2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

yaklaşık 1 aydır sabah öğle arası meyve suyu yada püresi öğleden sonrada yoğurt veriyorduk .son bir haftadırda öğlenleri çorbalara başladık arada vakit kalırsa kaşık mamasıda veriyorum.
zaten artık sütüde pek istekli emmiyor çorbaya bayılıyor mesela tabi yeni tatlar hoşuna gidiyor ne de olsa.yarın dr kontrolümüz var daha detaylı bir beslenme listesi alırım yazarım burdan vanım sanada

paylaşırsan sevinirim bakalım bizde yarından sonra geçeriz artık :))

bende anlamıs değilim....
ki zaten devamlı vermiyorum coğu zaman unutuyorum..
kan testinde kan değerleride iyi cıkmıstı zaten...
o yüzden haftada 3 kez veriyorum..

ama d viti hala düzenli veriyorum...
valla ben ikisinide düzenli vermiyorum :eek:

kızlar ben hala regli olmadım...
melisa gece 1-2 kere ya emiyor ya emmiyor..
neden hala olmuyorum yaaaa
bende olmadımmm ohhh ne güzell mis missss -tatlicadiarzu-

ben de test yapmadan vermeniz doğru mu falan demiştim,bi hayli direndim hatta,biro lbey de test yapsak kesin az çıkar,hasta etmeyelim çocuğu dedi..vermeye çalıştım ama zaten çok kusuyor,onu verince iyice arttı,tadı da iğrenç,sonraki kontrolde söyledim ezile büzüle,veremedim dedim,bu sefer de hiç mühim değil,destek olsun diye verdim zaten dedi..ben de anlamadım bişey..gereksiz demir yüklemesi zararlı diye biliyorum,ayrıca bilinmeyen bir kan hastalığı varsa,ciddi yan etkileri var..
bide şunu dinle bana dediki ishal ya da kabız olursa kes verme sonra krizalite söyledim aaa bize hiç öyle demedi dedi :))))))) ondan sonra Türk milleti hep inşallah hep maşallahlarla gidiyor diyorlar e ne yapalım diyeceğim o ki "Allaha emanet bebeklerimiz"

gördüm sced im....
çok kararsızım..pahalı bişi alamam max.150 tl falan olması lazım....
stork mrka var ama hiç duymadım

ben de aynen senin gibi max 150 ile yola çıktım
ama ucuz etin yahnisi olayı gibi
hiçbirini beğenmedim
stork çok adi geldi bana plastik kısımları naylon ya çok uyduruk
150 vermişken 35 daha veririm dedim
185 e aldım
polly de beğenmediğim tek özellik avrupa standartları bilmemnesi yüzünden
ön tekerlekleri yok evin içinde hareket ettirmek zor oluyor
mothercare den niye vazgeçtin o çok kullanışlı bence

bu arada juli sen mama sandalyesine sponsor bulursun sana kalmaz ki
melisaya hala demeyi öğret halası alır hemen

ben d vit vermiyorum çünki bıngıldağımız erken kapanmaya başladı o yüzden kestik
evet doğru,bizim ilk drumuz bıngıldağı küçük dedi,1.ayda başladık multitabs a,şimdiki dr da normal dedi,her seferinde soruyorum ben de erken kapanıyormu normal mi diye :kedi:

paylaşırsan sevinirim bakalım bizde yarından sonra geçeriz artık :))

valla ben ikisinide düzenli vermiyorum :eek:

bende olmadımmm ohhh ne güzell mis missss -tatlicadiarzu-

bide şunu dinle bana dediki ishal ya da kabız olursa kes verme sonra krizalite söyledim aaa bize hiç öyle demedi dedi :))))))) ondan sonra Türk milleti hep inşallah hep maşallahlarla gidiyor diyorlar e ne yapalım diyeceğim o ki "Allaha emanet bebeklerimiz"
bana da ishal-kabız dedi..çok aşırı kusarsa da verme demişti,içinde de yazıyor ama bi seferde ne varsa kusarsa yani hökür hökürse vermemek lazımmış,öyle de olmadı işin doğrusu..az az kustu vermedim..
regl olmamak güzel de tatilimin ortasında olursa,valla oturur ağlarım :eek:klava:

bıngıldakla bağlantılı mı ki ?
evet cnm kemik gelişimi için ya dvit

evet doğru,bizim ilk drumuz bıngıldağı küçük dedi,1.ayda başladık multitabs a,şimdiki dr da normal dedi,her seferinde soruyorum ben de erken kapanıyormu normal mi diye :kedi:

bana da ishal-kabız dedi..çok aşırı kusarsa da verme demişti,içinde de yazıyor ama bi seferde ne varsa kusarsa yani hökür hökürse vermemek lazımmış,öyle de olmadı işin doğrusu..az az kustu vermedim..
regl olmamak güzel de tatilimin ortasında olursa,valla oturur ağlarım :eek:klava:

olmzsın inş cnm ayy bende olmam inşşş bilmiyorumkismile

şişkinlik gider belki de kilo gider mi??pek sanmıyorum kızlar
benim şu göbek gitse süper olurrr çok kaldı çook

bizede enver bey sakın ha d vitamini kullanma dedi ilk hafta sonra birol beye söyledim şaşkın şaşkın baktı bi tuhaflıkta yoktu bıngıldakta 2 ay öyle geçti kullandırtmadılar sonra kullandık
herkese iyi akşamlar

bizede enver bey sakın ha d vitamini kullanma dedi ilk hafta sonra birol beye söyledim şaşkın şaşkın baktı bi tuhaflıkta yoktu bıngıldakta 2 ay öyle geçti kullandırtmadılar sonra kullandık
herkese iyi akşamlar

canım sen çalışıyormusun ne iş yapıyorsun merak ettimm

herkese iyi akşamlar
ya benim de göbek duruyor..
valla aynı filmi izler gibiyim,bize de sakın verme küçük bıngıldağı dedi,birola söyledim,yoo çok iyi çok normal dedi..yarın görüşürüzz..

oda yeter bana fos fos balon gibiyim bide memeler kocaman ve sarkık harikayım yaniii kafamçokkarıştı

benim de kilo gitti ama göbek ve memeler duruyor,memeler göbeğe indi

slm kızlar ....
julii mama sandalyesi sormuşsun bzmki sunny baby...gayet kullanışlı cnm fiyatı da çok değildir sanırsam...önleri de tekerlekli ben hangi odadaysam ece de o odaya geliyor...yükseklik ayarı var sırt ayarı var..2 tepsili...bak istersen netten...

bu arada juli sen mama sandalyesine sponsor bulursun sana kalmaz ki
melisaya hala demeyi öğret halası alır hemen
cok yüklendik bu ara herkese bunu kendimiz alak artık sempatiksalakcinni
evet evet gider dimi 1-2 kiloo bende ondan diyorumm
gider gider delikafadulden
slm kızlar ....
julii mama sandalyesi sormuşsun bzmki sunny baby...gayet kullanışlı cnm fiyatı da çok değildir sanırsam...önleri de tekerlekli ben hangi odadaysam ece de o odaya geliyor...yükseklik ayarı var sırt ayarı var..2 tepsili...bak istersen netten...

saol canım güzelmiş...nerden aldın

herkes gitmis, sced bi sen kalmisin yerimseniben

ben de simdi doktordan geldim, yusufun ses kisikligi icin damlayla fitil verdi önemli bisey yok dedi.

cnm babam aldı bıze hedıye..bzmki duz yesıl..cok tatlı bir yeşili var,aynı renk yurutecımızde var.ecenın facede resmı var bakabılırsn..

X