2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bugün evden çıkmak çok zor oldu bana gün geçtikçe alışacağıma daha da zor geliyor ayrılmak yine ağlaya ağlaya işe geldim.off ya ne olacak bu halimiz.

günaydın canım ayy geçmişi okumaya dalmışım şimdi gördüm yazdığını
işe daldı yada nete dedim zaten
üff çok ozr ne yapacağız bilmıyorum bu böyle sürüp gidecek
önceden ayrılmak daha kolaydı şimdi aklılları sarıyor
kapıya doğru bakıyor hep
çok üzülüyorum
hisleri çok kuvvetli zaten maşllh çok akıllılar
sende ağlama bende zor tutyorum ama hisseder oda orda huzursuz olur diye engelliyorum
bi kitapta okumuştum anne hislerini çokanlarlarmı

bugün izinden sonraki ilk iş günü :KK43:( off off

hoşgeldin canım .ilk iş gününmü?

sinemis biz dışarda ağlayınca hissederlermi cidden ya.o zaman hiç ağlamam ben.

zaten bu cumartesi o kadar gereksiz bir gün ki boşuna geliyoruz zaten.sen nasılsın canım Buğlem nasıl

sinemis biz dışarda ağlayınca hissederlermi cidden ya.o zaman hiç ağlamam ben.

zaten bu cumartesi o kadar gereksiz bir gün ki boşuna geliyoruz zaten.sen nasılsın canım Buğlem nasıl

Sorma canım hissediyorlarmış
kitabın ismini unuttum hatta
herşeyi hatta çiş alışkanlığı-akşam uyuma hepisni algılayabilryorlamış
0-4 yaş 4 dil algılama düşün kapasiteyi
birde yorulma konusnda sınır tanımıyoarlmış
tıpkı buğlem

Sorma canım hissediyorlarmış
kitabın ismini unuttum hatta
herşeyi hatta çiş alışkanlığı-akşam uyuma hepisni algılayabilryorlamış
0-4 yaş 4 dil algılama düşün kapasiteyi
birde yorulma konusnda sınır tanımıyoarlmış
tıpkı buğlem

evet ya nasıl bir enerji var bunlarda bende çok şaşırıyorum gerçekten.

bugün niye bu kadar yavaş geçiyor zaman daha saat 11 bile olmadı ya

evet ya nasıl bir enerji var bunlarda bende çok şaşırıyorum gerçekten.

bugün niye bu kadar yavaş geçiyor zaman daha saat 11 bile olmadı ya

Bende anlamdım önümdede inaılmaz iş var
arkadaş yıllık izne çıktı işler bana kaldı pazartesi çok yoğun olurum herhalde
kimsede yok topikte dimi

anket yapmaya bi kadn geldi hiç susmuyor maşallah
çay ikram ettim içiyor
hp yazıcılarla ilgili

iş arasındada hiç çekilmiyor dimi

evet önümde çok iş vardı baktı kaçamak sorular verdim
yaptı gitti şimdi
üff bugün fuzli geliyoruz maksat getrmek
aslında hafta içi çalışma saatini dolduryorz yinede
cumartes geliyoruz yaa
banka yok bişey yok
bugün evde olsak ne kadr çok iş yaplır ben evin işini bittr öğleden sonra kıızmla vakit geçirirdim ne güzel

evet önümde çok iş vardı baktı kaçamak sorular verdim
yaptı gitti şimdi
üff bugün fuzli geliyoruz maksat getrmek
aslında hafta içi çalışma saatini dolduryorz yinede
cumartes geliyoruz yaa
banka yok bişey yok
bugün evde olsak ne kadr çok iş yaplır ben evin işini bittr öğleden sonra kıızmla vakit geçirirdim ne güzel

aynen katılıyorum
çok sıkıcı bende evde olmayı çok istiyorum dediğin gibi ne çok iş yapılırdı bugün.
evde dağlar gibi ütülerim var beni bekleyen yapmam lazım bugün yarında ev temizleyeceğim .
işte ben bu durumdan nefret ediyorum çalışmakta zorundayım ne zaman bebeğime zaman kalacak.dün ecrin yazmış ya modern hayat için çalışmaya karşıyım 2 yaşına kadar bebekle ilgilenmek lazım diye.
gelde ilgilen hadi.
ev nasıl geçinecek acaba faturalar ay sonu zırt diye geliyor.ay çok içim sıkıldı canım yine .
neyse artık geri kalan tüm vakti bebişlerle geçirelim dimi.

aynen katılıyorum
çok sıkıcı bende evde olmayı çok istiyorum dediğin gibi ne çok iş yapılırdı bugün.
evde dağlar gibi ütülerim var beni bekleyen yapmam lazım bugün yarında ev temizleyeceğim .
işte ben bu durumdan nefret ediyorum çalışmakta zorundayım ne zaman bebeğime zaman kalacak.dün ecrin yazmış ya modern hayat için çalışmaya karşıyım 2 yaşına kadar bebekle ilgilenmek lazım diye.
gelde ilgilen hadi.
ev nasıl geçinecek acaba faturalar ay sonu zırt diye geliyor.ay çok içim sıkıldı canım yine .
neyse artık geri kalan tüm vakti bebişlerle geçirelim dimi.

