2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar..ceyce taşınmışsın hayıorlı olsun evin güle güğle otur..
sivri geçmiş olsun kaan'a düzelir inş.üzme kendini..
nayk ne bee bi anlatın bakem:)))
birde delf nerede ben neden göremiyorum onu:))

geldim canım . yabancı misafirler vardı çok yoğundum.

selam kızlar..ne var ne yok..
bebekleriniz gecede kaç defa uyanıyo..
utku hiç derin dalamıyo.10 dk da yarım saatte bir uyanıyo..yatağın içinde fır dönüyo..dün akşam ağladı yüzünü sevicaktim sussun diye baktım kafanın yerinde ayaklar var..geneldede anlemesine yatıyo..kafa benim yanımda ayaklar babada..tekme manyağı yapıyo tüm gece babasını..
nasıl düzene gircek bu çocuğun uykusu bilmiyorum

utku hiç derin dalamıyo.10 dk da yarım saatte bir uyanıyo..yatağın içinde fır dönüyo..dün akşam ağladı yüzünü sevicaktim sussun diye baktım kafanın yerinde ayaklar var..geneldede anlemesine yatıyo..kafa benim yanımda ayaklar babada..tekme manyağı yapıyo tüm gece babasını..

canım ege dün gece yaptı aynı şeyi saat başı kalktı hemde çığlıkla. sıcakta değildi pek. geceleri gecelere uymuyor valla:uhm:

canım ege dün gece yaptı aynı şeyi saat başı kalktı hemde çığlıkla. sıcakta değildi pek. geceleri gecelere uymuyor valla:uhm:

utku 1 2 aydır böyle canım..dişten diyorum ama bebek kitaplarıda 6 aydan sonra uykunun düzene girmesi lazım diyo..düzeni bırak olan düzende kayboldu..
işin kötüsü utku çok fena alıştı benim emmeden geri uykuya dalmıyo..o memeyi ağızda tutacak bi..
egeciğin dişler ne alemde

iyiyiz tutkucum sen nasılsın utku nasıl ?
bizde aynıyız gece defalarca uyanıyoruz derin uyku yok beşiğin içinde dedğin ayak bacak pozisyon karışmış durumda
bi uyanıyorumki beşiğin parmak aralığından ayaklar sarkmış şekilde uyuyor

slm kızlar nasılsınız bakalım

yaaa benim canım çok sıkkın
benim görev yerim konya eşimin yanına tayin isteyeceğim
ama tayin isteyebileceğim okullar arasında bana en yakını 50 km
ama orası bana hayatta çıkmaz 100 km den fazla hergün git gel yapılır mı?????????????
offffffffffff offffffffffffffffffffffffff

aaa hepsi aynı bu bebelerin yaa
bende gece kalktım baktıki nevresimine dolanmış kendini :1shok:

scedcedu hoşgeldin cnm,haftanın hergünü gitmek zorundamısın hani öğretmenler ayarlıyor haftanın 3 günü fslsn gidiyolar ya okula
en azından benim tanıdığım bebişi olan öğretmenler öyle yapıo

utku 1 2 aydır böyle canım..dişten diyorum ama bebek kitaplarıda 6 aydan sonra uykunun düzene girmesi lazım diyo..düzeni bırak olan düzende kayboldu..
işin kötüsü utku çok fena alıştı benim emmeden geri uykuya dalmıyo..o memeyi ağızda tutacak bi..
egeciğin dişler ne alemde

canım alt iki çıktı şimdi üstler geliyro galiba haldur huldur kaşımakla mesgul.

Ege'nin düzen yalan oldu he :bbo:
Sana 2 günlük uyku yeter :KK1:

he yalan oldu ne iyi gidiyorduk halbuki. uyumakkk istiyorummm esmerimm ya valla şöleee bir deliksiz 12 saat uyusam ne güzel olur

ama orası bana hayatta çıkmaz 100 km den fazla hergün git gel yapılır mı?????????????

neresi orası ?

scedcedu hoşgeldin cnm,haftanın hergünü gitmek zorundamısın hani öğretmenler ayarlıyor haftanın 3 günü fslsn gidiyolar ya okula
en azından benim tanıdığım bebişi olan öğretmenler öyle yapıo

canım o idarene göre ve ders saatlerine göre değişiyor malesef
konyada benim ders saatim çok azdı ama müdürüm boş gün bırakmıyordu
1-2 saat için okula gitmek zorunds kalıyordum

kız esmer gıcığı..geliniyle derdi olan kaynanaya niye derman olmadın...yazıııkkk....

eğer orası çıksa sana şehiriçi trafikle mi gideceğin bir yer.
rahat bir yolsa en fazla 1 saat sürer gibi, o da çok çekilmez olmaz yaa.
dur bakalım daha belli değilmiş şimdiden sıkılma, başka bir yolu yok mu

iyiyiz tutkucum sen nasılsın utku nasıl ?
bizde aynıyız gece defalarca uyanıyoruz derin uyku yok beşiğin içinde dedğin ayak bacak pozisyon karışmış durumda
bi uyanıyorumki beşiğin parmak aralığından ayaklar sarkmış şekilde uyuyor
sağol canım iyiyiz bizde..utku paşa gece uyumayınca gündüz uyuyo bol bol..şu andada 2 saattir uyuyo..
ya utku bu hareketleri beşiğinde yapamıyo kenarlara çarpıyo uyanıyo emmedende geri uyuymuyo..bende mecbur yanımda yatırıyorum..sanki etinden et koparıyolar gibi ağlıy gecenin bi yarısı..dişmidir nedir deli olcam yakında.

çok zor canım ya...her gün onca yol...ama belki oranın müdürü insaflı olur boşalttırır bikaç gününü...bu öğretmen tayinleri için yeni kanun çıktı demişlerdi, eşlerinin yanına gideceklermiş sanırım artıkın...yok mu öyle bişey...

he yalan oldu ne iyi gidiyorduk halbuki. uyumakkk istiyorummm esmerimm ya valla şöleee bir deliksiz 12 saat uyusam ne güzel olur

ayy hayal gibi yaa

kız esmer gıcığı..geliniyle derdi olan kaynanaya niye derman olmadın...yazıııkkk....

yaa o kadına çok cevap yazdım da teyze beni hiiç kaale almadı.
bende bıraktım en sonunda.
ne hali varsa görsün :dilcikar:

tutku cnm gündüz fazla uyuduğu için gece düzenli uyumuyor olabilir gündüz 3 saati geçen uykular gece uykusunu etkilermiş cnmm

X