2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bugün bir oturamadım masama ya eee neler konuştunuz geçmişi okuyamadım daha.esmercim bir senin telefon meseleni okuyabildim sorun çözüldümü

yok bacım çözülmedi, demin bi ışık yandı baktım anamı arıyor kapadım hemen.
sırlar dünyası gibi geziyoruz işte :bbo
:

ben de gecen gün duydum, biri bana mama sandalyesini tekerlekli al ön masaina oyuncaklari dizersin o onlarla oturdugu yerden oynar, baska odaya gitsende ceker mama sandalyesiyle birlikte yaninda götürürsün bebek de aglamaz dedi mantikli geldi bana ben de tekerlekli almak istiyorum

bizim kuzende tekerlekli almış çok rahat ettim diyordu evde birlikte dolaşıyorlarmış
ist.da haşim işcandan almışlar fiyatını unuttum ama uygun diyordu güzelde bişeydi

benim arkadaşlarda da var ama halen kullanıyorlar bize yetişmez pamuk eller cebe yani :)))

tuş takımımı takıldı acaba sim kartını başka bir telefonda denesene yine aynısınımı yapacak

devam ederse akşam deneyeceğim. şimdi çıkardım sim kartı telefondan kullanmıyorum şu anda.
o kendi kendine kullanıyor mu hala bilemiyorum ama akannehir

rapunzel,siz ek gıdaya geçmişmiydiniz??sen çalışıyorsun ya geçmişinizdir herhalde,güzelce anlattı mı birol bey,ben çok fransızım o konuya,kontrolden de giriş çıkışımız bir oluyor,yazdığım şeyleri bile soramıyorum bazen.inşallah adam gibi anlatır ne vereceğimi..

rapunzel,siz ek gıdaya geçmişmiydiniz??sen çalışıyorsun ya geçmişinizdir herhalde,güzelce anlattı mı birol bey,ben çok fransızım o konuya,kontrolden de giriş çıkışımız bir oluyor,yazdığım şeyleri bile soramıyorum bazen.inşallah adam gibi anlatır ne vereceğimi..

yok canım daha geçmedik aslında başlamıştı tam yazıyordu meyve suyu ve yoğurtla başlayacaktık ama ben 15 gün işten uzak bebekle olacağımı söyleyince o zaman sadece emzir dedi vermedi... arada bir kaç meyvenin tadına baktırdık biz o kadar..
birol bey birde çok hızlı konuşuyor çıkınca ne dedi diye eşime sorduğum oluyor :))))
bence hiç apar topar girip çıkmayın ne soracaksan sor belki millet bekliyor dışarıda diye belkide hızlı konuştuğu için psikolojik oluyordur anlasanda anlamamış gibi detaylı sormakta fayda oluyor ben bazen söyleyince yazarmısınız bana diyorum
kontrolden sonra yine paylaşırız dediklerini seninle :KK66:

yok canım daha geçmedik aslında başlamıştı tam yazıyordu meyve suyu ve yoğurtla başlayacaktık ama ben 15 gün işten uzak bebekle olacağımı söyleyince o zaman sadece emzir dedi vermedi... arada bir kaç meyvenin tadına baktırdık biz o kadar..
birol bey birde çok hızlı konuşuyor çıkınca ne dedi diye eşime sorduğum oluyor :))))
bence hiç apar topar girip çıkmayın ne soracaksan sor belki millet bekliyor dışarıda diye belkide hızlı konuştuğu için psikolojik oluyordur anlasanda anlamamış gibi detaylı sormakta fayda oluyor ben bazen söyleyince yazarmısınız bana diyorum
kontrolden sonra yine paylaşırız dediklerini seninle :KK66:

ya evet öyle stres oluyorum ki,o da bir değişik bakıyor hadi çık gibilerinden-ya da ben paranoya yapıyorum :KK70:- bazen soracağım soruları neyse bu önemsiz deyip sormuyorum..1 yaşına kadar çalışmayacağım deyince bana da emzir karıştırma hiç başka şey dedi,su bile vermiyorum çocuğa.alışması zor olursa dedim,bişey olmaz dedi..iki kere kayısı tattırdım o kadar.arıza bizde mi ne bileyim,enver beyin de ne konuştuğunu anlamıyordum sempatiksalakcinni

esmer seni korkutmak icin yapiyorlar bence, hacker bu bilerek senin tanidigin ve hemen sana haber verecek birini yani anneni ariyorki annen hemen sana söylesin de kork diye,

ya evet öyle stres oluyorum ki,o da bir değişik bakıyor hadi çık gibilerinden-ya da ben paranoya yapıyorum :KK70:- bazen soracağım soruları neyse bu önemsiz deyip sormuyorum..1 yaşına kadar çalışmayacağım deyince bana da emzir karıştırma hiç başka şey dedi,su bile vermiyorum çocuğa.alışması zor olursa dedim,bişey olmaz dedi..iki kere kayısı tattırdım o kadar.arıza bizde mi ne bileyim,enver beyin de ne konuştuğunu anlamıyordum sempatiksalakcinni
enver bey filimdi zaten çok sinir olmuştum ona ama bilmiyorum birol bey bana öyle gelmedi hiç bence sor bize önemsiz gibi geliyor ama belki değildir hatta soru soruyosun başka bişey öğreniyorsun arkasından
su konusunda bizede aynısını söyledi bende ısrarla ama sıcaklar başladı falan deyince çok istiyorsan açken değil doyurduktan sonra verebilirsin dedi gerek görmüyorlar şimdiki doktorlar ama biz veriyoruz bizimkiler bana çok baskı yaptı suyun yeri ayrı hiç vermeden olurmu diye az az veriyordum ama o çok sıcaklarda biberona koyup verdim açıkçası birde Uras ın dışkısını tahlile götürmüştük hafta sonu başka bir dr.görmüş susuz kalmış diye yorumda bulunmuştu o da vermemde tkili oldu açıkçası

kızlar bişey sorucam kan ilacı iştahsızlık yapar mı ?
taha ya ilacı verdikten sonra iştahsızlık yaptı yada bize denk geldi aynı şeyi yaşan varmı ???

taha ya ilacı verdikten sonra iştahsızlık yaptı yada bize denk geldi aynı şeyi yaşan varmı ???

valla bize doktor ishal ya da kabızlık yapabilir demişti ama iştahsızlığı duymadım hiç
bebeklerde zaman zaman iştahsızlık oluyor havadan-dişten vs belki öyle bir dönemdir sizdede

canım kan ilacı yaparmı bilmem ama Kuzeyde çok iştahsız çok üzülüyorum memede emmek istemiyor biberonlada içmek istemiyor.ek gıdalara geçtik çocuk bir tuhaf oldu.sanırım bu dönemde böyle geçecek.

ben sabahları uyanır uyanmaz veriyorum yarım saat bekleyip bişeyler veriyorum
zaten çok iştahlı bi veletim yok
yaparmı acep

X