2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hepsini deneyim bugün kızlar..

chileck facede gördüm yakın zamanda ama buraya uğramadı...

ceyce kocişle alakası yok ben ondasn öncede biliyordum biz iş konuşmayız pek:)adam kredi sorumlusu ne sorcam kredi nekadar baa kredi verirmisin dicem:))
ben ona sormam yoksam param oldugunu anlar:)zati bi kere dekontu yakalamış:)bu ne dedi hee o mu dedim abim çek için benim hesaba yatırdı onunkinde gunu gelmeden çekiyolarmış dedim hee iyi ozaman dedi:)

help help helpppp.... kızlar dünden beri ulaş bir gr beni emmedi nedendir bileniniz varmı acaba ağzında çıkan pamucaktan olabilirmi çok üzülüyorum yardım edin lütfen

Julicim
Benimkide azaltmisti emmeyi kakada yapamadi uzun süre sonra ben yemek vermeye basladim ona o zaman oda emmeyi arttirdi bu arada taze soganlar cikti sürekli taze sogan yiyorum ama bilerek yemedim cok güzel süt yapti.Bizim yememiz emmemiz düzeldi ama gel sor kilo aldimi yok bi gr aldigi yok noluyo yedikleri anlamadim.Neyse kakasi düzeldi.Sen püreye baslamadin mi ?

merhaba meltem apla:)sende almanca anlat mehmete yoksam bilmiyonmu:)

Son düzenleme:
help help helpppp.... kızlar dünden beri ulaş bir gr beni emmedi nedendir bileniniz varmı acaba ağzında çıkan pamucaktan olabilirmi çok üzülüyorum yardım edin lütfen

doğru tahmin ondan cnm,hatta beril de bir ara emmemişti
int.araştırmıştık nedenlerin arasında pamukçuk vardı,
berilin de o sıra pamukçuğu vardı dilinde çok az olmasına rağmen memeyi alıyordu sonra ağlayarak bırakıyordu,
sadece uyurken emzirebilmiştim..
cnm bir ilaçtan bahsediyordu arkadaşlar onu kullandınız mı peki?
inş. düzelir bir an önce..

blu biz sende tahmini doğum tarihine göre aynı doğuracaktık sözde
seninki erken olmuş benim ki geç kaydirigubbakcemile3
senin erken mi aldılar yoksa suyun felan mı geldi ?

yok canım benimki önce 35 haftalıkken gelmek istedi hastanede yattım iğne serum falan tuttular sonra 36. haftanın bitiminde yine niyeti bozdu bu sefer kesin geliyom dedi ve geldi :) 3 hafta erken oldu o yüzden fark attık sana :)))

doğru tahmin ondan cnm,hatta beril de bir ara emmemişti
int.araştırmıştık nedenlerin arasında pamukçuk vardı,
berilin de o sıra pamukçuğu vardı dilinde çok az olmasına rağmen memeyi alıyordu sonra ağlayarak bırakıyordu,
sadece uyurken emzirebilmiştim..
cnm bir ilaçtan bahsediyordu arkadaşlar onu kullandınız mı peki?
inş. düzelir bir an önce..

aldım aldım o ilacı kullanıyorum ama ya böyle böyle beni bırakırsa yada sütüm azalırsa ki zaten bu ay azaldı baya bi öfff ben 8-9 aylık olana kadar en azından emer diyodum ya nerden çıktı bu pamukçuk düzelince emer demi :sinifsinif:

selam kızlar
nasılsınız
şöyle bi geçmişe bakayım dedim işin içinden çıkamadım
julii bi ara ece de emmek istemiyordu
ben aç bıraktım 6 saatin sonunda emdi
ama hala özellikle gündüzleri çok nazlı emiyor

