2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

küçük emrah moduna bayıldm nasıl güldüm
kız bebelerin fazla koyu renk olmuyor erkeklerin daha çok lacivert kırmızı-yeşil tonları olduğu için akıyor olabilr
biz kız anaları hep açık tonlarda alıyoruz pembe-lila-beyaz-sarı vs erkek anaları düşünsün:dilcikar:

erkek anaları kadar taş düşsün başına emi :dilcikar:

ecrin cnm ben yeni önlük aldım böle muşamba gibi oluyorya çokk kullanışlı ne leke ne bişey çok süper tavsiye ederim

haklısın snemis bende onu düşünüyordum neden koyu renk yok diye ama cidden ayrisin koyu renk bi kaç birşeyi var:)kaydirigubbakcemile2 gök gürlüyor ya ben foruma gitcektim ama:sinifsinif: teknosada yarın son gun foto baskısı 10 kuruş demişmiydim sizede kızlar..geçen ay fotocu 50 kuruşa yaptı tanesini teknosa bedava valla..

sinemis tekrar tekrar hatirlatmak istemem ama seni gorupte soylememezlikte edemedim.başiniz sağolsun Allah ailesine sevdiklerine sabir versin....

ayrica tespitin çok doğru laciverti kızlar pek tercih etmez:))

css canım nerden aldın bende öyle bişi arıyorum aslında hatta tek kullanımlıkları bile düşündüm kafamçokkarıştı..

saolun kızlar cevaplarınız için bende 3 damla veriyordum artır dedi doktor şimdi 5-6 damla d vit veriyorum. bide kemik gelişimim için kalsiyum verdi onuda kullanıyoruz. kalça çıkıgı riski geçiriyoruzya ondan verdi sanırım..bide açıklama yapsalarda insanların kafasında soru işareti kalmasa.
ecrincim 6 gün ankarada annemlerin yanında kaldım tam bi prenses gibiydim kızımla bile onlar ilgilendi gezdim tozdum yemegim önüme geldi kahvaltılara uykulardan uyandırılıyordum sonrasında erzuruma kayınvalidemlere gittik ve ordada tam bi kül kedisiydim gelinsinya herşeyi sende bekliyorlar.. kaynana oturuyo görümce oturuyo bende mutfakta ter atıyom.. en sonunda eşime dedim ben bıktım aldı götürdü gezdirdi erzurum ne kadan yerki 1 günde heryeriniş dolaşıyorsun diger 10 gün gene evde köleydim bebek görmeye gelen gidenler oluyordu bende koştur dur. bizimde tatilde böyleydi dönüşte yine annemlere ugradımda iki üç gün biraz dinlendim geldim ama dedim eşime daha da gitmem erzuruma diye bitek kaynım nişanlanır evlenirse ona gidecem o da ne takı takıyo kaynanam diye edecegim bi kaç laf varda ondan sonra da gitmem sanırım artık..

ayy evet ecrin yaa biliyorum o kampanyayı ama maalesef yakınımızda yok teknosa.
bende fotoları bastırmak istemiştim ama olmadı.
gene kazıklanma yolları göründü bize.

örtmenim hiö bilmiyorum ama yaptıranlar iyi yorum yapmış bakıcam artık bende..
fatma üzüldüm yaa birde erzurumlu onlar gelin hizmet etsin derler görümce de kraliçe sanki gıcık olurum böyle şeylere,

bende kardeşi arayayımda gelsin beni alsın yarın akşam valizlerimi de ayarlayayım annemlerden gideriz yazlıgada..bana mini bi kamyon olsa fena olmazdı kullanmadıgım kahvaltı takımı pike nevresimleri de paketlicem götürcem valiz bebek arabası amanınnnn.

örtmenim hiö bilmiyorum ama yaptıranlar iyi yorum yapmış bakıcam artık bende..
fatma üzüldüm yaa birde erzurumlu onlar gelin hizmet etsin derler görümce de kraliçe sanki gıcık olurum böyle şeylere,

ecrincim allahtan senede bir görüşüyoruz yoksa ben çok sabırlı değilim aslında kesin birbirimize girerdikalsanaalsanasmile

kızlar dişleri çıkanlar varmı? zehranın dişi çıkıyo daha tam çıkmadı ama azcık yarmış ucu çıkmış ısırıyo emerken ondan farkettim . erkenmi diş çıkarmak için daha 5,5 aylık bile olmadık. zaten bu ayda sadece 500 gr almış:1no2:

havamı yapıon kızım sen bize neyapalım bende isterim devamlı pembe turuncu giydireyim ama çocuğumun psikolojisi bozulacak ondan koyu tonları giydirioz herhalDE

benim kayınvalidem de erzurumlu deli oluyodum ilk evlendiğimde herşeyi benden bekliyodu bende o zamanlar iş güç bilmiyodum çok fazla hergün ağlıyodum en sonunda eşime söledim o da annesine kızdı kayınvalidem de kayınpederime beni şikayet etmiş yardım etmiyo diye ortalık karıştı bende hepsine lafımı söledim artık çok laf söleyemiyo kayınvalidem ama ben anlıyorum napıyım ama sinir oluyorum o kadına bak aklıma geldi yine sinirlendim
kayınvaldemin annesinin bi gelini var benim de öyle olmamı istediler ama ben öyle kul köle olamam,bi de herşeye kusur bulur hep hava atar beni de eşim istediği için aldığından pek sevmez görücü usulü olmadı ya..............
uyuz şey

ay kayınvalidemden bahsedince gaza geldim fatmazehracım insanın kendi annesi gibi yok valla benim annemde geçen hafta bizdeydi çocuğum var mı yok mu unutmuştum nerdeyse

Kız mehlika berilin anlamı ne kız çok hoşuma gidio nette bakıomda çok anlam vermişler.abimin kızı olacak ona düşünüorum ben berili

selam kızlar
geçmişe bakıp geleyim
ufffffffffff ne çok yazmışsınız
neyse bi göz atem neler olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…