluşumu opuyorumnanaktan

sabada iyi tatiller canım opuyorumnanaktan[/QUOTE]

teşkkürler canımopuyorumnanaktan

ay kızlar açmayın yaramı benım kaynana bize çöp almadı sırf oğlu benı aldı diye o kendisine başka kız düşünüyordu oglunu yenemeyince geldi istedi beni ama çöp almadıda yapmadıda bana düşünün evimin eşyası yoktu evlendiğimde evlendikten sonra eşimle beraber aldık düğünde ne kadar takı takıldıysa milletin takmasına fırsat vermeden alıp çantasına koydu vermedi bize takıları taki salak kocamın boynundaki kurdaleyi bile almış kaşla göz arasında hep söyleyeyeim diyorum ama söyleyemiyorum kaynımın düğününü bekliyorum o zaman açacagım bende ağzımı ister darılsınlar ister küssünler hiç umurumda değil bi evlenese kaynım inanın dört gözle onu bekliyorum.

slm kızlar...
nasılsınız....
feyza oferta takmayın kızlar ya boşverin....çalışmak güzel bişey ...
elinde bir mesleğin olması eşine destek olmak çok güzel...
bnm annem ben kendimi bildim bileli çalıştı...26.yılında emekli oldu hemde ilk girdiği şirketten...
ama ne güzel kardeşimi beni özel okulda okuttu,imkanı oldukça istediğimiz şeyleri alabildi,çok şükür bizi mahrum burakmadı sonra biz üniversiteyi kazandık, ben evlendim...
babamda keza aynı şekilde tabi o da 21.senesinde emekli oldu...
allaha şükür hem kardeşime hem bana ikisi de iyi bir gelecek sundular..
evimizde oldu arabamıızda yazlığımızda sayelerinde...
ben teyzede anneannede babaannede haa yuvada böyle büyüdüm...ama anneme olan sevgim hep başkadır yani...
kardeşimde bakıcı tutmuştu annem 18günlükken işe başlamıştı emmemişti kardeşim..
yani tamam 0_2 yaş önemli ama bebeğin anneyi benimsememesi gibi bir şey söz konusu bile değil....

valla bm düğünde takılarımı alamadılar..:dilcikar:
hepsini de ben aldım hemen elimdeki keseye koydum oh canıma değsin sonra elime taktım keseyi oynaya oynauya bir oldum yani....

iyiki de vermemişim biz bu eve taşınırken falan liralar çeyrekler baya işimize yaradı yani...istediğim herşyi yaptırdım evime...bir tek salonumun parkesi kaldı....onu da biraz borcumuz azalsın ilk işim yaptımak yani....

MERAK ETME sana yapılanlar ona yapılmıyor eltin el üsütnde olur ne altını alırlar ne bişey hatta yeni eklerde takrlar gözün önünden
benim eltim altın hastası kolunda sayısını bile bilemem bilezik full dolu diğer kolu hergün yeni bi künye alır her gördüğümde yensi eklenir
yani sana yapılan ona yapılmıyor onlar daha kıymetli merak etme

evet bende artık takmamaya çalıyorum benim annemde ev hanımydı
ama babamda hiç mahrum bırakmadı bizi
ne yapalım onun gelceği için herşey

valla bm düğünde takılarımı alamadılar..:dilcikar:
hepsini de ben aldım hemen elimdeki keseye koydum oh canıma değsin sonra elime taktım keseyi oynaya oynauya bir oldum yani....

vallah bnde aynı aldım altınları çalsın müzk ohh oyandım kaynanamçatladı
küçük altınlardan almış zaten ne yapıyım ben altın hiiç takmam
eşim doğumda trabzon bileziği aldım aldığı gün taktım sadece
hepsi bankada elimi sürmem sevmemede
sevdiğimden yazmadım zaten ama yapılan zoruma gidyor
onun için yazmadım bunları

bu arada kızlar bnm büyük görümcemin 18 yıldır çocuğu olmuyordu..ben ona şu tarihlerde deneyin falan demiştim geçen ay...
geçen gün bnm zorumla test yaptı gittim aldım testi kemen çift çizgi bu inanamdı tabi hemen götürdüm kan testine 761 çıktı değeri 5 haftalık hamiş şuan...
ama bana nasıl sarıldı ağladı....kaynanam falan offf şuan el üstündeyim resmenbayanssulusmile..bayanssulusmile...

gunaydinnnn

yazılanlari okudum da içim suıkıldı....insallah ilerde sevilen iyi kayinvalidelerden oluruz.evlatlarimiza muhtaç olmayalim...kuçuk hesaplarda olmayalimmmm

çalişan anne olmak zor ama guzel bence de.ben de çok çalişkan sayılmam amaçok erken ayrilmadikça iyidir bence de çalişmak

aynen fayza bende hiç sevmem altın takmayı ...bnmde hepsi bankada...
setim bilezikler falan...hiç takmam sadece alyansım bir de bilekliğim var mesela şuan bende...

çok güzel yaaa masallah...Allah tamamına erdirsin

ne mutlu gorumcene ne mutlu sana:))

oo süper çok sevindim benim bi arkadaşımnda olmuyor yaklşık 1 yıldır görüşmedim geçen aradım hatrını sormaya hala bişey yokmuş çok dua et diyor allahım tüm olmayanlara nasip etsin rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…