2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Sivribiber
Bakmasi mi gerekiyor?Daha kücük diilmi? Benim büyük oglanda bakmazdi buda bakmiyor daha anlamaz adini canim.

ece bakıyor seslenince biliyor artık ismini....

Kuzeyde bakıyor seslenince adını öğrendi diyoruz ama sesemi bakıyor acaba sadece

Rapunzel avrupa asya karışık olsun diyoruz herkes gelebilsin diye kolay bir yer seçilecek.

mattoa napıcak babası onu da götürsün
yoksam senin hayeller suya düşmesin

geçmiş olsun ....

buluşma yapılacaktı temmuz başı diye konuşulmuştu varmı bi program?

saol canım

bendeniz pazar tutkuylan buluştm sonra ecrünle bulustım zemuszemus

eğer aksilşk olmazsa bunada gelürüm
tabi uzaklığa bağlı

delf nerelerdesin sen canım geçen hafta fzl yoktun buralarda.

ayçacım hayırlı olsun arabanız mevlam tekerleğini hep düz bastırsın.

canım abimler geldi yurtdışından egeden 5 gün önce yeğenim doğmuştu. hatta ege 1 ay önce gelince annemler orda olduğu için benim doğuma gelememişlerdi filan. izin aldım onlarla oldum giremedim dolayısyla. işler de birikmiş öyle bakıp çıkıyorum canım

ayçaçcım güle güle kullanın canım arabanızı yok o şuan bizi aşar 3 sene sora sıfır evin taksidi bitsin bizim alcamız 14 bilemedin 15 olcek bakalım hayırlısı alırık inşallah
ceycecim evin şimdiden hayırlı olsun gözüm varmı hali hazırda bir ev kaç metrekare güzelmi gelirim görmeye:))
jullii aferim kızım yemeye devam sen elinden geleni yap takdiri meloşa kalmış:)
esmer bugün çok sessizsin gözüm yaşardı
delf abin gelmiş gözünaydın hatırladıklarım bu kaaa

emziren annelere bir sorum var çay yada kahve içiyormusunuz.bebeğin uykusunu etkiliyormu?

emziren annelere bir sorum var çay yada kahve içiyormusunuz.bebeğin uykusunu etkiliyormu?

ben hiç kahve içmem çayda yapmıyordur herhalde yada bizde olmadı
yanlız bi yere gidince tahanın düzeni bozuluyo uyuyamıyo
normalde evde hep aynı saate yatar aynı saate kaldar çok dakik kaydirigubbakcemile3

ben hiç kahve içmem çayda yapmıyordur herhalde yada bizde olmadı
yanlız bi yere gidince tahanın düzeni bozuluyo uyuyamıyo
normalde evde hep aynı saate yatar aynı saate kaldar çok dakik kaydirigubbakcemile3

Kuzeyde öyle saat konusunda çok dakik bende çay kahve içmiyorum ama artık kahve içmeyi çok özledim.birde benim bebe geceleri çok uyanıyor artık karnınıda doyuruyoruz yatmadan iyicene ama yinede nerdeyse ssat başı uyanıyor.

of kötüymuş uykusuz kalıyorsundur sersemler insan
uyanınca napıyon emzirip tekrarmı uyutuyosun

of kötüymuş uykusuz kalıyorsundur sersemler insan
uyanınca napıyon emzirip tekrarmı uyutuyosun

evet çok uykusuzum ama nneden bu kadar sık uyandığını bilmiyorum karnınıda iyi doyuruyorum aslında.emziriyorum evet canım ama bu gece mama hazırlayıp verdim 2-3 saat aralıksız uyudu.geceleri mama vereyim diyorum ama zaten gündüz çalışıyorum hiç emmiyor beni gece emsin diye kıyamıyorum.off ne bileyim benim çocuk niye uyumuyor anlamıyorum.arkadaşımın bebeği var Kuzeyden 25 gün küçük çocuk gece 11 de yatıp sabah 7 de kalkıyormuş hiç aralıksız 8 saat uyuyormuş.duydukça şaşırıyorum yani benimki uykuyu sevmiyormu nedir anlamadım gitti

benimkide öğle sabah kadar uyanmıyo ben saat kurup gece 2 kere emziriyorum
sabah 7 de ayakta ama

sağolun kızlar ziraat bankasından alacağız krediyi aksi şeytan herbankadan tanıdığım var ama ziraatten yok eşimin varmış inş.biran önce çıkar bizde evimize taşınırız.
inş. çabucak çıkar cnm,şimdiden hayırlı olsun
26.000 cnm...
az yakıyor bu da ....
12.000 kredi çektik...
internette baktımda fiyatları daha yüksek
siz uygun fiyata almışsınız,
vggüle güle kullanın cnm..
Selammm arkadaşlar

izinlerimi yedim geldimmm kala kala 4 gün iznim kaldı (((((((

herkesler iyidir inşallah bir delilik yapıp geçmişi okusammı diyorum ama 20 gün okunurmu ki :bbo:
hoşgeldin cnm,dinlenip enerji topladın mı?
uras nasıl?
hadi bakalım ,sana iyi dinlenmeler..
ben kahve içmiyorum ama çay çok içiyorum,
beril gündüzleri fazla uyumuyor toplamda en fazla 2 saat ya uyuyor ya uyumuyor..
gece de bu geceyi saymassak 2-3 kez emmek için kalkıyor..
ay ben de şaşırıyorum deliksiz uyuyanbebelere..
benimkide öğle sabah kadar uyanmıyo ben saat kurup gece 2 kere emziriyorum
sabah 7 de ayakta ama

maşaallah cnm taha'ya,Allah bozmasın,
darısı bizim başımıza..

sağol teyzesi maşallahı var eee annesine çekmiş kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…