2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sced sağada günaydın
yanlız karanfil kokmazmı kafa :uhm:
ben kokusunu hiç sevmem ama işe yararsa yaparım benimde cok dökülüyo

kokar tabi canım ama ben çok severim karanfili
bi de vıcık vıcık yağlarla uğraşmaktansa bu daha kolay geldi

geçmiş olsun canım inşallah sorunsuz atlatırsınız

geçmiş olsun canım nesi var beril in?
geçmişe bakamıyorum birkaç gündür
evlilik yıldönümünüz de kutlu olsun

geçenlerde arkadaşım pasta yapmıştı ben çok beğendim
hazır pastabanı önce vişne suyu ile ıslatmış
ortasına pasta kreması sürüp vişne koymuş ve çikolata rendelemiş
üzerine de yine pasta kreması vişne ve hazır meyveli soslardan dökmüş
ve tekrar çikolata rendelemiş
çok hafif ve çok lezzetliydi

günaydın kızlar nasılsınız bakalım...kiraz reçeli yapan varmı hiç bana tarif verebilirmi zira okadar kiraz çürüyecek.

kirazdan reçel olur mu??
en iyisi sen suyunu sıkıp iç

kolay gelsin juli
yalnız mı yapıyon dikkat et ağır kaldırma

kiraz reçeli güzel olmuyo..
vişne ve çilegi tercih ederim..
kompostuluk koyabilirsin buzluga burda öyle yapıolar

bir kasa kirazı napcam ki,biraz şekerleme yaptım pastalarda kullanmak için.birazda şeker bıraktım reçel yapcam bakalım olcakmı.komposto sevmiyorum.

selamlar herkese

mehlika inş.çabuk iyileşir beril canım

öğretmenim hayırlı olsun aşılar inş.sizinde sorunsuz, ateşsiz geçer aşı sonrası günleriniz

ecrin sen emzirmiyosun dimi? geçen gün anneme kirazı sapları ile beraber komposta yaptığını söylemiş birisi hem vücuttaki ödemi atıyormuşsun hemde süt yapıyormuş

beril öksürüyor ,kusuyor aşırı şekilde,arada hafif ateşi yükseliyor,
gözü çapaklanıyordu bayağı azaldı,
burnu tıkanıyor,
dr bronşiolit teşhisi koydu,yani bebek nezlesiymiş..
10 günü geçti düzelemedi,
geçen hafta dra götürdük bişey yok dedi bir öksürük şurubu yazdı gözüne merhem burnuna fısfıs gönderdi,
dünkü dr da balgam sökücü,antibiyotik ve kusmasını engellemek için bir damla yazdı..

aa bu tarifte hem pratik hem güzele benziyor,eminim tadı güzeldir..

esmeralda bende oğlumla ne zaman sarılıp yatacağım deyip deyip duruyorum eşşek sıpası hiç rahat durmuyor yanımda bir kere yatamadık...

juliet çay varsa bende gelirim esmer nereye ben oraa :))

poseidon canım hoşgeldin evine o gün fazla konuşamadık ama seninle tanıştığıma çok memnun oldum çok tatlıydın

ecrin kirazın da reçeli olur ya niye olmasın,vişnenin kardeşi sonuçta,vişne gibi mayhoşumsu olmaz o kadar,
vişne nasıl yapılıyorsa öyle yap,
ben reçel pek yapmıyorum ama ,önceden yapmıştım ,önce şeker döküp bekletiyorum şeker eriyip yaptığım meyve suyunu bırakınca kaynatıyorum,

Son düzenleyen: Moderatör:
rapunzel sağol cnm,
yav bu buluşma posinin gelmesine denk getirildi güya,ama posiyi göremedik fotolarda,

ayy kiraz suyunu bırakınca yazmışım hiç kiraz reçeli yapmadım,yani yaptığım meyve dicektim..

Buğlem demekki sana benzemiş çene yönünden kaydirigubbakcemile3 olsun komşusuna baktırır kaynanan

doğru diyon valla ceyce.

Allah bu kadına bi çene vermiş gerisini koyvermiş :roflol:

size denemedim mi arkaamdan atmayın dieklava: elime düştünüz bundan sonra çekeceğinz var hem sizene benim çenemden

rapunzel emzirmiyorum biz tesisi temelli kapattıkk:))
olsa da olmasada artık şekere yatırdım kalkamaz:)))
telefon şarjımı annemlerde unutmuşum sinir oldum kapanmak üzere yaaa.dışarı çıkıp şarj almalıyım.ama hava soguk of.

sced,rapunzel tesekkur ederim kizlar...
bundan oncekilerde ateşlendi bunda da ateşlenir...aslinda aşilarda rahatimdir ama dun gece gerildim...

ben de aglayan keki yapıp uzeirne hazir beyaz çikolata sos yapıp visne koyuyorum cok lezzetli oluyor...cokta kolay..

Son düzenleme:
size denemedim mi arkaamdan atmayın dieklava: elime düştünüz bundan sonra çekeceğinz var hem sizene benim çenemden

aaaaa biz konuşurken sen yokmuydun sempatiksalakcinni yok şekerim biz senin kocaya acıyıverdik birden. hem yalanmı çook konuşuomuşsun ohaoldumsmile

cok sagol canim ya simariyim bari biraz böyle seler duymuyoz dogumdan sonra herkesler bebelere bakiyor bayanssulusmile
sen de cok tatlisin
rapunzel sağol cnm,
yav bu buluşma posinin gelmesine denk getirildi güya,ama posiyi göremedik fotolarda,

maalesef ankaraya gitmemiz gerekiyordu, aslinda esime kalsa cumartesiden önce gidicektik ama ben yok dedim kizlarla sözlestik gewlmem dedim o da bari cumatesi sizin bulusmadan sonra gidelim dedi onada hayir diyemedim. ama yeni ekledim faceye bi resim, orda daha yakindan görünüyom yeter o kadar

hakikaten posi sen neden yoksun fotolarda sözde senin için buluştular ama heeep kendilerini çekmişler bunlar bize nispet yapmak için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…