Julicim
Benimkide azaltmisti emmeyi kakada yapamadi uzun süre sonra ben yemek vermeye basladim ona o zaman oda emmeyi arttirdi bu arada taze soganlar cikti sürekli taze sogan yiyorum ama bilerek yemedim cok güzel süt yapti.Bizim yememiz emmemiz düzeldi ama gel sor kilo aldimi yok bi gr aldigi yok noluyo yedikleri anlamadim.Neyse kakasi düzeldi.Sen püreye baslamadin mi ?
canım tamamiyle ek gıdaya gectik herseyi veriyorum...
akşamdan sabaha emmesi gerekiyor ama emmiyor karnı ac ağlıyor ama emmiyor...
birde zorladoğımda ısırıyor cekip kopartmak istiyor
delim i neeeee sempatiksalakcinni

kelin ilacı olsa ohaoldumsmile
ama seninki pamukçuktandır canım...
kısa zamanda gecerde ulas bey emer insallah

selam kızlar
nasılsınız

bende aç bıraktım sonunda pes edip emermi acaba diye ama aç oluncada ağlıyo o zaman hepten inat edip kafayı sağa sola fırlattı :KK43:
juli seninkide mi emmiyo ne oluyo bu bebelere yahu ne var mis gibi meme işte ne kafanı çeviriyonki

selam kızlar
nasılsınız

hasta olduğu için ac bırakamıyorum scedcim

ilac alıyo o yüzden mecburum yedirmeye...

saol posicim
insallah rızkında biraz daha emmek vardır söle 8 aylık falan olsa üzülmezdim ama erken gibi geliyor

juli bunu görünce bir an ne alakaysa hamilesin sandım işe daldım o arada baktım ya .sanki hamileymişsinde melisa ememiycekmiş gib oldu nasıl şaşrdım görsen -tatlicadiarzu-

ceyce kocişle alakası yok ben ondasn öncede biliyordum biz iş konuşmayız pek:)adam kredi sorumlusu ne sorcam kredi nekadar baa kredi verirmisin dicem:))
ben ona sormam yoksam param oldugunu anlar:)zati bi kere dekontu yakalamış:)bu ne dedi hee o mu dedim abim çek için benim hesaba yatırdı onunkinde gunu gelmeden çekiyolarmış dedim hee iyi ozaman dedi:)

vayy çakal ne zeki karısın sen bee..sempatiksalakcinni kızım senin yolundayım ben senin kafa basıyo bu işlere.

ya süt birden kesilirmi dünden beri emmedi ve memeler yumuşacık acaba sütümmü kesildi. gerçi emmeyince elimle sıktım geldi ama neden yumuşaklar :KK43:

günaydın kızlar..valizleri tamamlamaya ugraşıyorum çamaşır falan yıkanıyor makinada evi bayagı topladım nerden baksan 25 gun yokuz yiyecekler falan bozulur diye onlarıda götürüyorum çogunu:))
ceyce benim 160 lira olmuş saydım koydum yerine üstüne devam etcem yıl sonuna kadar benim hedefim bakalım nekadar toplancak sonra bankaya atarım..
döviz alabilirsin harcamazsın.
iş bankasında varmış kumbara veriyolar anaahtarı onlarda sen götüüryon her ay hesaba yatıyor ondan yapabilirsin
vadeli hesaba atabilirsin.garantide elma hesabına atabilirsin.
altın hesabı yapabilirsin.
gun boyu net başındasın net bankacılıgından al sat yapabilirsin paranın durumuna göre gunde 20 30 liğra bazen daha az bazen daha fazla kazanabilirsin.kaybedebilirsinde:)

ecrin gidyosun demek hadi iyi tatiller san biz sensiz ne yapcaz bacım ya topiğe neşe katıyosun .orda net varmı vınnn al bari .nete girersin

kızlar kerem 2 günden beri çıkarttığı seslerin arasına de de yide ekledi iki günden beri dede deyip duruyor oğlumun ilk kelimesi dede oldu yauv.

feyzacım uçmuşsun şekerim sen çook mu yoğunsun.

bende aç bıraktım sonunda pes edip emermi acaba diye ama aç oluncada ağlıyo o zaman hepten inat edip kafayı sağa sola fırlattı :KK43:
juli seninkide mi emmiyo ne oluyo bu bebelere yahu ne var mis gibi meme işte ne kafanı çeviriyonki

ayakta hoplaya zıplaya emziriyorum bazen
bazen de yatarak amannn şöyle kendi isteğiyle emselerdi ya

hasta olduğu için ac bırakamıyorum scedcim

ilac alıyo o yüzden mecburum yedirmeye...

ne oldu melisa'ya canım geçmiş olsun

evet canım bu ay sütüm azaldı pek doymuyor diye aptamil 1 verdim ondanmı acaba onu dahamı çok beğendi acaba :KK43:

biberondan bol bol geldiği için uğraşmak istemiyor bu veletler çok akıllı walla

X