2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

cnm geçmiş olsun ya ne oldu buğleme sana?fisfisfis
buğlem öksüyor aradım gündüz hiç öksürmemiş b kız nasıl anlayamadım saati satini tutmuyor
ah be canım benim hergünki halim bugün snede var ama ben nedense hiç fırsat bulup yatamıyom
bence gitme bebe zaten hasta onlarda anlarlar bebeğinin halini görüyolar neticede sende dinlen bebende dinlensin anlamazlarsada çokta tın başkarını okadanda çok düşünme yıpranırsın+ karşılığını bulamazsın

evet uykusuzluk çok kötü sizi daha iyi anlıyorum .çalışınca daha kötü evde ayağını uzatsan çağanı kucağına alsan bile dinrsin iş yeri öyle kafa göz tutamıyosun .uyku nastıryor ekrana bakatıkça
misafrler ilk geliyor ilk gezmeye çıkış aksilk bğlemde hiç öksürmemiş gayte neşeliymiş garip bu benim kızım .gece garezi banaydı yada ilk gün kalabalığa alışmadı

Gecmis olsun canim neden mescitte yatamazsin ki, insanlik hali yatip uzansan bisey olmaz canim.
bence de gitme bebenle vakit gecir madem hasta zaten sen de kendini iyi hissetmiyorsun zaten.
ne biliym namaz kılınıyor sonucunda ibadet yeri yatmak istemem koltuk gb bi yer var zaten dinenmk için yapmışlar daha doğrus oturar kılamaynalr için yapılmış .ama yinede istemedim nebiliym.hayır gezemem gitsem de duş alıp uyusam kendime gelirim ama bakalım

geçmiş olsun cnm,bu gece uykusuz kalmışsın ya ondandır,
eve gidince düzelmessen kendini yorgun hissedersen gitme bence,evde dinlenirsin biraz,
ya da bu gezme işini yarına erteleyin,hava soğuk,buğlem de hastaymış zaten..

maşaallah hamarat hatun,akşam için kolay bişeler yap,
ben dün akşam eşim yemeğe gelecekti,dolapta ayıklanmış bezelye vardı onu yaptım yanına da bulgur pilavı yaptım,
eşim gelince berili yıkadık,ben onu emzirirken eşim salata yaptı,masayı kurdu,beril uyudu yatırdım,saat 9'dan sonra yemek yedik..

bnde öyle düşünyorum gitmesem iyi olacak duş alır yaarım 1 saat olmazsa

bi bakayım ddim ne var ne yok

siz verdiğiniz hangi şeylerin içine zeytin yağı koyuyosunuz kızlar

beben snunda ıkına ıkına kıpkırmızı oldu kafası suratı kaka yaptı baya kıvamlı geldide
ben zeytin yağı falan vermiyorum

yok be ceyce sevindim yaşı vardı belki olmaz diye endişesi vardı:)allah gönlüne göre versin.kova burcu oluyor en çok ona sevindim:))bulantısı varmış geçer didim:)

Mevlam isteyen herkese aramadan versin.niye sevinion kız kova burcu diye ? vay vayy bak bu çok nazlı olacak haa senin elti senin yapamadığın nazları yapacak demedi deme kara kedilik yapayım kötükedihüso geçer geçer deseydin daha ne ağrıların olacak deseydin.

merhaba kızlar....
sabah 8.30ta kalktım ev işi ece derken daha yeni totom koltuk gördü valla...boshayallersmile
zaten ev işi hiç bitmiyor deli oluyorum yaasempatiksalakcinni
süpürdüm toz aldım çamaşır yıkandı astım bulaşık makinesi yıkandı onları yerleştirdim daha bir ton ütü var:umursamaz:
eceyi yıkadım çorba pişirdim yedirdim içirdim uyuttum...
kendim bir duş aldım burdayım sonund...
şu evin işleri tükenmek bilmezmi yaa....akşama ne yemek yapacam şimdibilmiyorumkismile
aynı dert bende de var ne yemek yapsam acep....

beben snunda ıkına ıkına kıpkırmızı oldu kafası suratı kaka yaptı baya kıvamlı geldide
ben bitek corbasına katıyom kanka

ayy eltim aradı şimdi 7 haftalık hamşileymiş aayy çok sevindim bana ne oluyorsa:)))

hayırlı olsun canım

sabah kahvaltı ve çorba

bide hangi marka zeytin yağı kullanıyorsunuz acaba

tariş sızma

bide hangi marka zeytin yağı kullanıyorsunuz acaba

canım sadece çorbasına katıyorum. ben hem masaj yapmak hemde yemeğine katmak için gemlikten halis zeytin yağı almıştım onu kullanyorum kendi yemeklerimde onu kullanıyorum.

sagolun kızlar..8 ay sanırım oldu evleneli ama dedim ya yaşı var diye düşünüyordu..bana diyordu snein gibi olsam 5 sene yapmazdım acele etmişsin diyordu:)
ceyce ne yaparsa yapsın banane evimiz yarı köyümüz ayrı.kocası düşünsün onu da ben çekcek degilim nazını..o bana ne yaptıki ben ona ne yapcam:)bi altın taktı bi hediye bile almadı bende altınını alır takarım olur biter.nekadar ekmek okadar köfte.geç de olsa artık akıllandım kimseye çok deger vermemeyi..

ben komili riviera zeytinyağı...bazende kristal zeytinyağı..

sagolun kızlar..8 ay sanırım oldu evleneli ama dedim ya yaşı var diye düşünüyordu..bana diyordu snein gibi olsam 5 sene yapmazdım acele etmişsin diyordu:)
ceyce ne yaparsa yapsın banane evimiz yarı köyümüz ayrı.kocası düşünsün onu da ben çekcek degilim nazını..o bana ne yaptıki ben ona ne yapcam:)bi altın taktı bi hediye bile almadı bende altınını alır takarım olur biter.nekadar ekmek okadar köfte.geç de olsa artık akıllandım kimseye çok deger vermemeyi..

bak yazıom buraya yarın öbür gün yazarsın buraya ayyy elticiğimin canı şunu çekmiş yapayımda gelip yesin dersin kıyamazsın sen delikafadulden

valla iyi edersin cnm:1closedeyes:
bend ekendimden çok karşımdakini düşünürüm çok büyük salaklık...
heleki kayınvalide tarafına daha çok dikkat ederdim...ama artık yok öyle...
alsanaalsanasmile

ceyce biliyon kıyamıyom sende geçiyon dalganı..bundan sonra erol taş olmaya karar verdim..kimse benden bişi beklemesin..

ceyce biliyon kıyamıyom sende geçiyon dalganı..bundan sonra erol taş olmaya karar verdim..kimse benden bişi beklemesin..

heeee bildiğim için diorum zaten bende dayanamazsın yaparsın diye.sempatiksalakcinni boşver kız burdan neyaparsak onu götürecez öbür tarafa iyilik yap denize at kızım.

X