2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

fatma eşim değiştirmiyor hem tiksiniyor hem dinen de uygun olmadığını düşünüyoruz..bu konuda fikrimiz bu.

cnm ne güzel işte dişleriniz çıkmış,bazı arkadaşların bebeleri de çıkardı,
hem 500 gr az değil artık..
hayırlı olsun dişleriniz..
Kız mehlika berilin anlamı ne kız çok hoşuma gidio nette bakıomda çok anlam vermişler.abimin kızı olacak ona düşünüorum ben berili

aklanmış,arınmış demek cnm..

hoşgeldin canım . nasılsın? işler yoğun mu hala?

iyiyim herşey yolunda ama işlerim hala yoğun.Müşteri ziyeretlerim oluyor dün çorludaydım mesela eve ancak 8 gibi gidebildim bugün ofisteyim de dinleniyorum biraz.geçmişi okuyayım dedim çok sayfa var vazgeçtim.varmı önemli bişey kaçırmıyayım sempatiksalakcinni

ben ise kahvaltıyı şöyle hazırlıyorum devam mamasını artık vermenin birgereği olmadığını söyledi bize dr.muz ve günde 250 cc yi geçmemek şartıyla keçi sütü verebileceğimizi söyledi ben herobabynin kahvaltılıklarını kullanıyorum sabahları 90cc kahvaltılık hazırlıyorum muzlu bebe bisküvili olanı içine yarım kibrit kutusu akşamdan ıslattığım peynir ve dış kabuğunu soyduğum 2 tane zeytin koyuyorum 1/4 yumurta sarısı bir tatlı kaşığıı keçi boynuzu pekmezi koyuyorum vede kahvaltılığı keçisütü ve su karışık hazırlıyorum.bizim ufaklık severek yiyor bu kahvaltıyı şimdilik tabi

aa çok sağol canım yaa bilmiyordum bunu.
gerçi iş çıkışı olmaz, servis 17:00'ye kadarmış ama ama haftasonu gideriz hiç değilse.
bu ay için kampanya cnm,temmusta devam edermi bilmem..
aa evet zümrüttü diğer anlamı..

he ben ecrinden çaldım,eşime söyledim o da beğenince koyduk,
ecrin çatlada patla hahasempatiksalakcinnilaelaelaelaelae

kız bebekleri olanlara soruyorum arkadaşlar babaları altlarını deiştiriyor mu? benim eşim değiştirir genelde ama yaptırma diyorlar bana siz ne dersiniz yanlışmı yapıyorum..

bebeğim erkek ama kız olsaydı da hiçbir fark olmazdı.
nasıl ki erkek bebeğimin altını ben değiştiriyorsam kız bebeğimizinkini de o değiştirebilirdi.
senin evladın, onun evladı sonuçta bu.
bilmiyorum bana çok yanlış geliyor.

çocuk yetiştirme konusunda çok çok bilgili olan arkadaşımın eşi de kızı beizini atana kadar altını değiştirdi.

evet işte dinen uygun değil diyorlar değiştirmesin diyorlar ben şimdi eşime nasıl diyeyim değiştirme diye kırılmazmıCADIARZU

sadece meraktan soruyorum dinen ne gibi bir sakıncası var bana çok anlamsız geldi bu konu.sonuçta evladı nasıl bir sakınca olabilirki o zaman oğlumunda altını hep babasımı değiştirmeli.anlamadım ben şimdi.

sinemis avm iyi olduda çok harcıyorum ya her gititmde bişi alıyorum yakında benim koca ok dediign gibi olsun karşıya taşınalım der belki:)kaydirigubbakcemile3yıldırma politikası son gaz devam..sempatiksalakcinni
:roflol::roflol:
kız bebekleri olanlara soruyorum arkadaşlar babaları altlarını deiştiriyor mu? benim eşim değiştirir genelde ama yaptırma diyorlar bana siz ne dersiniz yanlışmı yapıyorum..

fatma eşim değiştirmiyor hem tiksiniyor hem dinen de uygun olmadığını düşünüyoruz..bu konuda fikrimiz bu.

benim eşim değiştiriyor,kaka yaptığında da değiştiriyor,
bugün sabah iki kez kaka yapmış ikisinde de değiştirmiş,
gece son kalkışında babasına deverdiyorum,o bakıyor onun için mecbur değişiyor,
ama ben de pek uygun bulmuyorum,
bir arkadaşta yazmıştı bebeklerin altını sürekli aynı kişinin değiştirmesi gerekiyormuş,
ilerde cinsel psikolojisi açısındandı sanırım..

Son düzenleyen: Moderatör:
evet işte dinen uygun değil diyorlar değiştirmesin diyorlar ben şimdi eşime nasıl diyeyim değiştirme diye kırılmazmıCADIARZU

kişinin düşüncesiyle alakalı,dinen günahı yok bunu biliyorum kesin olarak.ama haya ve edep açısından uygun olmaz deniliyor.kaydirigubbakcemile3
tercih meselesi bizde degiştirmez eşim...bende müsade etmem.

esmercim hani büyük buluşma olacaktı avrupa-asya yakası ortak.ne oldu yapmıyormuyuz

benim eşim değitryor sabhalrı o baktığı için mecbur değişmek zorunda .dini yönden bilmyorum ama

kişinin düşüncesiyle alakalı,dinen günahı yok bunu biliyorum kesin olarak.ama haya ve edep açısından uygun olmaz deniliyor.kaydirigubbakcemile3
tercih meselesi bizde degiştirmez eşim...bende müsade etmem.

yaa gerçekten merakımdan soruyorum bende.
aynı haya edep açısından uygunsuzluk erkek bebek-anne arasında yok mu peki?
yani bana göre zaten kız bebek-baba için sorun yok da diğer görüşü merak ettim.

mesela eş, erkek bebeğin altının değiştirilmesini için anneye engel koysa bana göre çok -aynı sebepten dolayı- anne için çok incitici bir durum olurdu.
aynı şey baba ve kız bebek içn de geçerli bana göre.

tuttum bunu erkek cocuklarıda baba değiştrsin o zman

heee kıskanırım tabii olan var olmayan var. ben oğluma hiiiç pembe giydiremedim ama bolbol kırmızı giydiriorum yakın sayılırlar birbirine sempatiksalakcinni

neyse 2.si kız olur benimkide erkek olursa sen kıskandırısın kıskanma kıskanma

işe alıştın mı canım moralin nasıl?

kesinlikle incitici olurdu.ben bazen Kuzeye bir şey yedirirken eşimin elinden biberonu alıyorum çok alınıyor mesela benimde çocuğum doğrusuyla yanlışıyla onunla ilgilenmek istiyorum diyor.Eminim kızımız olsaydı altınıda değiştirme desem çok alınırdı.Her anını onunla yaşamak istiyor çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…