2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ayvalik seninkide mi düstü, yalniz degilim demek ki, bunlar düsmeden emeklediklerini döndüklerini anlamiyoruz galiba :kedi:

malesef düştü canım ama hemen hergun bırı düşüyo tam kıpırdanıyolar bu donemde berıl karyoladan düştü ama park yatakla beşik arasına kendımı hep beşik hızını kesmıstır dıye tesellı ettım.berilin başının arkası çarptığı için çok korktum dra falan goturduk Allaha şükür bişey olmadı
sen korkma canım yuzustu dusmelerde genelde hiçbişey olmuyomuş boşver alnı morarsın kızarsın kafasının arkasına darbe almasın yeterkı morarma geçer...
canım zaten beyın kanaması hemen bellı olur tepkı vermez bı noktaya bakıp kasılıp ağlıyorlarmış çok durgun falan bırde tabı fışkırır tarzda kusma
neyse yusufçumuda Allah korumuş ben döndüm anne dıye haber verıyolarakannehir

ben berile gel babayı öğretmeye çalısıyorum tapşını için küçükler daha ya...
sonra baştan baştan sonra tapşin

jüli tel sarar nası bişey

emmiyo emmiyo emmiyo bu çocuk beni delirtecek ya ağlama krizine giriyo yatar pozisyona gelince ama sağdığım zaman biberondan lıkır lıkır içiyo sabahtan beri o ağlıyo ben ağlıyorum süt te var emmemesi yüzünden kesilecek sütümde

berilde öyle yaptı memeyle kavga etti o inat etti ben ettim ama bıraktı sağınca içiyodu

emmiyo emmiyo emmiyo bu çocuk beni delirtecek ya ağlama krizine giriyo yatar pozisyona gelince ama sağdığım zaman biberondan lıkır lıkır içiyo sabahtan beri o ağlıyo ben ağlıyorum süt te var emmemesi yüzünden kesilecek sütümde

Canım aynen benim oğlumda emmiyor bugün annem 100 cc sütü sabahtan öğlene kadar bitirtememiş en son biraz kaşıkla almış... bizimki biberonun başlığını damakları ile ısırıp duruyor ya da ağzının içinde çeviriyor ondan da almıyor
öğlen gittim eve memeyi gördüğü anda kafayı başka yere çeviriyor kesinlikle gözgöze gelmemye çalışıyor yarım saat uğraştım zaman zaman almayınca yere yatırıp üzerine eğilip mememi ağzına sokuyordum bugün onuda almadı yanlız dünden beri ellerinin içi baya sıcak ateşi yok ama dişten olabilir diye düşünüyorum ben sizin dişler çıktımı?diş kulağada vururmuş o da sıkıntı yaparmış yatar pozisyonda...

ay canım sıkılma. bende ağlarım valla şimdi. neden emmiyor acaba? ufşşttt. ısrarcı olma yarın tekrar dene bakalım. bol bol sağ

berilde öyle yaptı memeyle kavga etti o inat etti ben ettim ama bıraktı sağınca içiyodu

delfim dünden ber böyle ya ağzı pamukçuk oldu emdi dişi çıktı emdi ateşler içindeyken bile emdi dünden beri emmiyo açlıktan ağlıyo
ayvalık bıraktı derken emmeyimi bıraktı inadını mı bırakıp emdi

yapma yaa
benimkide emmeye emmeye azalttı sütü..
insallah emer demir cok zor bi durum..
uyurken emiyormu

jasmin basın sagolsun ya allah sabır versin..julı menun çok guzelmis aksama..melosla ilk olacak..
saol ayca.....
ben berile gel babayı öğretmeye çalısıyorum tapşını için küçükler daha ya...
sonra baştan baştan sonra tapşin

jüli tel sarar nası bişey

şimcik elini ampul takar gibi yapıyorsun
tel sarar ayse tel sarar tel bulamazsa ne sarar diye sarkı sölüyon....

Canım aynen benim oğlumda emmiyor bugün annem 100 cc sütü sabahtan öğlene kadar bitirtememiş en son biraz kaşıkla almış... bizimki biberonun başlığını damakları ile ısırıp duruyor ya da ağzının içinde çeviriyor ondan da almıyor
öğlen gittim eve memeyi gördüğü anda kafayı başka yere çeviriyor kesinlikle gözgöze gelmemye çalışıyor yarım saat uğraştım zaman zaman almayınca yere yatırıp üzerine eğilip mememi ağzına sokuyordum bugün onuda almadı yanlız dünden beri ellerinin içi baya sıcak ateşi yok ama dişten olabilir diye düşünüyorum ben sizin dişler çıktımı?diş kulağada vururmuş o da sıkıntı yaparmış yatar pozisyonda...

canım 2tane dişimizi çıktı bizim ama sanırım yenileri geliyor bende aynen senin gibi yere yatırıp üzerine kapanp emzirmeye çalışıyorum 2 çekiyo yine başlıyo ağlamaya bizimki biberondan hüp diye içiyo iştahsızlıkla ilgili değil anladığım kadarıyla yoksa biberondan da içmezdi yüzüm gözüm şişti ağlamaktan biberon kolayına geliyo desem 6 aydır hem biberon alıyo hem beni emiyo hayırlısı bakalım kimin inadı daha baskın gelecek çok moralim bozuk

yapma yaa
benimkide emmeye emmeye azalttı sütü..
insallah emer demir cok zor bi durum..
uyurken emiyormu

saol ayca.....

