2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

oyy geldim ne çok konuşmuşsunuz..ıspanak taze fasulye mercimek çorbasını.birde tavık gögsü yaptım.geldim.pişiyolar..oyyy yoruldum be.

delf söyle bakem maaşını.sen 750 yada 1000 bakıcıya verdiigne göre.muhtemelen 2000 2500 alıyorsun:)
maaş uzmanı ecrin tezerrrr

ben burdayım hala 1 saat var mesaimin bitmesine
ecrin ya karnım acıktı şimdi yazdıklarını okuyunca offf ben daha eve gidip yemek yapacağımm.

oferta sende bize gel yiyelim canım..eltimi davet ettim çay2a belkim gelebilirmiş.tavık gögsü birde kurabiye yapcam gelmezlerse kim yicek onları yiter çok bilem::)

2000 liraya delf parmağını kıpırdatmaz ayol.
nerden baksan 4000'i var onun ben diyim :roflol:

oferta sende bize gel yiyelim canım..eltimi davet ettim çay2a belkim gelebilirmiş.tavık gögsü birde kurabiye yapcam gelmezlerse kim yicek onları yiter çok bilem::)

Kuzey beni beklemese gelirdim çokta iyi olurdu zaten şimdi kocik aramış diyoki canı hamburger çekmiş ben dışarda yesem olurmu diye hey allahım dedim ye bende bişeyler atıştırırım evde.bak tamda fırsattı yani ama bebem beni bekler.

oferta iyi olmuş yemek derdinden kurtuldun..sende tost falan yersin.kuzeyle zaman geçirrisin..
delf söylemedigine göre buranın en yüksek maaşını alıyor söylim bne kızlar.

Merhaba arkadaslar
Su tatil bitse de donsem evime cok bunaldım.
Benim yaramaz oglumun butun ıyı huyları gitti tanıyamıyorum bebemi bilmiyorumkismile
Gece uykuları cok bozuldu gunduz de yapısık bi sekilde yasıyoruz.

Tracy nin kitabını siparis verdim. Oradaki uyku yontemini deneyecegim.
Aslında uygulaması zor bir yontemmis.
Epey guc ve sabır istiyor.
Simdi kendi evimde de degilim ya basarabilir miyim emin degilim
1 ay sonra donunce baslasam diyorum ama bir an once de uygulayalım istiyorum. Bakalım ise yarayacak mı?

merhaba cinderlla..umarım düzelir ogluşun evden uzak olunca düzenleri degişiyor işte..
kızlar eşlerinizin telinde ne diye kayıtlısınız????

Merhaba arkadaslar
Su tatil bitse de donsem evime cok bunaldım.
Benim yaramaz oglumun butun ıyı huyları gitti tanıyamıyorum bebemi bilmiyorumkismile
Gece uykuları cok bozuldu gunduz de yapısık bi sekilde yasıyoruz.

Tracy nin kitabını siparis verdim. Oradaki uyku yontemini deneyecegim.
Aslında uygulaması zor bir yontemmis.
Epey guc ve sabır istiyor.
Simdi kendi evimde de degilim ya basarabilir miyim emin degilim
1 ay sonra donunce baslasam diyorum ama bir an once de uygulayalım istiyorum. Bakalım ise yarayacak mı?

canım ya senlede konuşamadık bi daha..
nasılsın düzelmedimi daha uykunuz..bizimde düzelmedi.
herşeyimizmi aynı olur yakaydirigubbakcemile3
bende bugün sipariş verdim tracy yi..inşallah uygulayabiliriz..zemuszemus

merhaba cinderlla..umarım düzelir ogluşun evden uzak olunca düzenleri degişiyor işte..

hah ecrin takıntılıyım ben bu konuda benim herifin telinde aslıcım diye kayıtlıyım.aşkım ,canım filan yazmaz asla gıcık sinir oluyorum bende.cım ekinide ben o görmeden eklemiştim neyseki silmedi.

canım ya senlede konuşamadık bi daha..
nasılsın düzelmedimi daha uykunuz..bizimde düzelmedi.
herşeyimizmi aynı olur yakaydirigubbakcemile3
bende bugün sipariş verdim tracy yi..inşallah uygulayabiliriz..zemuszemus

Yaa Tutkucum duzelmek bi yana kotuye gidiyoruz mafoldumben
Ayy eskiden uyudugu gunler ne mutlu mesut gunlermis.

Tutkucum ben de dun siparis ettim kitabı
Sen baslayacak mısın uygulamaya.
İnternette yorumlarını okudum. Memnun kalan cok var ama gercekten zor gorunuyor gozum korktu biraz benim. Bi de topragı bol olsun Tracy abla der ki: yontemi istisnasız uygulamanız lazım. Yani katı bir uygulama gerektiriyor.

Forum internet sitesi var. babywhispererforums.com faydalı bayagı.

tesekkurler ecrin.
İnsallah duzelir ama biz geleli nerdeyse 2 ay oldu.
Babası gidince baslamıstı problemimiz. Ayrılık korkusu diye bisi varmıs ondan mı oldu bilmiyorum ki?

Yaa Tutkucum duzelmek bi yana kotuye gidiyoruz mafoldumben
Ayy eskiden uyudugu gunler ne mutlu mesut gunlermis.

Tutkucum ben de dun siparis ettim kitabı
Sen baslayacak mısın uygulamaya.
İnternette yorumlarını okudum. Memnun kalan cok var ama gercekten zor gorunuyor gozum korktu biraz benim. Bi de topragı bol olsun Tracy abla der ki: yontemi istisnasız uygulamanız lazım. Yani katı bir uygulama gerektiriyor.

Forum internet sitesi var. babywhispererforums.com faydalı bayagı.

kesin kararlıyım uygulıcam canım..dediğin gibi bunun daha kötüye gitmesi var..3 5 yaşında uyumak için meme araması var..uyumak için illa bi aksiyon yaşamak var..gözüm 2 hafta uykusuz kalmayı yiyo ama bunları yemiyo..

X