2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

cani ya iyice anliyorlar artik farkli ortamlari, bi kere gezdirince bagimlilik yapiyor hep gezmek istiyor galiba "Anne beni al gezdir :ecrin_bebek:"
benimki de beni birakmiyor herseyimi onun yanina tasiyorum :sinifsinif:
ooooo Ne cok is yaptin maasallah, yüklenmeyin kendinize o kadar, bosver o kadar da hamarat olmasan da olur, yau sizin gibi hamarat gelinleri görüyorlar sonra bizi begenmiyorlar :sinifsinif: kaydirigubbakcemile3
ben de o hayvandan nefret ederim, bi keresinde misafirlige gittigimiz bir yerde aile kendi yatak odasini bize vermisti, yusufu yere portbebenin üstüne biraktik ki biz yatakta onu uyandirmayalim diye, gece bi cikirtilar cikti zaten yusufda rahat durmuyor sürekli hareketli yerde, ben de fare vare zannettim esimi uyandirdim yusufu yataga alalim fare yusufu isirir dedim tamam dedik isigi bi yaktik bissürü karafatma, ayyy hala igreniyorum, oglum karafatmayla o gün tanisti, bi daha da orda kalmam zaten.
ben de korkarim, igrenc bisey. kücük kücük heryere giriyorlar
günaydınn herkese
günaydinnn

ben de dün gece yusufu kendi yatagina kendi odasina yatirdim hic farketmedi bile :dance:

maşaallah gezdirmedik yer bırakmamışsınız,
5,5 senedir İstanbuldayım o saydığın yerlerden ve dfaha bir çok gezip görmediğim yer var,
gerçi İstanbul gez gez bitmez
bir de bu misafirler size pahalıya patlamış,hep dışarda yamişsiniz,
bu ay misafirlere çalışmışsınız anlaşılan,
olsun misafiri iyi ağırlamak lazım...
ne de olsa her zaman gelmiyorlar..

gecede emmiyor uykudada emmiyo
hiç bir sekilde yok herseyi denedim ayakta yatakta orda burda yok yok
zate sütüm eskisi gibi bembeyaz değil yesilimtrak bişi oldu
son demleri.....
misaifrim vardıya akşam anası didiki o süt zarar verebilir :uhm:
verirmi acaba

hiç emmiyor canım
göğsümde artık hiç dolmuyor...

göğsünü eskisi gb bekleme benimkide sert oluyorrdu artık yumuşacık dolmuyor birde eskide gb değil güçlü emiyorlar 2 çekmede göğüs boşalıyor
sen moralini yüksek tut var sütüm dee sürekli gün boyu devam sütü ve ek gıdalarla geçiştr gece emzir
ben son 1 haftdr öyla yaptım canım .sütüm yok deyince azalıyor.aşure yap yee kiloyu düşünme kurudut-incir koy fasulye atma içine bol bol kayısı suyu iç rezene çay iç biriksin gece verrsin

hiç emmiyor canım
göğsümde artık hiç dolmuyor...

julicim sen elinden geleni yap,kürleri uygula,
moralini de yüksek tut,rahat ol..
olmassa da 6 ay emdi melisacık,ona da şükür,
ekleri yemesinde de sorun yoksa çok takma kafayayerimseniben
sağlıklı olsunlar da öyle ya da böyle büyüyorlarolumunekankayizsmile

Son düzenleyen: Moderatör:

ayy inanmıyorum yusuf ütündemiydi ayyy iğrenç hayvan ya ucuyor bilyosunuz değilmi karafatma ve kemiksiz hereye giryor asinir oluyorum ben yaa söyerken bile tiksiniyorum
vallah hamaratlık bi yana memnun etmek istıyorum huyum çok kötü parçalıyorum kendimi çok yarancam ya sanki

ooo yazmadığım yerde çok vallaha hiç durmadık diyorum ama bende bittm
çok para harcadık söylemedi ayıp abisinde ödetmedi israr ettiler ma aarada dondurma mısr felan aldılar onlarda.ne yapalım artık 1 maaşda onlara gitti

bişey olmaz canım yaa arada yaşil olur beyz su gib olur çok yeşil olunca verme
hem bu kadr üüzlme juli dünyanın sonu değil ya canım 5-6 ay sonra bırakmak için uğracaktın hiç emdiremeyen anneler var canım onlar ne yapsın biz yine şükür mezirdk allaha şükret vardır onun nasibi
tontoşuma baksan anne sütünden nasıl gelişti maşllh sen üzülme sen üzüldükçe o hisseder

sütüm var sütüm var sütüm var delikafaduldendelikafaduldenkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

kızlar bişey soracam,
emzirirken ertesi gün hapı içebiliyor muyduk:kedi:
daha önce bazı arkadaşlar yazdıydı naptılar acababilmiyorumkismile

kızlar bişey soracam,

vallaha ben bilmyorum mehlika içilmez yaa süte geçer die bilyorum ben ama .içemezsen eğer kazan mübaraek olsun kaydirigubbakcemile3