şimcik elini ampul takar gibi yapıyorsun
tel sarar ayse tel sarar tel bulamazsa ne sarar diye sarkı sölüyon....

off julim ya gerçekten çok zor içim içimi yiyo aç diye sabah emmedi saat 9 da sağıp verdim sonra taa 1,5 ta krize gire gire zorla tutturdum emzirdim bu saat oldu yine emmiyo ağlıyo gecede denedim yine almadı sağılmış sütten verdim

delfim dünden ber böyle ya ağzı pamukçuk oldu emdi dişi çıktı emdi ateşler içindeyken bile emdi dünden beri emmiyo açlıktan ağlıyo
ayvalık bıraktı derken emmeyimi bıraktı inadını mı bırakıp emdi

emmeyi bıraktı..sağdım sağmak emmeye benzemıyo zaten sütüm azdı bitti ...:gitme:

esra dişeri yapıyordur belki...
biizmki boğazlarından ememiyordu..
şimci gecti ama süt azaldı o yüzden emmesede sağ...
2 gündür emmeye basladı cok şükür...
günde 3 kerede olsa hiç yoktan iyidir...]

merhaba kızlarrr

son yorumlara soyle bir baktim
poseidon çok geçmiş olsun bişeyi olmamasına sevindim.Allah korusun bebeklerimizi demek yastıga da guvenemicez....
anladim kadari ile juli ile meltemin evlilik yıldonumu:))nice saglikla huzurula mutlu senelere:))

juli
elayi da taniyorum:)) iyidir ama ben orda ayşeyi daha çok begenmiştim çok tatli bir kadin ama çok yogun.

esra hepsi bu donemden geçiyor bozma oyle moralini emecek sıcaklar etkiliyor tabi.ben biberon verme derim alişmasin rahata.kaşikla su ver mesela

jüli ya bu şarkının melodisi nası(tabı soyleyemıcen)
şimdi tel sarar dıye soyledım melodo guzel olmadı yawsırnaşık şey

jüli ya bu şarkının melodisi nası(tabı soyleyemıcen)
şimdi tel sarar dıye soyledım melodo guzel olmadı yawsırnaşık şey

bu şarkıya ya buselik ya da uşşak makamı çok yakışıyor bacım :roflol:

ayy heryer bitti 2011 ocak analrında yazıyorum iyi mi :roflol:
napim siz emzirme neyim konuşuyordunuz malum bana çook uzak mevzular onlar

kaydirigubbakcemile3
bu şarkıya ya buselik ya da uşşak makamı çok yakışıyor bacım :roflol:

ayy heryer bitti 2011 ocak analrında yazıyorum iyi mi :roflol:
napim siz emzirme neyim konuşuyordunuz malum bana çook uzak mevzular onlar

kaydirigubbakcemile3
bi deneyim bakam makamlarıkaydirigubbakcemile3

ayvalık sölüyorum....

tel sarar ayşeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tel saaaaarar

tel bulamazsaaaaaaaaaaaaa nee saaarar

esra dişeri yapıyordur belki...
biizmki boğazlarından ememiyordu..
şimci gecti ama süt azaldı o yüzden emmesede sağ...
2 gündür emmeye basladı cok şükür...
günde 3 kerede olsa hiç yoktan iyidir...]

merhaba kızlarrr

son yorumlara soyle bir baktim
poseidon çok geçmiş olsun bişeyi olmamasına sevindim.Allah korusun bebeklerimizi demek yastıga da guvenemicez....
anladim kadari ile juli ile meltemin evlilik yıldonumu:))nice saglikla huzurula mutlu senelere:))

juli
elayi da taniyorum:)) iyidir ama ben orda ayşeyi daha çok begenmiştim çok tatli bir kadin ama çok yogun.

esra hepsi bu donemden geçiyor bozma oyle moralini emecek sıcaklar etkiliyor tabi.ben biberon verme derim alişmasin rahata.kaşikla su ver mesela

emmeyi bıraktı..sağdım sağmak emmeye benzemıyo zaten sütüm azdı bitti ...:gitme:

off juli bilsem ki, geçici zorlmayacağım ama çok üzüldüm ya dünden beri.
2 dişimiz var zaten dr.ateşlendiğinde götürdüğümüzde yenileri geliyor olabilir başka bişeyi yok dedi

öğretmenim bizimki zaten biberona alışkın neredeyse 1 aylıktan beri hem biberondan süt içiyo hem beni emiyo zira kendileri beni hala silikon uçla emmektekler:))

ayvalık inş.biziklerde bırakmaz canım ya
ben kaçtım inş.demmir emer

X