2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

saol ecrinim :1hug:
örtmenim yarın dönüyorum....

herkese günaydın.zombi gibiyim gece cok ateslendi
neyse şimdi iyi uyudu
canım nasıl melisam..istersen erteleyelim buluşmayı.
günaydınn.
yaa bizim evde devasa sivrisinekler var, hiçbirşey fayda etmiyor.
dün ayaz yatmadan önce odayı ilaçladım havalandırdım sonra yatırdım. sabah bi kalktım çocuğun kafasında 6 tane ısırık izi kıpkırmızı. :gitme:
bir de odada fişe takılı raid var, fayda etmiyor.
cibinlik takacam yarın.
gerçi o azman hayvanlar cibinliği bile yer akannehir

ohh iyi bari düzelmiş melisa.

manyak kadınlara bak yaa.
işleri güçleri yok hastanede şık mı rüküş mü yapıyorlar.
az daha konuşursan bakmadığım aynaya yapıştıracam seni deseydin :dilcikar:
canım raid etki etmiyo fazla normaldeaynı odada beni yemezler eşimin ısrılmadık noktası kalmazdı..eşim teşhiis koydu raidden bi halt olmaz..detan almış şimdi o daha güzel..cibinlikte işe yarıyor..utkunun yatağında var ama paşa yataşında yatmadığı için koruma görevi göremiyor şimdilik süskaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar

günaydın kızlar

herkese merhabalar, uzun süredir giremedim nete, misafirim vardı, oğullarım hastalandı, temizlik falan, ancak uğruyorum, umarım herkes iyidir, gelen misafirim amway satıyordu, çocukların kiraz, kakao, dondurma, meyva, vs. lekeli kıyafetlerini kıyafet temizleyicili suyun içine batırıp, biraz bekleyip çıkardık, hiçbir şey kalmadı, aynı karışımdan hazırlayıp kaşık çatalları koyduk, yeni gibi oldular, kalan suyla da çaydanlıkları, tezgahı, evyeyi, lavoboları temizledik, birazını tuvaletlere döktük, her yer parladı, kalan suyu bir de çiçeklere döktük, üstelik ne boğazım yandı, ne de kokudan rahatsız oldum, ellerim de yumuşacık oldu, fırın temizleyicisini ocağın arkasındaki fayanslara sürüp bekledik, bütün yağlar çözülüp aktı, derz araları tertemiz oldu, büyülendim, bilen biliyordur ama yine de paylaşmak istedim, büyük kolaylık, hemen aldım ikisinden de, duyurulur...

hangi ürün acaba tam adını yazarmısın netten bakıyıorum da çok hangisi olduğunu anlayamadım

julicim çoook geçmiş olsun canım melisaya nasıl şuanda?

kız esmer burdamı yazmışlardı yanlışmı hatırlıyorum ama sarımsakmı soğanmı ne sivri sineği kaçırıormuş diolardı koy yatak odasına onları buram buram kokun kaydirigubbakcemile3

herkese günaydın...,

julicim geçmiş olsun canım, üzüldüm melisaya

bu sivrisinekler için bende bi çözüm arıyorum

pencereyi açmasak sıcaktan yatılmıyo öbür türlüde sinek giriyo noolcek?

canım nasıl melisam..istersen erteleyelim buluşmayı.

canım raid etki etmiyo fazla normaldeaynı odada beni yemezler eşimin ısrılmadık noktası kalmazdı..eşim teşhiis koydu raidden bi halt olmaz..detan almış şimdi o daha güzel..cibinlikte işe yarıyor..utkunun yatağında var ama paşa yataşında yatmadığı için koruma görevi göremiyor şimdilik süskaydirigubbakcemile3

o zaman bu bitsin de detan deneyeyim bi.

bende odayı ayıracağım için tavanı boşuna delmeyelim diyordum ama bi türlü atamadım bebeyi diğer tarafa.
bari takalım cibinliği napalım

julicim çoook geçmiş olsun canım melisaya nasıl şuanda?

kız esmer burdamı yazmışlardı yanlışmı hatırlıyorum ama sarımsakmı soğanmı ne sivri sineği kaçırıormuş diolardı koy yatak odasına onları buram buram kokun kaydirigubbakcemile3

hee bebeyi yatmadan soğanla oviim de öyle yatayım daha kesin olur :roflol:

en az 3 yıl canım ya mevlam vermediği sürece öyle düşünüyorum.ben çok yıpranırım kocaya bişey olmazda olan bana olur gene.sen düşünüonmu peki?

heee bilmemmi şekerim heryerde sen varsın laelaelaelaelae evvveeeeeeeetttt seni takipp ediyorum bakem nerelere girion kimlerle neler karıştırıon diye kocan tuttuu beni. sempatiksalakcinni

ben şuan düşünmüyorum canım buğlem 5 yaşına bi gelsin o zaman düşünüyorum .2 çocuk ideal

nedir bugün basımıza gelen aksilik yaaa
öğleden sonra 2 kere cok fena kustu sonra birden ateşi 39 a cıktı
apar topar hastanye gittik...
boğazları enfeksiyon kapmış
antibiyotik verdi.ates düşürücü verdi
insallah tekrar ateslenmez

canım çok geçmiş olsun düşmeyle alakası yok dimi .inş bir an önce iyileşir

günaydınn.
yaa bizim evde devasa sivrisinekler var, hiçbirşey fayda etmiyor.
dün ayaz yatmadan önce odayı ilaçladım havalandırdım sonra yatırdım. sabah bi kalktım çocuğun kafasında 6 tane ısırık izi kıpkırmızı. :gitme:
bir de odada fişe takılı raid var, fayda etmiyor.
cibinlik takacam yarın.
gerçi o azman hayvanlar cibinliği bile yer akannehir

ohh iyi bari düzelmiş melisa.

