2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

noldu şimdi kim sorarsa iş yapmaya çıkıyosun gezmek için bahaneler yaratıosun noldu çoook çalıştın yalan seni patronuna söylücemmmmmmm kararlıyım bugün birini birisine şikayet etmem şart.sempatiksalakcinni kızım ek gıdaya başlamadınmı sen ağırlık verme mamaya ek gıda ver ben günde artık akşamları 1 yada 2 kere mama veriyorum.

kız onun amortismanıda bitmiş yıpranmış senni koca eskisini ver yenisini al kampanyaları varsa yenile sen kocayı kaydirigubbakcemile3 boy önemli değil aydan abi seninkisi abimi abi.doğan görünümlü şahin haa çok güldüm

doğru diyon valla ceyce.

Allah bu kadına bi çene vermiş gerisini koyvermiş :roflol:

vermiycem kızım ben bunlara oğlumu kuzumda hem anasının dırdırı hem kızının dırdırı ne saç kalır ne bişey yerler bunlar oğlumun başını yerlerklava:

esmer boş boş durcana gel bağa yardıma
oyyy cok yoruldum yaaaaaaaaaaa :1no2:

ne iş yapıon sen yauvvv..

esmer boş boş durcana gel bağa yardıma
oyyy cok yoruldum yaaaaaaaaaaa :1no2:

cıkkss gelmem şimdi.
sen evi yerleştir bitir çay içmeye gelirim ben

hee bencede yenisine bakalım artık.
papaz hergün pilav yemez ama dimi sempatiksalakcinni

gunaydinnn hanimlarrrr

4 tane aşimizi olduk(6. ay-karma,hepatit B,pnomokok,çocuk felci-agizdan) insallah rahat atlatiriz....

tv de çocuk cerahhi ayni zamanda uroloji uzmani sunnet icin 0-1 ya da 6 yas uzerini oneriyor.

mehlika damlalık falan satilmiyor mu eczanede acaba??ben kaşiga hep biraz daha fazla koyuyordum dokuluyor diye

bir hafta önce eşimin doğum gününde pasta almıştım,
bu sefer kendim yapayım dedim,kardeşimden aldığım güzel ve pratik bir tarif var,
kardeşim yapıyor harika oluyorcokacimcoook
ben de evde yaptığıma pişman oldum onunla uğraşacam diye yatmam 11'i buldu yine,
gece de beril hnm zırt pırt kalktı kalkmadığı zamanlar da kıpır kıpırdı,
ben dikey yatırıyorum bir bakıyorum yatay olmuş düzeltiyorum fazla geçmeden yine yatay oluyor,o değil ayaklarıyla iteleye iteleye baş üstü düşmesinden korkuyorum,koca yatağa ikimiz sığpamadık,
toplasan 1,5 insan zor yaparız oysa..
gece eşim geç geldi sabahta erken gidecekti berili ona devretmicektim ama saat 4,5 ta berilin ağlamasına uyanıp salondan kalkıp geldi,
ben bakim sen yat biraz dedi,
öylece 1 saat uyudum ,eşim olmasa halim harap..
eşim işe giderken beril salonda kapıyı açık bıraktım ağlarsa gidersin dedi,
1 saat sonra da kesin uyanış yaptı küçük hnm..

mehlika ne uğraşıyon bacım yaa pastanedeki tüm pastalar senin

berilin de ilaç illaki biraz inmiştir midesine, kuusa da ver sen genede

cnm evlilik yıldönümümüz için kendim yapayın dedim dedim daha anlamlı olur deen,
zati 1 hafta önce eşimin doğum günü için hazır almıştım,hoş eşim bir ilk akşam yedi bir de benden kurtardığı son dilimi yedi geri kalanı ben indirdim mideye,göya koceye aldık pastayıkaydirigubbakcemile3

beril şurubu içer içmez ağız dolusu kusuyor,artık midede ilaçtan eser kalıyor mu bilmem,
zati sabah kustu saçına,kulağına kadaş kusmuk oldu,o kadar silmeme rağmen hala pis pis şurup kokuyor..

günaydın kızlar nasılsınız bakalım...kiraz reçeli yapan varmı hiç bana tarif verebilirmi zira okadar kiraz çürüyecek.

gunaydinnn hanimlarrrr

4 tane aşimizi olduk(6. ay-karma,hepatit B,pnomokok,çocuk felci-agizdan) insallah rahat atlatiriz....

