2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

inş. hayırlısıyla hamile kalmassın cnm:Saruboceq:
ay inş. ben de kalmam:Saruboceq:
biz de araba alacaz,kredi çektik,akbankın kampanyası vardı %1 faiz,
kaçırmayalım dedik,1-2 aya da arabayı aklacaz,
bizim bir de ev kredisi vareyvahedigeldismile

beril çok ağırlaştı ,kanguruyla taşıyorum işe gidip gelirken,
omuzlarım çöktü,belim ağrıyor taşırken,
otobüs durağına gidip gelene kadar cnm çıkıyor,
bir an önce araba almamız lazım,ben sakatlanmadan..

karnımı doyurdum geldimmm şimdide uyku bastırdı çok uyuyasımm varrrrr.

Mehlika inş en kısa zamnda alırsın canım allah yardım eder eylülde bizde ve girmeyi düşünyoruz ama şartlar ne gösterr bilmem
ehliyetin varmı benim yok almayı dünyorum

karnımı doyurdum geldimmm şimdide uyku bastırdı çok uyuyasımm varrrrr.

afiyyet olsun cnm,
benim de uykum geldi sen uykum var diyincemirmirmirmir
hamileyken işyerindeyken oturduğum yerde uyuyordum
öğleden sonraları çok uyku bastırıyordu,oturduğum yerde kestiriyordum,
gece de 9-10 saat uyuyordum,ne güzeldi yaaboshayallersmile

Mehlika inş en kısa zamnda alırsın canım allah yardım eder eylülde bizde ve girmeyi düşünyoruz ama şartlar ne gösterr bilmem

kızlar fazla takılamıyorum size ev alacağız inş.bir aksilik olmazsa bankalarla görüşüyorum şu kredi olayını.bizde varolan arabamızı satıcaz neyapacaz bilemiyorum arabasız işimiz zor. eylülü niye bekliosunuz feyzacım ev almak için? hayırlı olsun mehlikacım buarada arabanız.

sağol cnm,amin:Saruboceq:
inş. bir an önce ev sahibi olursunuz cnm,Allah yardımcınız olsun:Saruboceq:
ehliyetim yok,eşim götürüp getirecek..
ben de ehliyet almak istiyorum ama trafiğe çıkamam korkarımohaoldumsmile
eşim de arabayı alınca ilk defa trafiğe çıkacak napacaz bilmem,
Rabbim kazadan beladan korusun:Saruboceq:

araba çocuklu aileler için büyük ihtiyaç,
ama ev de çok önemli,evi alın biraz toparlanınca tekrar araba alırsınız cnm..
biraz arabasız idare edersiniz..
konut kredileri düşmüştü en son,biz de 0,95 ten çekmiştik yanlış hatırlamıyorsam..
Allah kolaylık versin:Saruboceq:
arabayı daha almadık cnm,kredi çektik 1-2 aya kadar almayı düşünüyoruz,
iyi ve uygun fiyatlı bir araba denk gelir inş.

canım eylülde ancak toplarız kendimizi oda kesin değil biz girmek istyoruz ama benim kendi iş yerimdne alacağım param var bi kaç ay alamamıştık sorun vardı onu toplu alıp arabyı satarız bi kaç birikim var kredi çekip alırız inş.sizindemi kira ceyce

eşindemi ilk kez trafiğe çıkacak allah yardım etsin istanbulla araba kullanmak zor benim eşim usta tokata uzun yola hep o götrp getryor istanbula 4 yıl oldu geleli ama heryeri bendne iyi bilyor
ben kendime güveniyorum ve sürerim benim yakın zaten .arabya satınca bizde ucuz bişeyler alırız herhalde arabasız olmuyor

evet canım yaa çocuklu bir ev için araba şart ama evde almak istiyoruz biraz krediyi az çekelim diyoruz siz yenimi çektiniz canım krediyi? şuanda okadarmış kredi biraz toparlayalım kendimizi ayağımızı yerden kaldıracak bir araba almamız şart canım.

şuanda canım krediler çook uygun 0,95 diyor halkbankası ziraat bankası fln düşünün derim bende.canım evet ya kira maalesef düşündük taşındık burda yaşamasakta uzun bir süre bir birikimimiz olsun böyle parayı har vurup harman savuruyoruz bahaneyle bişeyimiz olur bizde arabamızı satacağız biraz birikimlerimiz var onları birleştirip rabbim izin verirse alacağız ev.

evet cnm eşim de ilk kez çıkacak,ne yapacaz artık bilmiyorum,
bir de şoför mü tutsak napsak

biz kredi çekeli 7-8 ay oldu,
ziraat bankasından çektik,
dosya masrafı ve diğer masraflar hangi bankada düşükse onu tercih edin cnm,
bazı bankalar uyanık davranıyor faizi düşük oluyor ama masraflardan acısını çıkartıyor onlara dikkat edin,
kredi pazarı diye bir site vardı orda masraflarla faizi birlikte hesaplayıp aya vuruyordu,
aylık ne kadar ödemen gerektiğini görüyordun,
o siteden masraflar dahil hesaplama yaptır bir de bankaları ara tabi bazen bilgiler internette güncellenmemiş oluyor..
inş. kolaylıkla alırsınız cnm..

Konuyu Toplam 1 Kullanıcı okuyor. (1 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)

nereye gittinizzzzzz

çok sağol canım birde o siteye bakayım.peki canım nekadar sürede çıktı kredi evin satılmasındanda korkuyorum.

çok sağol canım birde o siteye bakayım.peki canım nekadar sürede çıktı kredi evin satılmasındanda korkuyorum.

cnm eşim ilgilenmişti ama fazla uzun sürmüyor ,
eve expertiz geliyor değer biçiyor falan gene de biraz zaman alır tabi,
siz evin sahibiyle anlaşın,kapora verin biraz,kimseye satmasın..

neyse cnm Allah'a emanetiz,hakkımızda hayırlısı olsun:Saruboceq:

cnm allahtan ev bzm....inşallah herkesin kendine ait bir evi olur ya...arabada annemden falan kullanıyorduk eşimde zaten şirket arabası var ama ben evde tek olunca bir yere gideceksem tam rezillikti...en sonunda aldık şükür...
kredi oranı 0.95 ti...yeni clio hb aldık...sıfır araba...işte bazı şeylerden kısıp ödeyecez bir şekilde...zaten b,iraz birikim vardı birazda kredi oldu...

ekşın olayını da inşallahh bir sorun yaşamayız...
dua ediyorum valla...kaza yaşamadan bu ayı bir çıkarsak...
korkuyorum..eyvahedigeldismile

bi haftayı buluyo kredinin çıkması bankayı sürekli arayıp peşini bırakmaman lazım
genel müdürlüklerinden onay bekliyolar storuna bakıyolar ödemelerinle ilgili sıkıntı yoksa hemen çıkar

bugüm tahinleri pekmezleri yiyp yiyp yattım
misafirlerim gitti evi pok götürüyo
heryer darmadağın
ama kendime izin verdim bugün...
akşamada ablama gecicem melisanın yarın kontrolü var
hafta sonuda tekirdağ gitcem nasipse
oyy cok yoruldum yawwwwww

şuan mümkün değil ama nasip sıfır ev alamyız 2.el diyoruz bakalım çok eski değil ama yeni değil .hakkımızdan hayırls artık bizde sizin gb düşünyoruz .bi yere bağlamdkça her ay kartlar tavan yapıyor harcıyoruz en azından kira veriyoruz 550 lira üzerine 500 daha ekler alırız diyoruz ama nasip herşey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…