manyak kadınlara bak yaa.
işleri güçleri yok hastanede şık mı rüküş mü yapıyorlar.
az daha konuşursan bakmadığım aynaya yapıştıracam seni deseydin :dilcikar:

cibinlk tak bencede en azından korur ayazımı

günaydın kızlar

herkese günaydın...,

günaydın kızlar

günaydııın arkadaşlar..
berili de geçen sinekler yemişti hem de bir sürü,
raid bizde işe yaradı,
demekki bizim sinekler çok besili değilmiş..
çok şükür atesi 37 ye düştü
hala aç uyuyo yedirsem mi yedirmesem mi bilemedim....

bugün doktora apar topar gittik ya üstümde şort vardı
bi ara sonuc beklerken ben dışarı cıktım arkamdada iki bayan

--''ayy baksana nasıl giyinmiş''
-''evet kendini cok zayıf sanıyor galiba''
--''bi aynaya baksa''

okaaa sinilendim ki zaten heyheylerim tepemde yapıstırcaktım ikisinede
gıcık seyler :dilcikar:
saol ecrinim :1hug:
örtmenim yarın dönüyorum....

herkese günaydın.zombi gibiyim gece cok ateslendi
neyse şimdi iyi uyudu
tekrar geçmiş olsun cnm,inş. bir an önce tamamen iyileşir,
hastanedeki kadınların kıyafetleri konu etmelerine de pes diyorum,
hastaneye gelen insan niye gelir,ya hastadır ya hasta yakınını getirir ya da hasta ziyarete gelir,
düğüne gitmiyor ya giyeceği kıyafeti düşünsün o an..

hangi ürün acaba tam adını yazarmısın netten bakıyıorum da çok hangisi olduğunu anlayamadım

evet ben de merak ettim hangi ürün acaba,
dün kızımın tşörtünün birini giydiriyordum bir baktım kan damlası lekeleri geçmemiş,
katlarken dikkat etmemişim,
demekki dalan roxy de tüm lekeleri geçirmiyormuş,
ama kaka lekelerinden eser bırakmıyor..

herkese günaydın...,

buldum işte yolunu
bebeyi soğanla ovup öyle yatacan.
az da tuzlarsın arada :KK1:

günaydın kızlar...
ne zamandır giremedim...çoook mutluyum kızlar araba aldım...allaha şükür sonunda isteğime kavuştum...
her yere kocayla gidip gelmek zordu yaa...
JULıı geçmiş olsun ya....
FEYZA başınız sağolsun

günaydın kızlar...
ne zamandır giremedim...çoook mutluyum kızlar araba aldım...allaha şükür sonunda isteğime kavuştum...
JULİİ geçmiş olsun ya....
FEYZA başınız sağolsun

hadi gözün aydın.
kazasız belasız kullan inşallah canım

dün eve giderken eşim aradı eltimin bi akrabası varmış ona gidyorlarmış eltim eşi ve çocuğu gitmiş allahtan gitmişler
kayınvalidem evde kalmış buğlemle .eve giderkn anneme uğradım kendisi memlekete gitti ikiz kardeşim tek kaldı çmaşırları birkmiş onları makinaya attım eve geçtim
gün boyu bi halsizlk vardı ama beni bu derece etkileyeceğini tahmin edemedim .tüm vücüdum titriyor midem bulanıyor belim ağrıyordu kendimi yatağa zor attım o yatış saatlerce kalkamdım kalktığım anda başım dönüyor geri yatıyordum bir kaç defa çıkardım sanırım üşüttüm
kayınvalidem buğlemede banada baktı sağolsun .gece ateşim çok yükseldi hiç emziremedim buğlemi hep mama verdiler
bugün işyerine gelmem gerekyordu bi çek olayı ve önemli işlerim vardı yoksa bugün gelemeyecktim belki öğleden sonra eve gidebilrm hiç halim yok.

dün eve giderken eşim aradı eltimin bi akrabası varmış ona gidyorlarmış eltim eşi ve çocuğu gitmiş allahtan gitmişler
kayınvalidem evde kalmış buğlemle .eve giderkn anneme uğradım kendisi memlekete gitti ikiz kardeşim tek kaldı çmaşırları birkmiş onları makinaya attım eve geçtim
gün boyu bi halsizlk vardı ama beni bu derece etkileyeceğini tahmin edemedim .tüm vücüdum titriyor midem bulanıyor belim ağrıyordu kendimi yatağa zor attım o yatış saatlerce kalkamdım kalktığım anda başım dönüyor geri yatıyordum bir kaç defa çıkardım sanırım üşüttüm
kayınvalidem buğlemede banada baktı sağolsun .gece ateşim çok yükseldi hiç emziremedim buğlemi hep mama verdiler
bugün işyerine gelmem gerekyordu bi çek olayı ve önemli işlerim vardı yoksa bugün gelemeyecktim belki öğleden sonra eve gidebilrm hiç halim yok.

geçmiş olsun canım.
hem yorgunluk hem üzüntü sonunda çıkmış bi şekilde işte.
işlerini halledip kaç bencede, iyice dinlen evde.

günaydın kızlar...
FEYZA başınız sağolsun

gunaydın canım. hayırlı olsun kazasız belasız kullan inş.

canım gunaydın. geçmiş olsun çok.işlerini bitirebilirsen git eve dinlen bir güzelce

günaydın kızlar...
FEYZA başınız sağolsun

sağol ayça
gözün aydın arabanı gülerek kullan canım

X