tv de çocuk cerahhi ayni zamanda uroloji uzmani sunnet icin 0-1 ya da 6 yas uzerini oneriyor.
hadi bakalım inşş güzelce atlatırsınız canım. bizimde haftaya.

günaydın kızlar nasılsınız bakalım...kiraz reçeli yapan varmı hiç bana tarif verebilirmi zira okadar kiraz çürüyecek.

gunaydın ecrin ben hemen veriyorum sempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile3

cnm aşılarınız şifa olsun inş.
damlalık mı,o ne ki:uhm:
antibiyotik kutusunda enjektör vardı o mu:uhm:

hadi bakalım inşş güzelce atlatırsınız canım. bizimde haftaya.

gunaydın ecrin ben hemen veriyorum sempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile3

delf'in verdiği tarifin altında dip not vardır dikkat et; aslında bunlar yapılmaması gerekenlerdir diye

mehlika eczaneden 1 cc'lik sırınga al, şuruba ona çek, beril'in gırtlağına püskürt.

delf'in verdiği tarifin altında dip not vardır dikkat et; aslında bunlar yapılmaması gerekenlerdir diye

mehlika eczaneden 1 cc'lik sırınga al, şuruba ona çek, beril'in gırtlağına püskürt.

okuyunca çok acımasız bir yöntemmiş gibi geliyor sanki. :bbo:

yok yok ama ben ayaz yenidoğduğunda çok yapmıştım bunu.

odaları değiştiriyom hacı
cıkkss gelmem şimdi.
sen evi yerleştir bitir çay içmeye gelirim ben
cok biliyon sen hacı
iş yapmayana cay yok

günaydın canım
asıları kadir bey mi yapıyo
birde yürütütec hakkında ne diyo

günaydın
ayy benimde var cürümeye yüz tutmus kirezlerim

kızlar dünkü gittiğim dru sevdim,bayağı ilgili,
hem güzel bilgilendiriyor,
hamile bir bayan,aylık kontrollere ona gidebilirim artık tabi doğum iznine ayrılmassaboshayallersmile
gitmeşken su ve ek gıda vereyimmi diye sordum,
su için sadece anne sütümü alıyor dedi ben de evet dedim verme dedi,
ek gıda için de kilosu çok iyi verme dedi,bir kaşık bile vermeyyimmi dedim verme dedi:sm_confused:

okuyunca çok acımasız bir yöntemmiş gibi geliyor sanki. :bbo:

yok yok ama ben ayaz yenidoğduğunda çok yapmıştım bunu.

antibiyotik kutusunda ölçekli şırınga vardı,akşam onunla vermeyi deneyeyim,
onunla kusmassa bir daha şurupları hep öyle veririmolumunekankayizsmile

mehlika geçmiş olsun inş düzelir beril.hangi astaneye hangi dr gidiyorsun dün sordum görmedin sen sanırım..bende demir ilacını şırıngayla veriyorum sende öyle yap yavaş yavaş akıt agzına.

delf, mehlika
saolun kizlar.sizinkilerde rahat gecer insallah...
ilaç için enjektorde olur tabi.

julihayridir ne işi.temizlik i var??
ben saglik ocaginda yaptiriyorum aşilari:))yuruteci sorarim istersen

kiraz receli ne duydum ne yedim.))

uykusu gelmisti veledin, uyumadan önce mutlaka biraz aglicak, bir de sallanmadan uyumuyor biraz bebek arabasiyla yürüyünce uyuyakaldi, siz de fotolar cekmisiniz baktim faceden, en güzeli o kadar ayni yaslarda bebeyi birarada görmek cok güzel oldu :ecrin_bebek:

mehlika geçmiş olsun inş düzelir beril.hangi astaneye hangi dr gidiyorsun dün sordum görmedin sen sanırım..bende demir ilacını şırıngayla veriyorum sende öyle yap yavaş yavaş akıt agzına.
sağol cnm,inş.
aa görmedim cnm,pardon..
biz ilk iki ay özel bilge hastanesine götürmüştük,
sonraki ay Adanada yaptırdım kontrolünü,
istanbula dönünce de sağlık ocağında yaptırmıştık kontrollerini,
dün haliç hospitale götürdüm Ayla hnma,ilgili bir dr,hoşuma gitti,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…