2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

mehlikasu geçmiş olsun inş.biran önce iyileşir.hangi doktora gidiyorsun sen?nerede hangi hastanede?

mehlika geçmiş olsun nm...
sinemis feyza yeni nickin uğur getirsin sana..
ecrin bende de ütü var alla..şimdi başlayım...zaten kocişte gelemedi müdürle toplantıdaymış..
bu arada 2 gibi çıktım dışarı 7de geldim...reale gittik kızçemle..ciciler aldık.
kocişe bişey bulamadım içime sinen...oofff ya ne alacam ben babalar günün için....

sağol canım teşkkür ederim

günaydınnnn.

yaa bu ayaz geceyarısı illa yanıma gelmek istiyor. ıkınıyor sıkınıyor kıpraşıyor çırpınıyor.
dün inat ettim almadım 1,5 saat boyunca uyumadı.
en sonunda herifi gönderdim salona yanıma aldım. koyduğum pozisyonda uyuyakaldı, hiiç kıpırdamadı bile.
yeni huy çıktı bu da. ne yapacam ben yaa

günaydınlar herkese...
mehlikasu geçmiş olsun..
feyzae yeni nickin hayırlı olsun
esmercim bu zamanların tadını çıkar..ilerde istesen de yanucağızında yatmaz bre...

günaydınlar herkese...
mehlikasu geçmiş olsun..
esmercim bu zamanların tadını çıkar..ilerde istesen de yanucağızında yatmaz bre...

canım biliyorum ama alıştı her gece istiyor. adamı her gece yarısı salona postalıyorum.
nasıl vazgeçer ki bundan

günaydınlar herkese...
mehlikasu geçmiş olsun..

günaydın canım nasılsın.nick içinde teşkkür ederim

günaydın canım

yanına alışırsa çok kötü buğlemde 3 gündrü ne yatamk ne otrmak istiyor ayaklarının üstünde dursun ayakta dursun başka derdimz yok oturnca bile ağlıyor ne zman ayağa kaldırsam kahkalar diz boyu .

anasının kuzusu. şükür bizim öyle bir derdimiz yok ben hiç yanımda yatırmadığımdan olabilirmi ayy alıştırsammıkı bende benle yatmasına sarılıp oğlumla uyurum ayy negüzel kız.sanki koca çok lazım sempatiksalakcinni

kızlar bana bi akıl verin bakiiimmmboshayallersmile
1. olarak
bizim kız bırak yatmayı oturmak dahi istemiyor
ayaklarının üstüne bassın ayakta kalsın ondan iyisi yok kahkalar gülmeler konuşmalar bi sevindirik oluyor sorma gitsin 1 dk önce ağlayan bebeden eser yokboshayallersmile
her zamn alamıyorum kucağıma:umursamaz:
dün yere yatrdım 4 gündürde gırtlaktan gelen bi sesle eeeeggggg der gibi bişey öğrendi bağıra bağıra sürekli onu söylüyor yalancıktan öksürüyor
kendi sesini tanımaya mı çalışıyor bilmiyorumkismile
ve bu gidişle bağırmakyan ses telleri zarar görecek bu arada face koyarım nasıl bir ses çıkardığını

2. olarak
bu tarz seslenme ve yalandan öksürk ağlamayla kucağına aldırıp galibiyeti kazanmak istiyor ama ben öyle alıştrmak istemıyorum her ağladığında gelip alcağımı sanmasın diye çoğu zamn almıyorum ama öyle bağırrak konuşuyorki ses telleri zarar görecek diye kokrkuyorum.

bu konular hakkında yardımcı olmanızı i rica ediyorum canım arkidişlerim:asigim:

yanına yatırıp alıştrma ceyce her zamn yatmak ister ablam alıştrdı 6 yaşına girdi hala ortalarnda yatıyor ben alıştrmak istemyorum inş kendide ayaz gb gelmek istemezkaydirigubbakcemile3 beşiğinde aklıllı akıllı yatr

he seni koceni deyimde görrsempatiksalakcinni sanki koca çok lazım diyon hemiilmaz:

günaydın kızlar
gecmişe gidemedim herkesler iyidir insallah
misafir odasına tasınıyoz öldüm bittim dünden beri
oturduğumuz oda cok küçüktü melisa hep koltuğun altına girmeye calısıyodu dedik en iyisi tasınamalım diğer odaya biraz evin düzeni bozuldu ama oldun hersey kızım için ......

günaydınopuyorumnanaktan
sinemis bizimkide öyle oldukca sesli ve zorlayıcı bi şekilde bagırıyor
evet eeeeeegg gibi bişey oluyo
sonunuda bi uzatıyoki ...delikafadulden
bagırdıkca bagırası geliyo
o konuda cocugu durduramayız
bagırsın dursun.

yaa bende 1-2 kere aldım. ateşli olduğu gece almıştım yanıma, bir de kocam işe gitmek için 05:30'da kalkıyor o sırada uyanırsa tekrar uyutmak için alıyorum. 1 saat daha yatalım diye.
yaa koceyi at çöpe zaten de; ben oda ayırmaya hazırlanırken küçük böcük koynuma sızdı.
10 gün sonra da ankaraya gidecez. 1 hafta birlikte yatacaz. döndüğümüzde nasıl sepetleyecem ben bunu yaa

canım eğer kullanmaya karşı değilsen yürüteç al. buğlem bayılır ona herhalde.

yalancıktan ağlama öksürme çığlık bizde de var.
ben gözünden yaş gelmediği sürece kanıp kucağıma almıyorum, yoksa tüm gün kucak istiyor çünkü. annemin beli rahatsız olduğu için taşıyamaz onun için mecbur kalmadıkça almıyoruz.
ayaz da garip bir ses çıkarıp öksürtüyor kendini.
ses tellerinin zarar göreceğini hiç sanmam

iyyi yapmışsın canım bende salona gecicem
benim fazla halım filanda yok yerlerde
odaya bi geliyorumki bizim hanım
yerlerde debeleniyor
sıcak basıyoo demekkiboshayallersmile

aynen irem biizmkide hep parkenin üstünde
bizi anca diğer oda paklar

feyza ayy pardon sinemis bende esmere katılıyorum.yürütecek olabilir ayaklarını yere bastırmassın dikilip durur buğlem hanım

Canım bence ilgi çekmek için yapıyor keremde çığlık atmayı öğrendi bırak yere çığlık çığlıga gidiyor ve sonunda o galip oluyor.bu zıpcıklar şimdiden bizi ellerinde oynatıolar kızım. bizim dr.muz şimdiden ayakta dikmeyin dedi c.tesi günü kerem oturmak yada yatmak istemiyor dedim oda yeni birşey keşfettiği için hep ayakta durmak ister ondan dedi

benmi kimim canımmm sinemis hanımım anadınmı :dilcikar:

hee anlamışım seni söyleyecem k.validene rahat seni çekiştirmek için nickini değiştirdi dicem.sempatiksalakcinni

ayy ne bileyim böyle yazınca esmer canmı çekti biz hiç öyle yan yana yatmadıkki uykusu gelsin hemen oyun parkına yatırıyorum ben onu.sevgimiz bütünleşir oğlumla.ayy arada bir alırım kocişimi koynuma oda üzülmesin.

günaydın canım.melisaya desene odalarda dar gelmeye başladı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…