kızlar bişey soracam,

allah seni taş etmesin napcan ertesi gün hapını bende içilmez diye biliyorum hadi hayırlı olsun tekrarşıyorum en güzel korunma yöntemi ayrı yatmaklülülülülülü
günaydın kızlar çok güzel bi haftasonu geçirdim denize gittik havuza gittik ama ben salağı fotoyu almayı unutmuşum dün yemeğe gittiğimizden bir iki karavar onlarıelim deyince eklerim çağanımı salıncakta salladım denize sadece ayakalrını soktum haftaya gene götürcem bugün kaynatam hastaneden çıkıyo bana gelicek cumaya kadan burda kalcaklar sora birlikte gitcez eşim götürcek acık evimi süpirim sizden ne van ne yok

sütüm var sütüm var sütüm var delikafaduldendelikafaduldenkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3
Aaaaa maasallah ins, devam eder Julicim eger pompan varsa her emzirmeden sonra pompalasana gögüsler daha cok süt üretir diye biliyorum
kızlar bişey soracam,
bilmem, ama bana da icilir gibi gelmiyor

en iyi korunma yöntemi ayri yatmak haaa ay öldüm mgülmekten, kaydirigubbakcemile3

gezin gezin catlatin beni ben gezemiyorum hatta misafir agirliyorum evde :sinifsinif:

kizlar ben nerdeyse oturdugum yerden buharlasicam o kadar sicakken siz nasil geziyorsunuz

sced aynıu benım kızımda öyle erzuruma gittik geldik resmen tersine döndü kızım aynen senın gıbı bı sanıye yanlız bırakamıyorum ya kucakta olacak ya yanında olacagım gece hiç uyanmayan çocuk aglaya aglaya uyanmaya başladı meme emerken uyurdu önce şimdi memeyi hiç agzımdan alma diyo uyuyunca çekiyorum agzından hemen uyanıyo ne yapacagımı şaşırdım nerden gittim diye kendime kızıp duruyorum..uslu kızım gıttı tam tersi geldi bazen o kadar sinirleniyorumki avazım çıktıgı kadar bagırmak istiyorum o derece yani..

ne kadar çok yazmışınız yine oku oku yetişemiyorum bende vazgeçtim geçmişi bıraktım

julii sütünün tadına baktın mı? normal mi? bazen süt bozulurmuş tadı acılaşırmış bebek emmek istemezmiş arkadaşıma olmuştu sütü acılaştı bebek emmeyi bıraktı.
ece de gündüz emmiyor artık bi ara aç bırakarak emziriyordum ama artık o da işe yaramıyor dün yaklaşık 7 saat hiçbişey vermedim açlıktan ağladı ama yine de emmedi. gece uyku sersemi farketmeyip emiyo bu gidişle benim sütüm de bitecek neyse buna da şükür ilk 6 ayı emerek geçirdiler

inşallah biran önce eski düzenlerine dönerler yoksa böyle işimiz çok zor

selam ben geldim.

geçmişe şöylebir göz attım.hatırladıklarımı yazayım.
Julicim benimde sütlerim eskisi gibi değil zaten geçen haftadan beri çok azalmıştı.Kuzeyde emmek istemiyor kafasını nasıl geriye itiyor zannedersinki bebeye acı biber yediriyorum.tahminimce bu veletler 6.ayda filan böyle yapıyorlar.hepimizde aynı sorunlar oluştu bu ara çünkü.buda bir dönem geçecektir mutlaka.ben bir gün boyunca Kuzeye hiç meme vermedim hep mama yedi o günün sonunda gece verdim memeyi tabi çok doldu tüm gün boşalmayınca.Kuzey efendide afiyetle içti memeden.Şimdi bir öğün mama bir öğün meme veriyorum böylece göğüslerimde süt dolmaya vakit oluyor.Kuzeyde süt gelince daha iyi çekiyor.Zaten artık bütün vitaminlerini ek gıdadan alacaklar anne sütünün besin değeri 6. aydan sonra çok azalıyor.Oyüzden üzülme sende çorba ve meyvelere ağırlık ver.Birde arkadaşlar da söylemiş süt meselesi birazda inanmak ve moralle ilgili.kendini şartlandırma sütüm gitti diye o yüzden.

sinemis canım allah kolaylık versin sana da.yorma kendini bu kadar kıymetmi bilecekler sanki.ben haftasonu eltime gittim uzattım bacaklarımı aldım çocuğumu kucağıma elimi hiçç bir şeye sürmedim.kaynanam la eltim dört döndü valla önümde.ama önceden bende senin gibi kendimi parçalardım hiçte kıymetim olmadı.valla haftasonu onlar bile şok oldu harekerlerime su bile kalkıp almadım.öylede kötüyüm böylede kötü olurum.

esmercim ayazım 800 gr almış maşallahh diyim önce.buluşma yapıyoruz dimi 24 temmuzda hatırlatayım dedimmm

inşallah biran önce eski düzenlerine dönerler yoksa böyle işimiz çok zor

ya sced memede uyumak ıstemesı daha kötü hiç bırakmak istemiyo bu huyundan nasıl vazgeçirecegimi bilemiyorum artık huysuzluklarına tamam diyorum ama bu meme işi kötü oldu yalancı emzikte almıyo napacam bilemedim.

eminim ki zordur ama benimki emmeyi bırakıyor onun için keşke emse de memede uyusa diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…