bende gece yapıyorum yada uyurken ev işlerini
yavrum ilgi bekliyor dün pasta yaptım oda yürüteçle dibimden ayrılmadı beraber yaptık yaniikaydirigubbakcemile3
sinir oldum şimdi varya
bi tandığım vardı çocuk çok yakışıklı kuzenimi istedi bankacı
kuzenimde o ara pek istemedi başkası vardı haytında
1 yıl geçti bu olaydan şimdi çocuk başkasıyla
nişanlandı
kuzenmde ayrıldı o çok güvendiğinden
kızda bankacıymış
sıfır daire verdi kaynatısı oturmada 85 m2
küçük die 150bine dublex aldırmış
kızıda görsen moruk yaşlı gibi gözüküyor
ayy millette şansda var sıfır evi beğenmiyor
biz evlenrken çokmu gözümüz kördü körü körüne şartsız evlendimm
diye düşünyorum
sonrada mutluyum şükür diyorum
üff çok sinir oldum şimdi
kıskançlık değil ama şans diyorum
kendi elimzlemi şansuımız zorluyorz bilmıyorum

sinemis bende senle aynı şeyi düşünüyorum ben evlenirken kayınvalidemler bir iğne bile vermedi düğününden saatlerce ağlayan tek gelin benimdir sanırım buna rağmen herşeyi ben yaparım gencim ne olacak dedim dünyanın borcuna girdim .
son 1 yılda eşim 2 kere ben ise 1 kere işsiz kaldım Kuzey doğdu derken iyicene dibe vurdum yani.şimdi ben hiç istemiyim kuzumu öyle mahzun evde bırakmak ama çalışmak zorundayım.
dediğin gibi bende eşimi çok seviyorum ama bazen benimde etrafımda sesin anlattığın gibi örnekler oluyor en basiti eltim zaten.bütün görevi kocasından gelen parayı yemek o kadar kendini geliştirmez evini pislik götürür.çocukların üstü başı pistir ama ona rağmen el üstünde tutulur bir dediği iki olmaz.Ben zavallısıda çalış çalış çalış yine yaranamam kimseye.
galiba şans biraz bu işler ben böyle söylediğimde de eşim çok kızıyor bana 5 sene sonra ne durumda olacağımız bellimiki diyor ona göre ben çok karamsarmışımda.
bizde buluşalım bir ara diyecektim avrupa yakası olarak ondan sordum oturduğun yeri

amann salla gitsin bak şimdi esmer olsa yine depresyona bağlandım diye kızar bana

sinemis bende senle aynı şeyi düşünüyorum ben evlenirken kayınvalidemler bir iğne bile vermedi düğününden saatlerce ağlayan tek gelin benimdir sanırım buna rağmen herşeyi ben yaparım gencim ne olacak dedim dünyanın borcuna girdim .
son 1 yılda eşim 2 kere ben ise 1 kere işsiz kaldım Kuzey doğdu derken iyicene dibe vurdum yani.şimdi ben hiç istemiyim kuzumu öyle mahzun evde bırakmak ama çalışmak zorundayım.
dediğin gibi bende eşimi çok seviyorum ama bazen benimde etrafımda sesin anlattığın gibi örnekler oluyor en basiti eltim zaten.bütün görevi kocasından gelen parayı yemek o kadar kendini geliştirmez evini pislik götürür.çocukların üstü başı pistir ama ona rağmen el üstünde tutulur bir dediği iki olmaz.Ben zavallısıda çalış çalış çalış yine yaranamam kimseye.
galiba şans biraz bu işler ben böyle söylediğimde de eşim çok kızıyor bana 5 sene sonra ne durumda olacağımız bellimiki diyor ona göre ben çok karamsarmışımda.
bizde buluşalım bir ara diyecektim avrupa yakası olarak ondan sordum oturduğun yeri

evet buluşalım güzel güzel sohbet ederiz
ayy kızıda görsen
salk kuzenimde bankacı hemde genel müdürlkte
evide olcaktı kira derdi olmayacktı
hemde rahat etcekti elinin tersiyle yitti şimdide pişman çocuk
çok yakışıklıydı herşeyide vardı
hayır kıskançlık değil kız sıfır güney cephe ev çok güzel bana verseler otrrum çok darda değildi
neymiş darmış evlence çocuğu hemn yapcakmış budleks olsun yada 3+1 oda yapcakmış felan filan görsen
ayy dedim düğün salonunu bile beğenmedi
duydukça
laa diyorum ben çokmu
salkmışım
dedğin gb kuaförde kaldım ben ya erkek tarfından ne gelen oldu ne giden
düşün sırf kayınvalidem istedği kuaförre gidlmedi die
düşün eşim kendi arabsıyla gelip aldı
gelin arabsı gelemedi kaynanam göndermedi
o resimlerde bile stüdyoda ağladım makyajım battı
üff senle aynı kaderi yaşadık
salonda takı derdine düştü
bilezkleri oadaya gelip almay çalıştı bende
senin yetr yaptığın dedim
toplayıcı gb taktım koluma
kendimden utandım oan ama sinir oldum yaaa
sonrada çıktım oyandım hiç otrmadım kolumu sallıya sallıya ohhh
ayy hepsi aklıma geldi şimdi yaa sinir oldum iyimi

sinemis sende cumartesi çalıştığına göre bir cumartesi şöyle akşam üstü havada serinleyince buluşalım bir yerde benim arabam var Kuzeyi atarım istediğin yere geliriz beraber ,sohbet ederiz biraz iyi olur gerçekten.burda anlatabildiklerimi başka hiçbir yerde konuşamıyorum ben bazen çünkü.buluşalımda dertleşip açılalım biraz.

X