2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ya kıslar az önce rapunzelle konuştum...uzun zamandır sizleri takip edemiorum, buluşmalar olmuş, dişler çıkarılmış, kitaplar okunuyor....özledim sizleri valla...
bizim de gelişimimiz iyi ama şu gece krizi ve sürekli emme olayını halledemedik, sizlerde de oluyor mu ya...geçen akşam anneme gittim 3 gün için kalmaya, ertesi gün geri dönmek zorunda kaldık, resmen ağlamaktan tıkandı! hiç böyle yapmazdı....:KK43:(

sağolun kızlar

bişey daha sorucam,
evden bebek arabasıyla çıkarken nasıl çıkıyosunuz
ben 5.katta oturuyorum
asansöre binmek için 10 tane falan basamak çıkmam gerekiyo
ilk önce kapının önünde bebek arabasını hazırlıyorum
sonra arabayı asansörün önüne çıkarıyorum
ondan sonra Eren'i alıp arabaya koyuyorum

geçenlerde Eren'i doktora götürcektim
tam hazırlandık elektrikler kesildi
elektriklerin gelmesini beklemedim
Eren'i bebek arabasına koydum ve tam 5 katı kucağımda arabayla indim
şimdi arada dikişlerim acıyo
siz nasıl yapıyosunuz?
dikişlerinde sorun olan var mı?
ben tek çıkarken kanguruya koyuyorum,arabayı eşimle birlikte çıkarken alıyoruz,
onu da sadece pazara markete giderken,
otobüse in bin arabayla olmuyor..
benim dikişlerde sorun yok..

Son düzenleyen: Moderatör:
esmer biz bir yaz tatili yapcaz ama nerde bilmiyom istanbuldan gecersek getiririm.

dün esime tatil yapalim yusufu da anneme birakalim kafamizi dinleyelim biraz dedim, esim de tamam hazir vizeler de kalkti suriyeye cad`a oralara gidelim dedi ben de sevindim tabi Palmyra kalintilarini görmeyi cok istiyorum tamam dedim hemen. megerse plani önce diyarbakira ugramakmis ben de annesi ve abileriyle konusmuyorum onlarin ayagina gitmem diye bosver dedim tatil yapmayalim zaten ben yusufu birakamam dedim :umursamaz: oraya gidersek cadi anasi ve abileri bir olur birbirimize düsürürler bizi

oyyyy şimdide telefon geldi onunla konuşuyotrdum bugun teller yogun:)))sular da kesik zaten.açtım klimasyı lak lak yapıyorum...kitapyur.siparişlerim geldi onları okumam lazım.kpsas netten başvuramadım ücretini yatırdım ama bi okula giidp başvurmam lazım kitabımda geldi çaşlışmam lazım..haftaya sanırım yazlıga gitcez bi aksilik olmaqzsa..

oyyyy oy, kolay gelsin sana... yazlıkta daha rahat çalışırsın umarım.. hangi kitapları sipariş ettiydin bakem?

esmer biz bir yaz tatili yapcaz ama nerde bilmiyom istanbuldan gecersek getiririm.

dün esime tatil yapalim yusufu da anneme birakalim kafamizi dinleyelim biraz dedim, esim de tamam hazir vizeler de kalkti suriyeye cad`a oralara gidelim dedi ben de sevindim tabi Palmyra kalintilarini görmeyi cok istiyorum tamam dedim hemen. megerse plani önce diyarbakira ugramakmis ben de annesi ve abileriyle konusmuyorum onlarin ayagina gitmem diye bosver dedim tatil yapmayalim zaten ben yusufu birakamam dedim :umursamaz: oraya gidersek cadi anasi ve abileri bir olur birbirimize düsürürler bizi

aman canım öyle tatildense siz evde oturun daha iyi
kayınvalidenin neler yaptığını hatırlıyorum
uzak olman en iyisi

kalın bir kpss kitabı:))
evlilik psikolojisi prof dr nevzat tarhan
kadın psikolojisi prof.dr nevzat tarhan
pirayi nasıl deve yapıyoruz psikolog fatih reşit civelekoglu.

psikolojim bayagı bozukmuş demek hep bunları istemişim:))))))))))))))

slm kızlar nasılsınız biz sıcaklarla boğuşuyoruz doğru düzgün emmek bile istemiyo öykü bu ara attım onu yere jimnastik halısına koydum halının her parçası ayrı tarafta kendi ayrı tarafta debelenip duruyo çok hareketlendi nası et tutcak bunlar artık yaa

ben çıkıyorum kızlar. biraz işim var, sizi bir soruyla baş başa bırakıyorum anlayın ne işim olduğunu.... :roflol:
ya bu survivor adasındaki kızlar herşeyden mahrumlarken bile nasıl bu kadar pürüzsüz oluyolar. anlamadım gitti :sm_confused:

kizlar benim de kütüphane kartim geldi ilk kitabimi sistemden reserve ettim, beni de yorucu günler bekliyor
yusufla nasil calisicam bilmiyorum, ablam da gelemedi buraya bilmiyorumkismile
eskiler gibi biraksam yusufu aglaya aglaya morarsa aglamaya alistirsam, o zaman kendi isimi yapabilirdim ama ben kiyamam ki ona

ben çıkıyorum kızlar. biraz işim var, sizi bir soruyla baş başa bırakıyorum anlayın ne işim olduğunu.... :roflol:
ya bu survivor adasındaki kızlar herşeyden mahrumlarken bile nasıl bu kadar pürüzsüz oluyolar. anlamadım gitti :sm_confused:

:roflol:
nerden aklına geldi yavv
zaten program 1 ayda çekilip tamamlanıyor. belki 1 kere o tarz ihtiyaçları karşılamalarını sağlıyorlardır

güzel bir soru özel güzellik merkezi götürmüş olabilirlermi adaya acep kaydirigubbakcemile2

kız esmer karısı bi ankara vardı halletmediğin git orayıda hallet hatta geçerken eskişehirde in burayıda hallet eksik bir il kalmasın kaydirigubbakcemile3

X