2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ben 40 derecede yıkıyorum boya atıyorum.
kıyafetler çok dandirik de değil, niye bitek bende boya atıyor ki?
bir de bizde lekeli kıyafet çok nadir oluyor. o yüzden yüksek ısıda yıkamadım hiç.

yarıyor valla.
hatta mendil kırmızı-lacivert arası birşey çıkıyor geri.
bütün boyayı çektiği için.

bende tavsiye ederim kızlar o mendilleri bende kullanıyorum.çoook memnunum oyüzden keremin çamaşırlarını bir makinaya doldurup haftada bir yıkıyorum hiiç renkler fln karışmıyor granürlü hacı şakir kullanıyorum ama çookta memnun değilim esmerin dediği gibibazen çamaşırlarda çıkıyor tekrar elde yıkıyorum buseferde çamaşırları.

ben de kullaniyorum o mendillerden çokta memnunum.gerçi bir kerre batik kumaş atinca kurtaramadi ama benim hatam bilmiyordum batiklerin oyle boya akıttıgını:S

rengarenk cnm bizde lekeli kıyafet çok olmuyo eğer kıyafetine bişey bulaşırsa ya hemen yıkıyorum yada sabun tozu koyuyorum deterjan gözüne çıkıyo lekeler sadece demir ilacının lekesine çare bulamadım
juli sende saol cnm iim ne olsun oğluşumla uğraşıyoz

ben lekelileri once kendi çamaşirmarimizla yıkıyorum sonra bebek kıyafetleri ile omo baby kullanarak yıkıyorum

slm kızlar a.s.
biz tatili bitirdik geldik.. geçmişe bakmadım herkes ıyıdır umarım..
bende zehranın çamaşırlarını renkli beyaz hepsini beraber yıkıyorum hiç renk solması olmadı daha .

kızlar bişey soracagım d vitaminini kaç damla veriyorsunuz birde kalsiyum kullanıyormusunuz bebeklere benım kızıma doktor kalsıyum verdı.

Allah Allah sende nie akıtıyoki esmer ben 40 ta yıkadığımdada akıtmıo acaba deterjan etkilermiki

günaydın dicem olmucak tünaydın kızlarr..sabah 4 de uyudum çay kahve çok içtim sanırıım ondan..
juli geçmiş olsun üzüldüm yaw..neyseki birşey olmamış yanakistana..ben birazdan foruma gitcem monthcare bakayımmı varmı diye mama sandalyesi senin için.
birde face forum ist sayfasını begenen herkese sinema bileti veriliyormuş isteyen baksın alsın bileti.:)
esmer eşin güzel cvp vermiş karı koca süpersiniz laf yetiştirmede:)
rengarenk az degil kilosu merak etme ek gıdaya agırlık ver artık...
sivri kaan da düşmüş ona da geçmiş olsun.
buluşmamı var???

birde deterjan ben dalin sıvı kullanıyordum şimdi kendi kullandıgımız deterjandan koyuyorum dalin yumuşatıcı ekliyorum 40 derece de yıkıyorum ama çok renklileri atmıyorum ben
renk vermeyecekleri atıyorum.zaten renk veren hiç giysisi olmadı ayrisin:))(küçük emrah modu gibi oldu)

hoşgeldin fatma
ben devit 2 damla kullanıyorum. kalsiyum'u bilmiyorum ama biz kullanmadık hiç.

slm canım. hoşgeldin nasıl geçti tatil? darısı başımıza. d vitami günde 3 damla bizde.

he tünaydın canım

Allah Allah sende nie akıtıyoki esmer ben 40 ta yıkadığımdada akıtmıo acaba deterjan etkilermiki

bilmiyorum ki sanmam ama.
özellikle kırmızı ve koyu lacivert kumaşlar çok boya veriyor bende.

ecrin;
cevap verme konusunda kocemi de kendime benzettim sonunda kaydirigubbakcemile3

juliyle tutku buluşacak sanırım ama haftaiçi gündüz olacak. ben gidemem maalesef :sinifsinif:

fatma hoşgeldin ben deviti 2 ay önce bıraktım bıngıldağımız kapanmaya başlamıştı kalsiyumda hiç vermedim cnm
ecrin hoşgeldin cnm nasılsın ayris nasıl

fatma hoşgeldin nasıl geçti senin kayınvalide maceraların anlat bakalım:)eşin ne yaptı dediigin gibi kendisimi gezdi seni bırakıpklava:

birde kızlar ikea da pakette 5 li önlük varya bebekler için basit bişey ama süper işe yaıyor ve kenarları renkli çok leke olmuştu makinada 60 derecede bile çıkmayınca gözden çıkarıp çamaşırı suyuna bastım ama kenarlarına bişey olmadı görünce şok oldu gidince bi kaç paket daha alıcam valla.yani renkleri gitmedi..

esmercim dandik kıyafetle alakası yok ozellikle kırmızı bazen çok boyuyo
geçenlerde mothercareden aldığım çıtçıtlı badi çok boya verdi fişiyle birlikte geri götürdüm aldılar incelemeye yolladılar onların kullandığı boya yüzünden renk vermiş olduğunu kabul ettiler ürün değerinde başka ürün almam için msj attılar bugün yarın gider alırım

hoşgeldin cnm..
biz dviti 3 damla veriyoruz,calsiyum vermedi bize dr..

weniceden aldığım kırmızı desenli bluzün renkleri birbirine karışmış,ben de fişini götürsem ürün değişikliği yapabilir miyim acaba:uhm:

mehlikasu bence götür şansını dene
bana da eşim sanki geri alıcaklar boşuna uğraşma dedi ama geri aldılar

geri alsalar bile ben indirimdeyken almıştım 6 liraydı,
şuan indirim devam etmiyorsa 6 liraya bir çıtçıtlı body bile alamam tahminimce,
ama gene de yolum düşerse değiştirmeyi deneyebilirim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…