2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

dayanamadık gene
her sene olduğu gibi hödük herife hediye almadan duramadım
neyse insanlık bende3 kalsın demii
dğişik bişiler arıyorsanız BabalarGunu | tish-o Mağaza
süper babadan sipariş verdim alt kısmınada melisa yazdırdım..

sanane gönderen memnun giden memnun lcwgittm batik mğz gittm aklıma esen çantacıya baktım ne oldu kıskandın hemi ben çıkamıyorum die 1 tane tayt üstüne giymeyede tunik aldım çantada alcaktım yarın bakırköye gitcem diye almadım
ek gıdada verıyorum meyve ve yoğurt emme yetmiyor gecde emziryorum yatmadan öncede hem emziryorum hem mama veriyorum anca doyuyor benim kızım :dilcikar:

hee iyi bildin saç kalmaz emme zaten senin oğlunu alan kim hem kendi kendine kaynana olup çıkıverin benim kızımı ne doktorlar ne mühendsler istiyiii senin sidikli oğluna mı kaldı :dilcikar:

tabi eşler olmazsa dedğin gb halimz harap anacım benimkide çok bakıyor o olduğu zman ben dinleniyorum
pastayıda beril büyünce kendin yaprsın sen lşimdi hazır al en iyisi

juli bende üzerine ece'nin fotosunun koydurup bardak yaptırcam
posi tutkuya yaptırmıştı işte ondan
ama daha sipariş vermedim
bu da güzelmiş aslında

juli hediyen çok güzelmiş,benimki bir çiçek dahi getirmedi ama ben alsammı hediye

HEEE kıskandım nolmuş ben gezemiyorum sen neden gezion diye gezme otur dötünün üstüne çııkkkkss sen nasıl çalışansın öyle bide alışveriş yapmış.

alma oğlumu ben asıl almıom senin hala anasının sarı kızlarını emen kızını neyapayım. başkasına verecem oğlumu içgüveys olarak kuzumu 10 yaş birden yaşlandırırsınız siz ana kız kaydirigubbakcemile3

juli hediyen çok güzelmiş,benimki bir çiçek dahi getirmedi ama ben alsammı hediye

melisayı nasıl yazdırdımn peki bndemi yaptrsam o bana bişey almadı ama bilmyorum ki

kızlar bence alın da utansınlar
geöen sene anneler gününde eşim bana bişey almamıştı
hatta daha anne sayılmazsın deyip kutlamamıştı bile
çok üzülmüştüm
ama ben ona babalar gününde hediye aldım
çok mahcup oldu çok utandı

juli bende üzerine ece'nin fotosunun koydurup bardak yaptırcam
posi tutkuya yaptırmıştı işte ondan
ama daha sipariş vermedim
bu da güzelmiş aslında
onlarde cok güzel sced
napim dayanamadım ala ala ona hediye almasını öğretcem
melisayı nasıl yazdırdımn peki bndemi yaptrsam o bana bişey almadı ama bilmyorum ki
tişrtün alt kısmına cok büyük olmayacak sekilde canım
kızlar anne sütüyle yoğurt yapanınız oldu mu ?

nerde okaa süt
ben devam mamaısndan yaptım

onlarde cok güzel sced

napim dayanamadım ala ala ona hediye almasını öğretcem

tişrtün alt kısmına cok büyük olmayacak sekilde canım

nerde okaa süt
ben devam mamaısndan yaptım

ben sağıyorum da bi çay bardağının içinde yoğurt yapsam nasıl olur acaba diye
düşündum de yapan varmı diye bi sorayım dedim

juli ben üyeyim oraya ziaynı kendim yapıyorum bende kupa deniyorum bakalım güzel olursa alırım:)

heee sarıkızı emiyor daha sağlıklı olcek senin oğlun gibi çürük olmayacak ne kadr kıskançmışsın sen yaaa:roflol:
hemde
yaşlanma işine gelince beni herkes 20 yaşında sanıyor :dilcikar: bebem olduğuna bile inanmıyolar canımm kaydirigubbakcemile3

AYRıS'ıN hem ASLAN hem
BıRıCıK hem TATLI
hem BANKACI BABASI:)

KUPAYA yazdırmak istiyorum sizce nasıl komikmi:)

kızlaar kociş aradı dün evlilik yıldönümümüzdü akşam aklıma geldi belki sen yatmışsındır diye aramadım dedi,gene de hatırlamış,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…